LEU 80-ies metų jubiliejaus proga rengia tarptautinę mokslinę konferenciją

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

80-ies metų jubiliejaus proga Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) rengia tarptautinę mokslinę konferenciją „Mokslu grįsto švietimo link“. Konferencija vyks 2015 m. spalio 15 d. LEU centriniuose rūmuose (Studentų g. 39).

Temos pavadinimą ir aprašą (300–400 žodžių) anglų kalba reikia pateikti iki 2015 m. rugpjūčio 15 d. LEU konferencijų svetainėje. Ketinantys pranešimus skaityti lietuvių kalba aprašą teikia ir anglų, ir lietuvių kalbomis. 

Dalyviams iki 2015 m. rugsėjo 7 d. bus pranešta, ar konferencijos mokslo patariamoji taryba pranešimą priima. Tiems, kurių pranešimai daugiau diskusinio pobūdžio, bus siūloma skaityti 30 min. žodinius pranešimus sekcijose, o tyrimų rezultatus pateikiantiems – daryti stendinius pranešimus. Aprašų vertinimo kriterijai: problemos aktualumas ir originalumas, moksliškumas, tyrimo metodikos tinkamumas ir rezultatų pagrįstumas.

Sumokėjus konferencijos dalyvio registracijos mokestį, pranešėjų aprašai bus atspausdinti konferencijos programoje, kurią gaus visi dalyviai. Žodinių ir stendinių pranešimų autoriai galės teikti savo pranešimų pagrindu parengtus straipsnius tęstiniam konferencijos mokslo darbų leidiniui iki 2015 m. lapkričio 16 d. Straipsniai turės atitikti mokslinio leidinio reikalavimus, kurie sutampa su mokslo žurnalo Pedagogika reikalavimais

Šią ISBN numeriu registruotą publikaciją bus siekiama įtraukti į ISI konferencijų darbų citavimo indeksą (ISI Conference Proceedings Citation Index). Konferencijos kalbos: lietuvių ir anglų.

Teminės grupės:

  • Edukologijos tyrimų metodologijos: kaip jos sugyvena?
  • Švietimo politika: kaip pasiekti tai, dėl ko esame susitarę?
  • Mokytojų ugdymas: kaip rengiame mokytoją profesijai?
  • Vaiko raida ir ugdymas: vadovauti ar leisti augti?
  • Didaktika: kaip priimame nūdienos iššūkius?
  • Įtraukusis ugdymas: kelias tinkamas, bet kaip juo eiti?
  • Neformalusis švietimas: koks, kada ir kodėl?
  • Švietimo istorija: tęsti ar kurti iš naujo?

Svarbios datos:

  • Pranešimų siūlymų teikimas – iki 2015 m. rugpjūčio 15 d.
  • Dalyvių informavimas apie patvirtintus pranešimus – iki 2015 m. rugsėjo 7 d.
  • Registracija ir dalyvavimo patvirtinimas – iki 2015 m. rugsėjo 14 d.
  • Dalyvių elektroninė registracija sumažintu mokesčiu – nuo birželio 22 d. iki rugsėjo 14 d.
  • Dalyvių elektroninė registracija visa kaina – nuo rugsėjo 15 d. iki konferencijos dienos.

Registracija ir dalyvio mokestis: 25 eurai (iki rugsėjo 14 d.); 35 eurai (nuo rugsėjo 15 d.); 5 eurai pažymėjimus turintiems studentams ir doktorantams. Registracija galutinai įvykdyta tuomet, kai pervestas mokestis.

 

Šaltinis: leu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »