KTU investuotojų akademija „YES“ kviečia sužinoti, kaip auginami pinigai

Publikuota: 2013 m. vasario 5 d. antradienis

KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojų ir studentų iniciatyva įkurta investuotojų akademija „YES“ kviečia prisijungti studentus prie organizacijos veiklos. Vieno iš įkūrėjų, lektoriaus Evaldo Račicko teigimu, Investuotojų akademija suteiks galimybę nariams įgyti finansinių žinių, ugdyti finansinį intelektą ir analitinį mąstymą.

E. Račickas pastebėjo, kad studentai vis labiau domisi, kaip efektyviau valdyti savo finansus ir išnaudoti visas esamas ir prieinamas investavimo galimybes, praktiškai tai išbandyti.

„Studentams dėstau apie finansų rinkas. Vedant paskaitas pamačiau, jog jaunuoliai domisi investavimu pasaulinėse finansų rinkose, o susipažinę su finansų rinkų analizės instrumentais per praktinius užsiėmimus, jie vis sėkmingiau prognozuodavo tolesnius akcijų rinkos pokyčius. Jaučiant vis didesnį studentų susidomėjimą šia sritimi kilo idėja įsteigti investuotojų akademiją „YES“, – pasakojo dėstytojas.

Anot lektoriaus, akademijoje bus siekiama skatinti Lietuvos jaunimo domėjimąsi finansais bei lavinti jų investavimo įgūdžius per taikomąją, mokslinę ir švietėjišką veiklą.

Investuotojų akademija organizuos švietėjiškus seminarus, kuriuos studentams ves įvairių finansinių institucijų praktika, taip pat nariai periodiškai turės atlikti finansų rinkų analizes ir taip išmokti taikyti įgytas žinias, lavinti savo įgūdžius.

„Sieksime, jog organizacijoje savo vietą rastų ir tas, kuris jau turi nemažai žinių apie finansų rinkas ir norėtų toliau tobulėti investavimo srityje, ir tas, kuris dar tik pradeda domėtis finansų valdymu ir investavimu“, – tvirtino E. Račickas.

Pasak lektoriaus, norintys save realizuoti mokslinėje veikloje, taip pat kviečiami prisijungti prie kuriamos Investuotojų akademijos.

„Atliktų Lietuvos gyventojų finansinės elgsenos tyrimų bei finansų rinkų ir atskirų pramonės sektoriaus įmonių analizės pagrindu nariai galės rengti mokslinius straipsnius, pranešimus konferencijoms“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

KTU startuolis „Icybit“ – miestų dinamiką keičianti sistema

Į ateitį išmaniame mieste nukelia Kauno technologijos universiteto (KTU) „Startup Space“ įsikūrusio startuolio „Icybit“ vienas įkūrėjų Giedrius Sirevičius. skaityti »

Jubiliejinės mokslo premijos – penkiems užsienio lietuviams

Už tarptautinio lygio mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija šiemet skiria penkias premijas užsienio lietuviams. skaityti »

Lietuvos studentija vėl stebina savo sąmoningumu

apkričio 8 dieną Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų savivaldos pakvietė studentus savanoriškai pasitikrinti savo žinias akademiniame išbandyme „Apšvietimas 2016“. skaityti »

VU antropologui – pripažintos leidyklos įvertinimas

Prestižinė leidykla „Berghahn Books: New York, Oxford“ išleido Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docento, antropologo Donato Brandišausko monografiją „Leaving Footprints in the Taiga: Luck, Spirits and Ambivalence among the Siberian Orochen Reindeer Herders and Hunters“. skaityti »

Jaunųjų teisininkų draugija jau ir SMK

Socialinių mokslų kolegija ir Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius bendradarbiaus teisinio švietimo srityje. skaityti »

Lietuvos mokinių komanda Baltijos kelio matematikos olimpiadoje užėmė ketvirtąją vietą

Lapkričio 3–7 d. Oulu (Suomija) mieste vykusioje 27-ojoje komandinėje Baltijos kelio matematikos olimpiadoje (Baltic Way 2016) Lietuvos komanda užėmė ketvirtąją vietą. skaityti »

Į Vilnių susirinko lituanistinių mokyklų vadovai ir mokytojai

Lietuvių kalba tinkama apibūdinti kosmoso ir fizikos terminus, o ne tik kalbėti apie šiaudines skrybėles... Lietuvių kalba svetur gyvenantiems jauniems tautiečiams gali tapti paaugliško maišto išraiška. skaityti »

Darbdaviams – įrankis rinktis darbuotojus iš 25 šalies aukštųjų mokyklų

Vilniaus universitete bus pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema, jungianti 25 šalies aukštąsias mokyklas ir daugiau nei 100 tūkst. studentų. skaityti »

VGTU mokslininkų sukurta biotechnologija gavo pirmąjį Europos patentą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai P.Baltrėnas ir A.Zagorskis pristatė biotechnologiją, padėsiančią reguliuoti teršalų kiekį. skaityti »

LEU vyks tarptautinė konferencija „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“

Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedra lapkričio 24–25 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“. skaityti »