KTU studentams – galimybė stažuotis NATO, JTO, UNICEF, Europos Parlamente

Publikuota: 2014 m. sausio 27 d. pirmadienis

Tokia galimybė įvairių pakopų ir studijų programų studentams atsirado 2014 m. KTU pradėjus dalyvauti stažuočių programoje „Patirties partneriai“ („Partners 4 value“).

Pasiūlymai stažuotis reguliariai teikiami daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir įtakingiausiose tarpvyriausybinėse organizacijose, žinomose tarptautinėse kompanijose. Studentai gali atlikti praktiką ir Europos Parlamente Lietuvos atstovų biuruose. Taip pat galima pasinaudoti galimybe kurti tarptautines kolegų ir bendraminčių grupes susirandant mentorius, kurie padėtų įsitvirtinti tarptautinėje veikloje.

Galimi stažuočių finansavimo šaltiniai – ERASMUS studentų mainų programa, asmeninės lėšos ir kiti šaltiniai.

„Svarbiausia, kad kreiptųsi visi norintys studentai, nedvejotų. Universiteto fakultetų atstovai, praktikų koordinatoriai, studentų mentoriai turėtų skatinti studentus siekti aukščiausių tikslų, kaupti gerąją pasaulinę patirtį.

Universitete turime didelį skaičių gabių, aktyvių ir kūrybingų studentų – kartais juos reikia tik šiek tiek padrąsinti. Vien tik dokumentų rengimas ir darbo pokalbis tokiose atrankose suteikia labai daug naudingos patirties“, – sako KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Ji atkreipia dėmesį, kad KTU studentai, norintys pasinaudoti stažuočių programos „Patirties partneriai“ teikiamomis galimybėmis, neturi konkuruoti su kitais pretendentais iš viso pasaulio. Kreipiantis dėl darbo ar stažuotės vietos tiesiogiai, o ne per šią stažuočių programą, į vieną vietą gali pretenduoti net iki tūkstančio kandidatų.

Informaciją apie stažuotes KTU Karjeros centras skelbia tiesiogiai fakultetams, Centro tinklalapyje ir „Facebook“ paskyroje. Susidomėjusieji gali kreiptis į Karjeros centrą, nurodydami konkretų stažuotės skelbimą ir pateikdami reikiamus dokumentus.

Karjeros konsultantai peržiūrės ir įvertins dokumentų tinkamumą, pateiks pastabas ir pasiūlymus, jei reikės, padės pasirengti darbo pokalbiui. KTU Karjeros centro specialistams peržiūrėjus dokumentus, kandidatai paraiškos dokumentus dėl stažuotės vietos teikia per Lietuvos pramonininkų konfederaciją.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

LEU dalyvaus konferencijoje-festivalyje „Studfestas“

Spalio 14 d. „Siemens“ arenoje (Vilnius) vyks konferencija-festivalis „Studfestas“, padėsiantis moksleiviams atsakyti į klausimus apie studijas ir karjerą. Ką daryti baigus mokyklą, kokias studijas rinktis? skaityti »

Vilniaus universiteto profesoriui V. Šikšniui įteikta elitinė „Warren Alpert” premija

Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto profesoriui Virginijui Šikšniui Harvardo universiteto (JAV) Medicinos mokykloje oficialiai įteikta elitine laikoma „Warren Alpert” fondo premija už reikšmingą indėlį į bakterijų CRISPR antivirusinės apsaugos sistemos pažinimą. skaityti »

KTU gimnazistams – moderniausia mokymosi bazė

Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (KTUG) pamokos nuo šiol bus dar įtaigesnės ir įdomesnės. Šią savaitę duris atvėrė naujos fizikos, biologijos, informatikos ir chemijos klasės, kuriose įdiegtos išmaniosios technologijos, bei įrengta chemijos laboratorija. skaityti »

VDU daugiafunkcis centras – atviras Lietuvai ir pasauliui

Vytauto Didžiojo universitetas atidarė naują, darnaus vystymo principus atitinkantį daugiafunkcį mokslo ir studijų centrą, kuris atviras ne tik visai akademinei bendruomenei, mokslo ir inovacijų kūrėjams, bet ir pasaulio lietuviams bei plačiajai visuomenei. skaityti »

Vilniaus universitetas Nobelio premijos lūkesčius atideda netolimai ateičiai

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje tiek žmonių gyvai stebėjo transliaciją iš Švedijos karališkosios mokslų akademijos, kur buvo skelbiami Chemijos premijos laureatai. skaityti »

Gyvybės mokslų studijoms VU – naujos „Thermo Fisher Scientific“ investicijos

Spalio 5 d. Jungtiniame gyvybės mokslų centre (JGMC) įvyko „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo diena. Šią dieną „Thermo Fisher Scientific“ pažymėjo dovanodama Vilniaus universitetui (VU) naujausią tyrimų įrangą už 220 tūkst. eurų. skaityti »

Ar dirbtinis intelektas pakeis šiandienos pedagogą?

Kokius iššūkius, reaguodamas į naujosios mokinių kartos mokymosi poreikius, turi būti pasirengęs sutikti šiandienos mokytojas? skaityti »

Keisis mokytojų darbo sąlygos

Per ateinančius kelerius metus bus siekiama įvesti etatinį mokytojų darbo apmokėjimą, mokytojus, dirbančius nedidelėse mokyklose ar turinčius mažą darbo krūvį, skatinti įgyti papildomą kvalifikaciją. skaityti »

JAV ambasada kviečia teikti paraiškas FLEX moksleivių mainų programai

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje ir Amerikos Tarptautinio švietimo taryba kviečia visus moksleivius dalyvauti FLEX programos konkurse. skaityti »

Nobelio fizikos premijos vertas atradimas atveria kelius naujoms medžiagų būsenoms

Nobelio fizikos premiją pasidalijo trys JAV mokslininkai: Davidas J. Thoulessas, F. Duncanas M. Haldane‘as ir J. Michaelas Kosterlitzas už atrastus topologinius fazinius virsmus medžiagoje. Mokslininkai pasiūlė modelius, kaip šie virsmai galėtų pasireikšti. skaityti »