KTU investuotojų akademija „YES“ kviečia sužinoti, kaip auginami pinigai

Publikuota: 2013 m. vasario 5 d. antradienis

KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojų ir studentų iniciatyva įkurta investuotojų akademija „YES“ kviečia prisijungti studentus prie organizacijos veiklos. Vieno iš įkūrėjų, lektoriaus Evaldo Račicko teigimu, Investuotojų akademija suteiks galimybę nariams įgyti finansinių žinių, ugdyti finansinį intelektą ir analitinį mąstymą.

E. Račickas pastebėjo, kad studentai vis labiau domisi, kaip efektyviau valdyti savo finansus ir išnaudoti visas esamas ir prieinamas investavimo galimybes, praktiškai tai išbandyti.

„Studentams dėstau apie finansų rinkas. Vedant paskaitas pamačiau, jog jaunuoliai domisi investavimu pasaulinėse finansų rinkose, o susipažinę su finansų rinkų analizės instrumentais per praktinius užsiėmimus, jie vis sėkmingiau prognozuodavo tolesnius akcijų rinkos pokyčius. Jaučiant vis didesnį studentų susidomėjimą šia sritimi kilo idėja įsteigti investuotojų akademiją „YES“, – pasakojo dėstytojas.

Anot lektoriaus, akademijoje bus siekiama skatinti Lietuvos jaunimo domėjimąsi finansais bei lavinti jų investavimo įgūdžius per taikomąją, mokslinę ir švietėjišką veiklą.

Investuotojų akademija organizuos švietėjiškus seminarus, kuriuos studentams ves įvairių finansinių institucijų praktika, taip pat nariai periodiškai turės atlikti finansų rinkų analizes ir taip išmokti taikyti įgytas žinias, lavinti savo įgūdžius.

„Sieksime, jog organizacijoje savo vietą rastų ir tas, kuris jau turi nemažai žinių apie finansų rinkas ir norėtų toliau tobulėti investavimo srityje, ir tas, kuris dar tik pradeda domėtis finansų valdymu ir investavimu“, – tvirtino E. Račickas.

Pasak lektoriaus, norintys save realizuoti mokslinėje veikloje, taip pat kviečiami prisijungti prie kuriamos Investuotojų akademijos.

„Atliktų Lietuvos gyventojų finansinės elgsenos tyrimų bei finansų rinkų ir atskirų pramonės sektoriaus įmonių analizės pagrindu nariai galės rengti mokslinius straipsnius, pranešimus konferencijoms“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Panaudojant ES lėšas didinamas doktorantų skaičius

Doktorantūros studijoms 2014–2020 m. skiriama 22,4 mln. eurų iš ES struktūrinių fondų. skaityti »

Mokslininkai: politika turi remtis mokslu pagrįstais sprendimais

Lietuvos mokslo taryba per 5 metus finansavo 213 mokslinių tyrimų, pagal kuriuos valdžios institucijoms parengtos rekomendacijos, susistemintos žinios, susijusios su visuomenei aktualiomis problemomis bei galimais jų sprendimo būdais. skaityti »

LEU pradeda leisti jaunųjų mokslininkų darbus – „Mažąją mokslinę seriją“

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) leidykla pradėjo leisti geriausių socialinių, fizinių, biomedicinos ir humanitarinių mokslų sričių bakalaurų ir magistrų mokslines studijas – „Mažąją mokslinę seriją“. skaityti »

Ministrė Audronė Pitrėnienė dalyvauja Pasaulio švietimo forume

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė sausio 18–20 d. lankosi Londone. Ji dalyvaus Pasaulio švietimo forume ir Britų švietimo ir mokymo technologijų parodoje (BETT), taip pat susitiks su Didžiosios Britanijos lituanistinių mokyklų ir lietuvių bendruomenės atstovais. skaityti »

Lietuva išmaniųjų mokytojų skaičiumi lenkia kaimynes

26 Lietuvos mokytojai pateko tarp 4 tūkst. visame pasaulyje, kuriems „Microsoft“ suteikė mokytojų novatorių-ekspertų vardą. Šiuo skaičiumi Lietuvos pedagogai lenkia kolegas Baltijos šalyse ir tokias valstybes, kaip Šveicarija ar Japonija. skaityti »

Studentų metų lyderiu išrinktas VGTU atstovas

Lietuvos studentų sąjunga (LSS) skelbė labiausiai nusipelniusių studentų apdovanojimus. skaityti »

Universitetų klasterio planuose – bendros studijų programos ir lietuviškas „Erasmus“

Pirmaisiais tarp Vytauto Didžiojo, Klaipėdos, Lietuvos edukologijos ir Šiaulių universitetų pasirašyto memorandumo rezultatais studentai ir mokslininkai galės pasinaudoti jau 2016–2017 mokslo metais. skaityti »

Pristatytas Nacionalinio mokslo centro Vilniuje projektas

Švietimo ir mokslo ministerijoje pristatytas atnaujintas Nacionalinio mokslo centro Vilniuje projektas. Palyginti su praėjusiu susitikimu, vykusiu lapkritį, smarkiai pasistūmėta į priekį. skaityti »

Pratęsta bendradarbiavimo sutartis tarp LEU ir Vilniaus akademinės sielovados centro

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), atstovaujamas rektoriaus akademiko Algirdo Gaižučio, ir Vilniaus akademinės sielovados centras, atstovaujamas vadovo kun. Povilo Narijausko, pratęsė bendradarbiavimo sutartį. skaityti »

KTU – pirmoji Lietuvos aukštoji mokykla, inicijavusi dalinimąsi automobiliu

Keturias savaites trukusi akcija „KTU veža namo“ – pirmasis oficialus visame pasaulyje populiaraus keliavimo būdo dalinantis automobiliu (angl. Carpooling) atvejis Lietuvos aukštųjų mokyklų istorijoje skaityti »