MRU prorektorius S. Vaitkevičius: „Tampame e. universitetu“

Publikuota: 2012 m. balandžio 15 d. sekmadienis

Mykolo Romerio universitetas (MRU) pirmasis iš Lietuvos aukštųjų mokyklų sukūrė ir pristatė mobiliąją programėlę abiejose populiariausiose platformose – „Android“ ir „iOS“.

MRU plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius dr. Stasys Vaitkevičius pastebi, kad programėlės sukūrimas ir įdiegimas – tai dalis interaktyvių pastangų, padėsiančių Universiteto studentui ir dėstytojui kuo patogiau jaustis informaciniuose srautuose.

„MRU yra proveržio universitetas, esame išsikėlę siekį netrukus tapti elektronine aukštąja mokykla, teikiančia maksimaliai paslaugų e. erdvėje“, – pasakoja prorektorius dr. S. Vaitkevičius. – „Atnaujinome interneto tinklalapį, dalinamės informacija socialiniuose tinkluose, mobilioji programėlė buvo tarsi trūkstama grandis tų naujovių, kuriomis mielai naudojasi jaunimas“. Programėlė, skirta MRU studentams, dėstytojams, visiems norintiems daugiau sužinoti apie Universitetą, veikia išmaniuosiuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Mobiliąją programėlę galima nemokamai siųstis iš „Google Play“, ir iš Apple „App Store“, ją akimirksniu išmėgino ir puikiai įvertino Universiteto studentai ir dėstytojai.

Paskelbus MRU socialiniame tinkle „Facebook“ apie galimybę parsisiųsti programėlę, studentai ypač džiaugiasi skelbiamais studijų tvarkaraščiais. Juk nuo šiol jie keliais piršo paspaudimais mobiliajame išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje gali peržiūrėti paskaitų tvarkaraštį norimą dieną. Pasirinkus paskaitą ir bakstelėjus dėstytojo pavardę, galima peržiūrėti ir jo dienotvarkę.

Naujoje Mykolo Romerio universiteto programėlėje lietuvių ir anglų kalbomis galima perskaityti šios aukštosios mokyklos naujienas, informaciją apie renginius, susirasti žemėlapyje paskaitų vietą, sužinoti jų tvarkaraščius, pasinaudoti reikiamais kontaktais.

S. Vaitkevičius šypsosi, kad universitetą sparčiai keistis verčia visų pirma studentas, noras atitikti ar numatyti jo poreikius.: „Visos permainos vyksta vardan studijuojančio jaunimo patogumo ir noro vykdyti kokybiškas bei sykiu efektyvias studijas. Esame susikoncentravę artimiausiu metu visus įmanomus dalykus pasiūlyti studijuoti nuotoliniu elektroniniu būdu, vystome informacines ir duomenų bazes. Be to, universitetas netrukus visose srityse visiškai atsisakys popierinės dokumentų apyvartos“. Tampame e. universitetu, nes kitaip efektyviai veikti šiuolaikinėje studijų ir mokslo erdvėje tiesiog neįmanoma, pabrėžia MRU plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Dilema nerandantiems darbo: laukti, kol pasikeis rinka, ar persikvalifikuoti?

Nors šių metų rugpjūčio 1 d. Lietuvos darbo biržoje buvo registruota 134,1 tūkst. darbo ieškančių žmonių, nesutampa darbdavių ir darbuotojų lūkesčiai dėl darbo pobūdžio. skaityti »

Rugsėjo stresas: kaip apsaugoti pirmokus ir abiturientus?

Pasak sveikatos specialistų, ruduo kai kuriems moksleiviams, ypač pradinukams ir gimnazistams, sukelia nervinę įtampą, o sergančių jaunuolių skaičiai šokteli kelis kartus. skaityti »

Geriausiems Lietuvos studentams – vardinės LR prezidentų stipendijos

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pasirašė įsakymą dėl prezidentų stipendijų 2017–2018 studijų metams skyrimo. skaityti »

Beveik pusė Lietuvos tėvų už vaikų lavinimą planuoja mokėti pinigus

Lietuvos tėvai vis daugiau dėmesio ir finansų skiria vaikų lavinimui bei ugdymui. skaityti »

Jaunieji geografai tarptautinėje olimpiadoje pasipuošė visų spalvų medaliais

Lietuvos jaunųjų geografų komanda iš Serbijoje vykusios tarptautinės geografijos olimpiados grįžo su visų spalvų medaliais. Lietuvos atstovai iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalius. Tai geriausias Lietuvos komandos pasiekimas per visą geografijos olimpiadų istoriją. skaityti »

Skiriant valstybės finansavimą moksliniams tyrimams – orientacija į kokybę

Finansuojant mokslinius tyrimus ypatingas dėmesys bus skiriamas kokybei. 60 proc. lėšų moksliniams tyrimams bus skiriama pagal kokybinius parametrus, 40 proc. lėšų – pagal kiekybinius rodiklius. skaityti »

Į pagalbą mokytojams: parengtos rekomendacijos, padėsiančios atpažinti smurtą patyrusius vaikus ir jiems padėti

Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai gali greičiausiai pastebėti skriaudžiamą vaiką ir jam padėti. skaityti »

Regionų bibliotekose – nemokama teisinė pagalba

Prieš kelis mėnesius pradėję teikti nemokamą teisinę pagalbą nuotoliniu būdu, Vilniaus universiteto (VU) Teisės klinikos konsultantai pastebi: teisinių paslaugų poreikis yra didžiulis, tačiau jos įkandamos ne visiems. skaityti »

Priimamos paraiškos dėl atnaujintos Vlado Jurgučio premijos ir naujos Lietuvos banko premijos už disertaciją

Visą rugpjūtį ir pirmąją rugsėjo pusę Lietuvos bankui galima teikti paraiškas dėl dviejų premijų, skiriamų už ekonomikos srities mokslinės veiklos pasiekimus. skaityti »

Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje pelnytas bronzos medalis

Liepos 28–rugpjūčio 4 dienomis Teherane Irane vykusioje tarptautinėje informatikos olimpiadoje Kauno technologijos universiteto gimnazijos dešimtokas Gediminas Lelešius (mokytoja Kristina Serapinaitė) laimėjo bronzos medalį. skaityti »