KTU studentams – galimybė stažuotis NATO, JTO, UNICEF, Europos Parlamente

Publikuota: 2014 m. sausio 27 d. pirmadienis

Tokia galimybė įvairių pakopų ir studijų programų studentams atsirado 2014 m. KTU pradėjus dalyvauti stažuočių programoje „Patirties partneriai“ („Partners 4 value“).

Pasiūlymai stažuotis reguliariai teikiami daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir įtakingiausiose tarpvyriausybinėse organizacijose, žinomose tarptautinėse kompanijose. Studentai gali atlikti praktiką ir Europos Parlamente Lietuvos atstovų biuruose. Taip pat galima pasinaudoti galimybe kurti tarptautines kolegų ir bendraminčių grupes susirandant mentorius, kurie padėtų įsitvirtinti tarptautinėje veikloje.

Galimi stažuočių finansavimo šaltiniai – ERASMUS studentų mainų programa, asmeninės lėšos ir kiti šaltiniai.

„Svarbiausia, kad kreiptųsi visi norintys studentai, nedvejotų. Universiteto fakultetų atstovai, praktikų koordinatoriai, studentų mentoriai turėtų skatinti studentus siekti aukščiausių tikslų, kaupti gerąją pasaulinę patirtį.

Universitete turime didelį skaičių gabių, aktyvių ir kūrybingų studentų – kartais juos reikia tik šiek tiek padrąsinti. Vien tik dokumentų rengimas ir darbo pokalbis tokiose atrankose suteikia labai daug naudingos patirties“, – sako KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Ji atkreipia dėmesį, kad KTU studentai, norintys pasinaudoti stažuočių programos „Patirties partneriai“ teikiamomis galimybėmis, neturi konkuruoti su kitais pretendentais iš viso pasaulio. Kreipiantis dėl darbo ar stažuotės vietos tiesiogiai, o ne per šią stažuočių programą, į vieną vietą gali pretenduoti net iki tūkstančio kandidatų.

Informaciją apie stažuotes KTU Karjeros centras skelbia tiesiogiai fakultetams, Centro tinklalapyje ir „Facebook“ paskyroje. Susidomėjusieji gali kreiptis į Karjeros centrą, nurodydami konkretų stažuotės skelbimą ir pateikdami reikiamus dokumentus.

Karjeros konsultantai peržiūrės ir įvertins dokumentų tinkamumą, pateiks pastabas ir pasiūlymus, jei reikės, padės pasirengti darbo pokalbiui. KTU Karjeros centro specialistams peržiūrėjus dokumentus, kandidatai paraiškos dokumentus dėl stažuotės vietos teikia per Lietuvos pramonininkų konfederaciją.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Lietuvos gyvybės mokslų tyrėjams – naujos perspektyvos pasaulinėse rinkose

Lietuva jungiasi į Europos molekulinės biologijos mokslo tinklą, vienijantį gyvybės mokslininkų bendruomenę. skaityti »

MRU vyks pirmasis Korėjiečių kalbos konkursas

Lapkričio 27 d., 17.30–19.00 val., Mykolo Romerio universitete (I-414 auditorijoje) vyks pirmasis Korėjiečių kalbos konkursas skaityti »

Bendradarbiaus kosminius tyrimus vykdantys Kauno ir Ispanijos universitetai

Lietuvišką darganą į ispanišką saulę trumpam iškeitę Kauno technologijos universiteto (KTU) Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) atstovai namo grįžo netuščiomis. Jų rankose – ne tik nauja bendravimo sutartis su Migelio Hernandezo universitetu (Elčė, Ispanija). skaityti »

Programuoti galima išmokti ir žaidžiant

Programavimo įgūdžiai padės ne tik ateities karjeroje, bet ir išmokins spręsti problemas, logiškai mąstyti. Tiesa, programavimo pagrindų nebūtina mokytis sudėtingai – vaikai su jais gali susipažinti ir žaisdami mėgstamus žaidimus. skaityti »

Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė ES Tarybos posėdyje diskutavo apie migrantų integraciją

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pirmadienį Briuselyje dalyvavo Europos Sąjungos Tarybos posėdyje tema „Švietimas ir migracija. Neseniai atvykusių migrantų ir migrantų kilmės asmenų integravimo strategijos“. skaityti »

Gyventojams vertingiausia investicija – išsilavinimas ir žinios

Gyventojai labiausiai vertina investicijas į švietimą ir išsilavinimą, atskleidė Klaipėdoje ir Vilniuje atliktos gatvės apklausos. Daugiau kaip pusė (58 proc.) iš 100 apklaustųjų, nepriklausomai nuo jų amžiaus, teigė, kad švietimas ir mokslas yra prioritetas. skaityti »

Švietimo ir mokslo ministerija skatina mokytojų kvalifikacijos kėlimą geriausiuose pasaulio tyrimų centruose

Dvi fizikos mokytojos lapkričio 9–20 dienomis dalyvavo Japonijoje, Tokai mieste, Japonijos branduolinės energetikos agentūros organizuotame tarptautiniame seminare, skirtame moksleivių edukacijai apie radiaciją. skaityti »

Plečiasi VU sukurtas pasaulinis informatikos tinklas „Bebras“

Praėjusi savaitė buvo oficialiai paskelbta „Bebro“ renginių savaite daugiau kaip 40 šalių. skaityti »

Bitkoinų stabilumą saugo ne įstatymai, o matematika

Jeigu bandytume suprasti, kaip veikia kriptografinė bitkoinų valiuta, pradėję nuo techninių detalių, iškart pasimestume. Tad pabandykime pažvelgti į atsiskaitymų šia valiuta sistemą tarsi iš paukščio skrydžio daug ką supaprastindami ir palygindami su atsiskaitymais tikrais pinigais. skaityti »

Kaip su paaugliais kalbėtis apie pinigus?

Finansų planavimo įgūdžiai yra ne įgimti, o įgyjami. Tačiau ne visada finansiniam raštingumui yra skiriama pakankamai dėmesio. Dėl šios priežasties SEB bankas pradėjo rengti interaktyvias diskusijas 9-12 klasių moksleiviams. skaityti »