KTU studentams – galimybė stažuotis NATO, JTO, UNICEF, Europos Parlamente

Publikuota: 2014 m. sausio 27 d. pirmadienis

Tokia galimybė įvairių pakopų ir studijų programų studentams atsirado 2014 m. KTU pradėjus dalyvauti stažuočių programoje „Patirties partneriai“ („Partners 4 value“).

Pasiūlymai stažuotis reguliariai teikiami daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir įtakingiausiose tarpvyriausybinėse organizacijose, žinomose tarptautinėse kompanijose. Studentai gali atlikti praktiką ir Europos Parlamente Lietuvos atstovų biuruose. Taip pat galima pasinaudoti galimybe kurti tarptautines kolegų ir bendraminčių grupes susirandant mentorius, kurie padėtų įsitvirtinti tarptautinėje veikloje.

Galimi stažuočių finansavimo šaltiniai – ERASMUS studentų mainų programa, asmeninės lėšos ir kiti šaltiniai.

„Svarbiausia, kad kreiptųsi visi norintys studentai, nedvejotų. Universiteto fakultetų atstovai, praktikų koordinatoriai, studentų mentoriai turėtų skatinti studentus siekti aukščiausių tikslų, kaupti gerąją pasaulinę patirtį.

Universitete turime didelį skaičių gabių, aktyvių ir kūrybingų studentų – kartais juos reikia tik šiek tiek padrąsinti. Vien tik dokumentų rengimas ir darbo pokalbis tokiose atrankose suteikia labai daug naudingos patirties“, – sako KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Ji atkreipia dėmesį, kad KTU studentai, norintys pasinaudoti stažuočių programos „Patirties partneriai“ teikiamomis galimybėmis, neturi konkuruoti su kitais pretendentais iš viso pasaulio. Kreipiantis dėl darbo ar stažuotės vietos tiesiogiai, o ne per šią stažuočių programą, į vieną vietą gali pretenduoti net iki tūkstančio kandidatų.

Informaciją apie stažuotes KTU Karjeros centras skelbia tiesiogiai fakultetams, Centro tinklalapyje ir „Facebook“ paskyroje. Susidomėjusieji gali kreiptis į Karjeros centrą, nurodydami konkretų stažuotės skelbimą ir pateikdami reikiamus dokumentus.

Karjeros konsultantai peržiūrės ir įvertins dokumentų tinkamumą, pateiks pastabas ir pasiūlymus, jei reikės, padės pasirengti darbo pokalbiui. KTU Karjeros centro specialistams peržiūrėjus dokumentus, kandidatai paraiškos dokumentus dėl stažuotės vietos teikia per Lietuvos pramonininkų konfederaciją.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »