Kembridžo universiteto studentai apie Lietuvą dabar ir po dešimties metų

Publikuota: 2011 m. lapkričio 9 d. trečiadienis

Lapkričio 12-ą dieną, Kembridžo universiteto lietuvių bendrija (CULS) pristatys naują projektą – interaktyvųjį Lietuviškų idėjų forumą (LIF) 2011 –„Lietuva: dabar ir po dešimties metų”.

Konferencijos tikslas ne tik suburti jaunus lietuvius, studijuojančius prestižiškiausiuose Jungtinės Karalystės universitetuose, bet ir įtraukti kitų tautybių Kembridžo universiteto studentus  bei įvairių sričių profesionalus į diskusiją apie Lietuvos vaidmenį Europos Sąjungoje ir pasaulyje šiandien ir ateityje.

„Norime išdiskutuoti ir išgryninti idėjas apie tai, ko Lietuvai reikia, kad ji taptų viena iš pasaulio mažųjų valstybių lyderių. Smagu, kad į šį projektą įsitraukė ir kitos Lietuvių organizacijos.“ – džiaugiasi projekto sumanytojas ir CULS prezidentas Ignas Budvytis. Londono Sičio Klubas (LCLC), Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS) bei profesionalų tinklas - GLL | Globalios Lietuvos Lyderiai, kuruos temines darbo grupes, kurių metu tikimasi suteikti galimybę kiekvienam dalyviui įsitraukti į diskusiją.

 „Tam, kad turėtume realią Lietuvos ateities viziją, svarbi ne tik mūsų pačių tautiečių nuomonė, bet ir svetimšalių, kuriems lengviau likti objektyviems. Kartais būnant atokiau, iššūkiai ir galimybės yra labiau akivaizdūs“ – teigia Forumo globėja Aplinkos ministro patarėja ir Kembridžo universiteto studentė Laura Dzelzytė.

Forumo metu savo mintimis dalinsis daugelio kompanijų įkūrėjas Jack Lang, vienas iš Carbon War Room ikūrėjų Dr. Valdas Lašas, Jon Bradford, Springboard Cambridge vykdantysis direktorius,  Dalia Venslovaitė, GLL | Global Lithuanian Leaders vadovė, Laura Dzelzytė, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos patarėja.

Konferencijos partneriai : GLL | Globalios lietuvos lyderiai, Londono Sičio Klubas (LCLC), Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS), Oksfordo universiteto lietuvių bendrija, Kembridžio Eurazijos studentų bendrija, IQ | The Economist.

Platesnė informacija: www.cu-ls.org/lif

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Tarptautinėje biologijos olimpiadoje lietuviai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Tarptautinėje biologijos olimpiadoje, liepos 17–24 dienomis įvykusioje Vietnamo sostinėje Hanojuje, Vilniaus licėjaus mokiniai Lukas Činčikas (mokytoja Alyda Daulenskienė) ir Jonas Černeckis (mokytojos Alyda Daulenskienė, Alma Čekauskienė) iškovojo sidabro medalius. skaityti »

Europos kosmoso agentūra atveria duris Lietuvos verslui

Lietuvos technologinės bendrovės kviečiamos domėtis kosminių technologijų kūrimu ir atvykti į Europos kosmoso agentūros (EKA) renginius. skaityti »

Mokytojams – 7 naujos neformaliojo švietimo programos

Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (KTU SHMMF) Edukacinės kompetencijos centras vasarą organizuoja kvalifikacijos tobulinimo mokyklą mokytojams. skaityti »

Mokiniai mokysis mąstyti kaip verslininkai

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtinta novatoriško verslumo ugdymo samprata. skaityti »

Norintieji studijuoti technologijos mokslus dažniausiai renkasi VGTU

Oficialiais Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) duomenimis, pasibaigus pirmajam pagrindinio bendrojo priėmimo etapui, šiemet studijuoti Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) norą išreiškė 13 217 abiturientų. skaityti »

MRU Karaliaus Sedžiongo instituto laukia malonios permainos

Jau šį rudenį Mykolo Romerio universiteto Karaliaus Sedžiongo institutas studentus bei socialinius partnerius planuoja pakviesti į moderniai atnaujintas patalpas. skaityti »

Šiais metais bendrajame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas dalyvauja beveik 28 tūkst. stojančiųjų

Kaip praneša Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO), šiais metais prašymus priimti studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose užregistravo 33 598 asmenys. skaityti »

Kodėl verta rinktis studijas Lietuvoje?

Svajoji apie tarptautinę karjerą, tad net neabejoji, jog studijuoti vyksi į užsienį? Turime puikių naujienų – Lietuva – viena geriausių vietų siekti tarptautinės karjeros! skaityti »

MRU LAB lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados delegacija

Liepos 14 dieną MRU LAB lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados delegacija: ambasadorės pavaduotojas p. Howard T. Solomon, Politikos ir ekonomikos skyriaus vadovo pavaduotoja p. Diane Kohn ir kultūros atašė p. Althea Cawley-Murphree. skaityti »

4 klaidos, kurias daro abiturientai rinkdamiesi studijas

Jau liepos 19-ąją baigiasi pirmasis pagrindinio bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas etapas. Kaip neapsirikti priimant vieną svarbiausių sprendimų gyvenime? Jūsų dėmesiui – 4 didžiausios klaidos, kurias daro abiturientai, rinkdamiesi studijas. skaityti »