LVJC vasaros kūrybinė laboratorija: kad vaikai būrelius galėtų išsirinkti patys

Publikuota: 2012 m. rugpjūčio 8 d. trečiadienis

Didžiuodamasis choro „Kivi“ aukso ir sidabro medaliais, parsivežtais iš pasaulio chorų olimpiados, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras ruošiasi naujam sezonui ir siekia, kad kuo daugiau vaikų išsirinktų sau tinkančią ir patinkančią veiklą per artėjančius mokslo metus.

„Bus daug lengviau apsispręsti, kai vaikai viską galės išbandyti patys", – mano LVJC meninio ugdymo skyriaus vadovė Sandra Valantinaitė. Rugpjūtį LVJC jau antrus metus rengiamoje kūrybinėje laboratorijoje „Patirtukas" ir „Bandyklė" pačių jauniausių vaikų laukia pažintis su gatvės šokiais, teatriuko užsiėmimuose jie ne tik vaidins, bet ir dainuos. Vaikai ir jaunimas susipažins su afrikietiškais būgnais ir gitaromis, išmėgins turkiškos tapybos techniką ir patys galės nuspręsti, kapueira – tai šokis ar kovos menas.

„Patirtukas“ 5–9 m. vaikus kviečia kasdien išbandyti po vieną ir naują smagią veiklą: gatvės šokius, teatrą, rytų kovos menus, dainavimą, keramiką, tapybą ant vandens. „Bandyklė" 10–18 m. jaunuoliams parengė keramikos, dailės, fotodizaino, teatrinių improvizacijų, įvairių šokių stilių, muzikos instrumentų, kovos menų užsiėmimus.

Rugpjūčio mėnesio pabaigoje 10–18 m. vaikus ir jaunimą į LVJC pakvies „Šokių Bandyklė", kur visą savaitę vyks šiuolaikinio šokio, flamenko, gatvės šokių, lindihopo, baleto ir kiti užsiėmimai.

„Patirtukas" vyks rugpjūčio 6–14 ir 20–28 d.

„Bandyklė" vyks rugpjūčio 6–10 ir 20-24 d.

„Šokių Bandyklė" vyks rugpjūčio 27–31 d.

"Patirtuko" ir "Bandyklės" veiklos planuojamos ir rugsėjo mėnesį.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Naujos LVJC veiklos: nuo kinų kalbos iki savo verslo steigimo Jaunųjų verslininkų klube

Kinų kalba, šokių choras „Tarp girnų", „Baltų dailė ir dainos", Lyderystės mokykla ir Jaunųjų verslininkų klubas, teatro studija „TeatrAš“ ir kapueira – tik dalis vaikams ir jaunimui skirtų naujienų, rugsėjo pradžioje išvysiančių dienos šviesą Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »