LEU bendradarbiaus su Lietuvos policijos rėmėjų asociacija

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 24 d. trečiadienis

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacija rugsėjo 23 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ji sudaryta siekiant plėtoti LEU ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos ryšius, rengti ir vykdyti projektus, skatinti bendradarbiavimą teisinio švietimo klausimais kultūros ir sporto  srityse. Sutarimas užtvirtintas LEU rektoriaus akademiko Algirdo Gaižučio ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos prezidento Sigito Mecelicos parašais LEU rektorato salėje.

LEU sutartimi įsipareigojo skatinti bendrų projektų rengimą ir vykdymą, mokslo taikomosios veiklos ir tyrimų plėtojimą, įtraukti universiteto jaunimą į Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos veiklą, suteikti asociacijos nariams galimybių dalyvauti LEU renginiuose, naudotis LEU biblioteka, sporto baze ir kitomis ugdymui tobulinti reikalingomis priemonėmis. LEU taip pat atliks įvairius edukologinius ir socialinius tyrimus pagal asociacijos poreikį.

Asociacijos prezidentas S. Mecelica dėkojo universitetui už parodytą iniciatyvą dėl bendradarbiavimo ir pabrėžė, kad šiandien policija išgyvena ne pačius geriausius laikus, todėl reikia visuomenės pagalbos kuriant saugią aplinką. Tikimasi, kad studentai susipažinę su policijos rėmėjų veikla ir išvykę dirbti į regionus turės žinių apie teisę ir teisėtvarką ir galės kurti saugią aplinką, supažindinti vaikus su saugiu eismu.

Asociacija įsipareigoja LEU prašymu padėti organizuoti konferencijas, seminarus aktualiais teisėtvarkos ir teisėsaugos klausimais ir juose dalyvauti, skatinti bendrų projektų rengimą ir vykdymą, organizuoti kursus universiteto darbuotojams ir studentams, norintiems tapti policijos rėmėjais, kreiptis į LEU dėl edukologinių ir socialinių tyrimų, bendradarbiauti kitose abiem šalims svarbiose srityse.

Policijos rėmėjų asociacijos prezidentas S. Mecelica pakvietė Lietuvos edukologijos universiteto bendruomenę ir visą visuomenę konsultuotis su asociacija jiems rūpimais klausimais dėl neaiškių galimybių kuriant saugią aplinką, savo teises ir galimybes šioje srityje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

KTU startuolis „Icybit“ – miestų dinamiką keičianti sistema

Į ateitį išmaniame mieste nukelia Kauno technologijos universiteto (KTU) „Startup Space“ įsikūrusio startuolio „Icybit“ vienas įkūrėjų Giedrius Sirevičius. skaityti »

Jubiliejinės mokslo premijos – penkiems užsienio lietuviams

Už tarptautinio lygio mokslo laimėjimus ir bendradarbiavimą su Lietuva Švietimo ir mokslo ministerija šiemet skiria penkias premijas užsienio lietuviams. skaityti »

Lietuvos studentija vėl stebina savo sąmoningumu

apkričio 8 dieną Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų savivaldos pakvietė studentus savanoriškai pasitikrinti savo žinias akademiniame išbandyme „Apšvietimas 2016“. skaityti »

VU antropologui – pripažintos leidyklos įvertinimas

Prestižinė leidykla „Berghahn Books: New York, Oxford“ išleido Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto docento, antropologo Donato Brandišausko monografiją „Leaving Footprints in the Taiga: Luck, Spirits and Ambivalence among the Siberian Orochen Reindeer Herders and Hunters“. skaityti »

Jaunųjų teisininkų draugija jau ir SMK

Socialinių mokslų kolegija ir Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius bendradarbiaus teisinio švietimo srityje. skaityti »

Lietuvos mokinių komanda Baltijos kelio matematikos olimpiadoje užėmė ketvirtąją vietą

Lapkričio 3–7 d. Oulu (Suomija) mieste vykusioje 27-ojoje komandinėje Baltijos kelio matematikos olimpiadoje (Baltic Way 2016) Lietuvos komanda užėmė ketvirtąją vietą. skaityti »

Į Vilnių susirinko lituanistinių mokyklų vadovai ir mokytojai

Lietuvių kalba tinkama apibūdinti kosmoso ir fizikos terminus, o ne tik kalbėti apie šiaudines skrybėles... Lietuvių kalba svetur gyvenantiems jauniems tautiečiams gali tapti paaugliško maišto išraiška. skaityti »

Darbdaviams – įrankis rinktis darbuotojus iš 25 šalies aukštųjų mokyklų

Vilniaus universitete bus pristatyta Lietuvos studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinė sistema, jungianti 25 šalies aukštąsias mokyklas ir daugiau nei 100 tūkst. studentų. skaityti »

VGTU mokslininkų sukurta biotechnologija gavo pirmąjį Europos patentą

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkai P.Baltrėnas ir A.Zagorskis pristatė biotechnologiją, padėsiančią reguliuoti teršalų kiekį. skaityti »

LEU vyks tarptautinė konferencija „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“

Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Edukologijos katedra lapkričio 24–25 d. organizuoja tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją „Mokytojas šiandien ir rytoj: tarp realybės ir lūkesčių“. skaityti »