LEU 80-ies metų jubiliejaus proga rengia tarptautinę mokslinę konferenciją

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

80-ies metų jubiliejaus proga Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) rengia tarptautinę mokslinę konferenciją „Mokslu grįsto švietimo link“. Konferencija vyks 2015 m. spalio 15 d. LEU centriniuose rūmuose (Studentų g. 39).

Temos pavadinimą ir aprašą (300–400 žodžių) anglų kalba reikia pateikti iki 2015 m. rugpjūčio 15 d. LEU konferencijų svetainėje. Ketinantys pranešimus skaityti lietuvių kalba aprašą teikia ir anglų, ir lietuvių kalbomis. 

Dalyviams iki 2015 m. rugsėjo 7 d. bus pranešta, ar konferencijos mokslo patariamoji taryba pranešimą priima. Tiems, kurių pranešimai daugiau diskusinio pobūdžio, bus siūloma skaityti 30 min. žodinius pranešimus sekcijose, o tyrimų rezultatus pateikiantiems – daryti stendinius pranešimus. Aprašų vertinimo kriterijai: problemos aktualumas ir originalumas, moksliškumas, tyrimo metodikos tinkamumas ir rezultatų pagrįstumas.

Sumokėjus konferencijos dalyvio registracijos mokestį, pranešėjų aprašai bus atspausdinti konferencijos programoje, kurią gaus visi dalyviai. Žodinių ir stendinių pranešimų autoriai galės teikti savo pranešimų pagrindu parengtus straipsnius tęstiniam konferencijos mokslo darbų leidiniui iki 2015 m. lapkričio 16 d. Straipsniai turės atitikti mokslinio leidinio reikalavimus, kurie sutampa su mokslo žurnalo Pedagogika reikalavimais

Šią ISBN numeriu registruotą publikaciją bus siekiama įtraukti į ISI konferencijų darbų citavimo indeksą (ISI Conference Proceedings Citation Index). Konferencijos kalbos: lietuvių ir anglų.

Teminės grupės:

  • Edukologijos tyrimų metodologijos: kaip jos sugyvena?
  • Švietimo politika: kaip pasiekti tai, dėl ko esame susitarę?
  • Mokytojų ugdymas: kaip rengiame mokytoją profesijai?
  • Vaiko raida ir ugdymas: vadovauti ar leisti augti?
  • Didaktika: kaip priimame nūdienos iššūkius?
  • Įtraukusis ugdymas: kelias tinkamas, bet kaip juo eiti?
  • Neformalusis švietimas: koks, kada ir kodėl?
  • Švietimo istorija: tęsti ar kurti iš naujo?

Svarbios datos:

  • Pranešimų siūlymų teikimas – iki 2015 m. rugpjūčio 15 d.
  • Dalyvių informavimas apie patvirtintus pranešimus – iki 2015 m. rugsėjo 7 d.
  • Registracija ir dalyvavimo patvirtinimas – iki 2015 m. rugsėjo 14 d.
  • Dalyvių elektroninė registracija sumažintu mokesčiu – nuo birželio 22 d. iki rugsėjo 14 d.
  • Dalyvių elektroninė registracija visa kaina – nuo rugsėjo 15 d. iki konferencijos dienos.

Registracija ir dalyvio mokestis: 25 eurai (iki rugsėjo 14 d.); 35 eurai (nuo rugsėjo 15 d.); 5 eurai pažymėjimus turintiems studentams ir doktorantams. Registracija galutinai įvykdyta tuomet, kai pervestas mokestis.

 

Šaltinis: leu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »