KTU studentams – galimybė stažuotis NATO, JTO, UNICEF, Europos Parlamente

Publikuota: 2014 m. sausio 27 d. pirmadienis

Tokia galimybė įvairių pakopų ir studijų programų studentams atsirado 2014 m. KTU pradėjus dalyvauti stažuočių programoje „Patirties partneriai“ („Partners 4 value“).

Pasiūlymai stažuotis reguliariai teikiami daugiau nei 100 tarptautinių partnerių tinkle, tarp jų ir įtakingiausiose tarpvyriausybinėse organizacijose, žinomose tarptautinėse kompanijose. Studentai gali atlikti praktiką ir Europos Parlamente Lietuvos atstovų biuruose. Taip pat galima pasinaudoti galimybe kurti tarptautines kolegų ir bendraminčių grupes susirandant mentorius, kurie padėtų įsitvirtinti tarptautinėje veikloje.

Galimi stažuočių finansavimo šaltiniai – ERASMUS studentų mainų programa, asmeninės lėšos ir kiti šaltiniai.

„Svarbiausia, kad kreiptųsi visi norintys studentai, nedvejotų. Universiteto fakultetų atstovai, praktikų koordinatoriai, studentų mentoriai turėtų skatinti studentus siekti aukščiausių tikslų, kaupti gerąją pasaulinę patirtį.

Universitete turime didelį skaičių gabių, aktyvių ir kūrybingų studentų – kartais juos reikia tik šiek tiek padrąsinti. Vien tik dokumentų rengimas ir darbo pokalbis tokiose atrankose suteikia labai daug naudingos patirties“, – sako KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Ji atkreipia dėmesį, kad KTU studentai, norintys pasinaudoti stažuočių programos „Patirties partneriai“ teikiamomis galimybėmis, neturi konkuruoti su kitais pretendentais iš viso pasaulio. Kreipiantis dėl darbo ar stažuotės vietos tiesiogiai, o ne per šią stažuočių programą, į vieną vietą gali pretenduoti net iki tūkstančio kandidatų.

Informaciją apie stažuotes KTU Karjeros centras skelbia tiesiogiai fakultetams, Centro tinklalapyje ir „Facebook“ paskyroje. Susidomėjusieji gali kreiptis į Karjeros centrą, nurodydami konkretų stažuotės skelbimą ir pateikdami reikiamus dokumentus.

Karjeros konsultantai peržiūrės ir įvertins dokumentų tinkamumą, pateiks pastabas ir pasiūlymus, jei reikės, padės pasirengti darbo pokalbiui. KTU Karjeros centro specialistams peržiūrėjus dokumentus, kandidatai paraiškos dokumentus dėl stažuotės vietos teikia per Lietuvos pramonininkų konfederaciją.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

LEU Mokytojų dienos proga surengė susimąstyti verčiančią socialinę akciją

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), siekdamas atkreipti dėmesį į mokytojo profesijos svarbą ir minėdamas 80-ąjį jubiliejų, Mokytojų dienos proga surengė fotosesiją „Mokytojo galia“. skaityti »

Baltarusiją tyrinėjantys mokslininkai – apie regiono saugumą

Spalio 2-4 dienomis Kaune vykstapenktasis tarptautinis Baltarusijos tyrinėtojų kongresas – vienas didžiausių akademinių ir ekspertinių renginių, kuris šiemet skirtas itin aktualiai regiono saugumo temai, tarp jų ir įvykiams Ukrainoje, įtampai tarp Rusijos ir Vakarų. skaityti »

SMK inicijuoja projektą, skirtą gebėjimų stiprinimui ir gerosios patirties perėmimui

Socialinių mokslų kolegija, reaguodama į Lietuvoje vykstančius pokyčius socialinės rūpybos, sveikatos apsaugos sferoje, žinodama iššūkius, su kuriais tenka susidurti šios sferos darbuotojams, inicijuoja projektą, skirtą gebėjimų stiprinimui ir gerosios patirties perėmimui. skaityti »

Paskelbtas iškilios mokslininkės, pedagogės Meilės Lukšienės premijos laureatas

Spalio 1 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje Meilės Lukšienės premijos skyrimo komisija paskelbė daktarės Meilės Lukšienės premijos laureatą. Šių metų laureate tapo Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos specialioji pedagogė Kristina Stankutė-Matė. skaityti »

Pagal ES direktyvas: Lietuvos mokslo nauda turi atsispindėti sprendžiant visuomenės problemas

Rudens pradžioje dalyvaujant UNESCO seminare Varšuvoje „Darnaus ir tvaraus vystymosi mokslas Vidurio ir Rytų Europoje“, buvo prieita prie pagrindinės išvados, kad ateities mokslas turi būti kiek įmanoma labiau tarpdisciplininis ir orientuotas pirmiausiai visuomenei aktualioms problemoms spręsti. Lietuva į tai taip pat turės reaguoti. skaityti »

MRU – Baltijos valstybių universitetų doktorantų dirbtuvės

Š. m. spalio 9–10 d. Mykolo Romerio universitete kartu su Talino ir Latvijos universitetais bus rengiamos dirbtuves doktorantams „Academic Writing and Effective Presentation“. Dirbtuvės remiamos Europos Komisijos („7th Framework Programme“). skaityti »

Prestižinio konkurso „iGEM“ dalyviai į Lietuvą parveža aukso apdovanojimą

Vilniaus universiteto (VU) studentų komanda, pirmoji iš Baltijos šalių dalyvavusi prestižiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM“ (angl. International Genetically Engineered Machine competition), pelnė aukso medalius ir buvo įvertinti kaip vieni geriausių savo srityje. skaityti »

KTU ir VU pasirašė strateginio bendradarbiavimo sutartį

KTU ir VU pasiryžę dar glaudžiau bendradarbiauti kartu kuriant mokslinę produkciją, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus projektus, keistis ir sisteminti mokslinę ir technologinę informaciją, skatinti abipusį dalyvavimą tarptautinėje tinklaveikoje. skaityti »

LEU mokslininkai laimėjo du naujus tarptautinius NORDPLUS programos projektus

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Lituanistikos fakultetas (LF) plečia bendradarbiavimą su Baltijos ir Šiaurės šalimis. Laimėti du nauji 2 metų trukmės tarptautiniai NORDPLUS programos projektai. skaityti »

Didžiausios Lietuvoje mokslinių tyrimų įstaigos planuose – inovatyvi pramonė

Didžiausios Lietuvoje veikiančios mokslinių tyrimų įstaigos Fizinių ir technologijų mokslų centro (FTMC) pirmajame naujosios Mokslo tarybos posėdyje buvo išrinktas jos pirmininkas. Juo tapo FTMC lazerinių technologijų skyriaus vadovas dr. Gediminas Račiukaitis, kuris nuo šiol vadovaus pagrindiniam šio centro valdymo organui. skaityti »