MRU prorektorius S. Vaitkevičius: „Tampame e. universitetu“

Publikuota: 2012 m. balandžio 15 d. sekmadienis

Mykolo Romerio universitetas (MRU) pirmasis iš Lietuvos aukštųjų mokyklų sukūrė ir pristatė mobiliąją programėlę abiejose populiariausiose platformose – „Android“ ir „iOS“.

MRU plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius dr. Stasys Vaitkevičius pastebi, kad programėlės sukūrimas ir įdiegimas – tai dalis interaktyvių pastangų, padėsiančių Universiteto studentui ir dėstytojui kuo patogiau jaustis informaciniuose srautuose.

„MRU yra proveržio universitetas, esame išsikėlę siekį netrukus tapti elektronine aukštąja mokykla, teikiančia maksimaliai paslaugų e. erdvėje“, – pasakoja prorektorius dr. S. Vaitkevičius. – „Atnaujinome interneto tinklalapį, dalinamės informacija socialiniuose tinkluose, mobilioji programėlė buvo tarsi trūkstama grandis tų naujovių, kuriomis mielai naudojasi jaunimas“. Programėlė, skirta MRU studentams, dėstytojams, visiems norintiems daugiau sužinoti apie Universitetą, veikia išmaniuosiuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Mobiliąją programėlę galima nemokamai siųstis iš „Google Play“, ir iš Apple „App Store“, ją akimirksniu išmėgino ir puikiai įvertino Universiteto studentai ir dėstytojai.

Paskelbus MRU socialiniame tinkle „Facebook“ apie galimybę parsisiųsti programėlę, studentai ypač džiaugiasi skelbiamais studijų tvarkaraščiais. Juk nuo šiol jie keliais piršo paspaudimais mobiliajame išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje gali peržiūrėti paskaitų tvarkaraštį norimą dieną. Pasirinkus paskaitą ir bakstelėjus dėstytojo pavardę, galima peržiūrėti ir jo dienotvarkę.

Naujoje Mykolo Romerio universiteto programėlėje lietuvių ir anglų kalbomis galima perskaityti šios aukštosios mokyklos naujienas, informaciją apie renginius, susirasti žemėlapyje paskaitų vietą, sužinoti jų tvarkaraščius, pasinaudoti reikiamais kontaktais.

S. Vaitkevičius šypsosi, kad universitetą sparčiai keistis verčia visų pirma studentas, noras atitikti ar numatyti jo poreikius.: „Visos permainos vyksta vardan studijuojančio jaunimo patogumo ir noro vykdyti kokybiškas bei sykiu efektyvias studijas. Esame susikoncentravę artimiausiu metu visus įmanomus dalykus pasiūlyti studijuoti nuotoliniu elektroniniu būdu, vystome informacines ir duomenų bazes. Be to, universitetas netrukus visose srityse visiškai atsisakys popierinės dokumentų apyvartos“. Tampame e. universitetu, nes kitaip efektyviai veikti šiuolaikinėje studijų ir mokslo erdvėje tiesiog neįmanoma, pabrėžia MRU plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

LEU dalyvaus konferencijoje-festivalyje „Studfestas“

Spalio 14 d. „Siemens“ arenoje (Vilnius) vyks konferencija-festivalis „Studfestas“, padėsiantis moksleiviams atsakyti į klausimus apie studijas ir karjerą. Ką daryti baigus mokyklą, kokias studijas rinktis? skaityti »

Vilniaus universiteto profesoriui V. Šikšniui įteikta elitinė „Warren Alpert” premija

Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto profesoriui Virginijui Šikšniui Harvardo universiteto (JAV) Medicinos mokykloje oficialiai įteikta elitine laikoma „Warren Alpert” fondo premija už reikšmingą indėlį į bakterijų CRISPR antivirusinės apsaugos sistemos pažinimą. skaityti »

KTU gimnazistams – moderniausia mokymosi bazė

Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (KTUG) pamokos nuo šiol bus dar įtaigesnės ir įdomesnės. Šią savaitę duris atvėrė naujos fizikos, biologijos, informatikos ir chemijos klasės, kuriose įdiegtos išmaniosios technologijos, bei įrengta chemijos laboratorija. skaityti »

VDU daugiafunkcis centras – atviras Lietuvai ir pasauliui

Vytauto Didžiojo universitetas atidarė naują, darnaus vystymo principus atitinkantį daugiafunkcį mokslo ir studijų centrą, kuris atviras ne tik visai akademinei bendruomenei, mokslo ir inovacijų kūrėjams, bet ir pasaulio lietuviams bei plačiajai visuomenei. skaityti »

Vilniaus universitetas Nobelio premijos lūkesčius atideda netolimai ateičiai

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje tiek žmonių gyvai stebėjo transliaciją iš Švedijos karališkosios mokslų akademijos, kur buvo skelbiami Chemijos premijos laureatai. skaityti »

Gyvybės mokslų studijoms VU – naujos „Thermo Fisher Scientific“ investicijos

Spalio 5 d. Jungtiniame gyvybės mokslų centre (JGMC) įvyko „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo diena. Šią dieną „Thermo Fisher Scientific“ pažymėjo dovanodama Vilniaus universitetui (VU) naujausią tyrimų įrangą už 220 tūkst. eurų. skaityti »

Ar dirbtinis intelektas pakeis šiandienos pedagogą?

Kokius iššūkius, reaguodamas į naujosios mokinių kartos mokymosi poreikius, turi būti pasirengęs sutikti šiandienos mokytojas? skaityti »

Keisis mokytojų darbo sąlygos

Per ateinančius kelerius metus bus siekiama įvesti etatinį mokytojų darbo apmokėjimą, mokytojus, dirbančius nedidelėse mokyklose ar turinčius mažą darbo krūvį, skatinti įgyti papildomą kvalifikaciją. skaityti »

JAV ambasada kviečia teikti paraiškas FLEX moksleivių mainų programai

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje ir Amerikos Tarptautinio švietimo taryba kviečia visus moksleivius dalyvauti FLEX programos konkurse. skaityti »

Nobelio fizikos premijos vertas atradimas atveria kelius naujoms medžiagų būsenoms

Nobelio fizikos premiją pasidalijo trys JAV mokslininkai: Davidas J. Thoulessas, F. Duncanas M. Haldane‘as ir J. Michaelas Kosterlitzas už atrastus topologinius fazinius virsmus medžiagoje. Mokslininkai pasiūlė modelius, kaip šie virsmai galėtų pasireikšti. skaityti »