Kembridžo universiteto studentai apie Lietuvą dabar ir po dešimties metų

Publikuota: 2011 m. lapkričio 9 d. trečiadienis

Lapkričio 12-ą dieną, Kembridžo universiteto lietuvių bendrija (CULS) pristatys naują projektą – interaktyvųjį Lietuviškų idėjų forumą (LIF) 2011 –„Lietuva: dabar ir po dešimties metų”.

Konferencijos tikslas ne tik suburti jaunus lietuvius, studijuojančius prestižiškiausiuose Jungtinės Karalystės universitetuose, bet ir įtraukti kitų tautybių Kembridžo universiteto studentus  bei įvairių sričių profesionalus į diskusiją apie Lietuvos vaidmenį Europos Sąjungoje ir pasaulyje šiandien ir ateityje.

„Norime išdiskutuoti ir išgryninti idėjas apie tai, ko Lietuvai reikia, kad ji taptų viena iš pasaulio mažųjų valstybių lyderių. Smagu, kad į šį projektą įsitraukė ir kitos Lietuvių organizacijos.“ – džiaugiasi projekto sumanytojas ir CULS prezidentas Ignas Budvytis. Londono Sičio Klubas (LCLC), Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS) bei profesionalų tinklas - GLL | Globalios Lietuvos Lyderiai, kuruos temines darbo grupes, kurių metu tikimasi suteikti galimybę kiekvienam dalyviui įsitraukti į diskusiją.

 „Tam, kad turėtume realią Lietuvos ateities viziją, svarbi ne tik mūsų pačių tautiečių nuomonė, bet ir svetimšalių, kuriems lengviau likti objektyviems. Kartais būnant atokiau, iššūkiai ir galimybės yra labiau akivaizdūs“ – teigia Forumo globėja Aplinkos ministro patarėja ir Kembridžo universiteto studentė Laura Dzelzytė.

Forumo metu savo mintimis dalinsis daugelio kompanijų įkūrėjas Jack Lang, vienas iš Carbon War Room ikūrėjų Dr. Valdas Lašas, Jon Bradford, Springboard Cambridge vykdantysis direktorius,  Dalia Venslovaitė, GLL | Global Lithuanian Leaders vadovė, Laura Dzelzytė, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos patarėja.

Konferencijos partneriai : GLL | Globalios lietuvos lyderiai, Londono Sičio Klubas (LCLC), Jungtinės Karalystės Lietuvių Jaunimo Sąjunga (JKLJS), Oksfordo universiteto lietuvių bendrija, Kembridžio Eurazijos studentų bendrija, IQ | The Economist.

Platesnė informacija: www.cu-ls.org/lif

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VGTU studentai kels Vilnių į virtualią realybę

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) jau trečią kartą vieši Žilvinas Lilas – Kelno (Vokietija) medijų meno akademijos profesorius, vienas iš Paidia instituto Kelne įkūrėjų, ketverius metus dirbęs kompanijoje „Disney“, nuo 2004 m. dėstantis akademinei bendruomenei, verslo ir vyriausybinėms institucijoms daugiau nei dešimtyje šalių. skaityti »

7 patarimai abiturientams, kaip pasirinkti tinkamas studijas

Jau greitai Lietuvos abiturientai ne tik laikys brandos egzaminus, bet ir darys vieną svarbiausių sprendimų savo gyvenime – rinksis studijas ir kartu ir būsimą karjeros kelią. skaityti »

„LOGO“ olimpiada atskleidė tendenciją: vis daugiau merginų renkasi IT mokslus

Programavimą renkasi vis daugiau merginų. Tokią tendenciją išryškino šių metų „LOGO“ konkursas ir olimpiada, kurioje dalyvavo 106 antrų-aštuntų klasių mergaitės. skaityti »

Garsiniai skaitymai supažindins su geriausiomis 2016 m. knygomis vaikams

Pasakos prieš miegą – įprastas dalykas. O jei pasaka pradėtume rytą? skaityti »

Vaikų knygos dieną bus apdovanoti labiausiai nusipelnę vaikų literatūros kūrėjai

Nacionaliniame dramos teatre, iškilmingai bus apdovanoti 2016 m. labiausiai nusipelnę vaikų literatūros kūrėjai: rašytojai, iliustruotojai, vertėjai, taip pat skaitymo skatinimo specialistai ir tyrinėtojai. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kaip pedagogai žada sudominti šiuolaikinį mokinį

Skaitmeninės technologijos skinasi kelią į mokyklas ir gali atverti daugiau galimybių tiek mokiniams, tiek mokytojams, rodo bendrovės „Samsung“ vykdyta mokytojų apklausa Vokietijoje. skaityti »

VDU bus įkurtas pirmasis Lietuvoje Kūrybinių ir kultūrinių inovacijų kompetencijos centras

Bendradarbiaujant su italų mokslininkais ir sekant Australijos, D. Britanijos ir kitų šalių pavyzdžiu, Lietuvoje bus steigiamas pirmasis Kūrybinių ir kultūrinių inovacijų kompetencijos centras – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) laimėjo šio centro kūrimui skirtą Europos Komisijos (EK) remiamą projektą, finansuojamą pagal Europos tyrimų ir inovacijų programą „Horizon 2020“. skaityti »

VU profesorius – pirmasis Lietuvos mokslininkas, gavęs prestižinę Europos mokslo tarybos dotaciją

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto profesoriui Sauliui Klimašauskui paskirta prestižinė, 2,5 mln. eurų siekianti Europos mokslo tarybos (EMT) dotacija patyrusiems mokslininkams (angl. European Research Council Advanced Grant). skaityti »

Vilniaus universitete gimsta tradicija teikti Atminties diplomus

„Grįžtanti atmintis – Recovering Memory“. Taip pavadintas Vilniaus universiteto (VU) projektas, kuriuo siekiama prisiminti ir pagerbti tuos bendruomenės narius, studentus ir darbuotojus, kurie dėl permainingos Lietuvos istorijos, totalitarinių režimų ar vietos žmonių kolaboravimo buvo pašalinti iš universiteto, neteko galimybės baigti studijas, įgyti išsilavinimą, tęsti mokslinius tyrimus, pedagoginę ar kitą su universitetu susijusią veiklą. skaityti »

Tautinių mažumų departamentas skelbia baigiamųjų mokslo darbų konkursą

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia baigiamųjų mokslo darbų Lietuvos tautinių mažumų tematika konkursą. skaityti »