LEU bendradarbiaus su Lietuvos policijos rėmėjų asociacija

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 24 d. trečiadienis

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacija rugsėjo 23 d. pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ji sudaryta siekiant plėtoti LEU ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos ryšius, rengti ir vykdyti projektus, skatinti bendradarbiavimą teisinio švietimo klausimais kultūros ir sporto  srityse. Sutarimas užtvirtintas LEU rektoriaus akademiko Algirdo Gaižučio ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos prezidento Sigito Mecelicos parašais LEU rektorato salėje.

LEU sutartimi įsipareigojo skatinti bendrų projektų rengimą ir vykdymą, mokslo taikomosios veiklos ir tyrimų plėtojimą, įtraukti universiteto jaunimą į Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos veiklą, suteikti asociacijos nariams galimybių dalyvauti LEU renginiuose, naudotis LEU biblioteka, sporto baze ir kitomis ugdymui tobulinti reikalingomis priemonėmis. LEU taip pat atliks įvairius edukologinius ir socialinius tyrimus pagal asociacijos poreikį.

Asociacijos prezidentas S. Mecelica dėkojo universitetui už parodytą iniciatyvą dėl bendradarbiavimo ir pabrėžė, kad šiandien policija išgyvena ne pačius geriausius laikus, todėl reikia visuomenės pagalbos kuriant saugią aplinką. Tikimasi, kad studentai susipažinę su policijos rėmėjų veikla ir išvykę dirbti į regionus turės žinių apie teisę ir teisėtvarką ir galės kurti saugią aplinką, supažindinti vaikus su saugiu eismu.

Asociacija įsipareigoja LEU prašymu padėti organizuoti konferencijas, seminarus aktualiais teisėtvarkos ir teisėsaugos klausimais ir juose dalyvauti, skatinti bendrų projektų rengimą ir vykdymą, organizuoti kursus universiteto darbuotojams ir studentams, norintiems tapti policijos rėmėjais, kreiptis į LEU dėl edukologinių ir socialinių tyrimų, bendradarbiauti kitose abiem šalims svarbiose srityse.

Policijos rėmėjų asociacijos prezidentas S. Mecelica pakvietė Lietuvos edukologijos universiteto bendruomenę ir visą visuomenę konsultuotis su asociacija jiems rūpimais klausimais dėl neaiškių galimybių kuriant saugią aplinką, savo teises ir galimybes šioje srityje.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Prezidentė Suomijoje domėsis aukštojo mokslo reforma

Tęsdama oficialų vizitą Suomijoje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, spalio 19 dieną, lankysis Alto universitete, kur domėsis šios šalies patirtimi pertvarkant aukštojo mokslo sistemą. skaityti »

Anglijos ir Lietuvos vidurinių mokyklų skirtumai

Tai, kas mūsų šalyje pristatoma kaip švietimo naujovė, daugelyje šalių tai yra nusistovėjusi sistema. skaityti »

M. Mažvydo biblioteka Europos Parlamente pristatys virtualiosios realybės biblioteką

Spalio 18–19 dienomis Europos Parlamente Briuselyje vyks tarptautinė bibliotekų paroda „Generation Code: Born at the Library“. skaityti »

Kinijos universitetai atveria naujas galimybes VGTU

Pekine vyko Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių universitetų konsorciumo partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė. skaityti »

Moksliniams tyrimams iš verslo skirta per 1 mln. eurų

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skyrė daugiau kaip 1 mln. eurų mokslo ir studijų institucijoms už užsakomųjų darbų pagal verslo poreikius atlikimą. skaityti »

Lietuvos žurnalistikos centras atnaujino žiniasklaidos ir ryšių su visuomene studijų programas

Lietuvos žurnalistikos centras (LŽC) 2016-2017 mokslo metų sezoną pasitinka atnaujinęs pagrindines studijų programas ir sustiprinęs vadovų bei lektorių komandą. skaityti »

Mokslininkai diskutuoja apie teisinės pagalbos kokybę

Lietuvos teisės instituto mokslininkė Agnė Limantė kartu su bendraautoriumi Manfredu Limantu Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto mokslo žurnale „Teisė“ publikavo mokslo straipsnį „Teisė į teisinę pagalbą Europoje“. skaityti »

VU Teisės fakultetas pasitinka 375 metų jubiliejų

Spalio 11 d. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas mini 375-ąsias įsteigimo metines. skaityti »

Nobelio premija pagerbta sutarčių teorija

Šiemet Nobelio ekonomikos mokslų premija skirta Oliveriui Hartui iš Harvardo universiteto ir Bengtui Holmströmui iš Masačusetso technologijos instituto už indėlį į sutarčių teoriją. skaityti »

MRU įvyko Korėjietiškos abėcėlės diena

Spalio 10 d. Karaliaus Sedžiongo institutas kvietė studentus ir akademinę bendruomenę kartu švęsti Hanguel (Korėjietiškos abėcėlės dieną) ir 2-ąjį instituto gimtadienį. skaityti »