MRU prorektorius S. Vaitkevičius: „Tampame e. universitetu“

Publikuota: 2012 m. balandžio 15 d. sekmadienis

Mykolo Romerio universitetas (MRU) pirmasis iš Lietuvos aukštųjų mokyklų sukūrė ir pristatė mobiliąją programėlę abiejose populiariausiose platformose – „Android“ ir „iOS“.

MRU plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius dr. Stasys Vaitkevičius pastebi, kad programėlės sukūrimas ir įdiegimas – tai dalis interaktyvių pastangų, padėsiančių Universiteto studentui ir dėstytojui kuo patogiau jaustis informaciniuose srautuose.

„MRU yra proveržio universitetas, esame išsikėlę siekį netrukus tapti elektronine aukštąja mokykla, teikiančia maksimaliai paslaugų e. erdvėje“, – pasakoja prorektorius dr. S. Vaitkevičius. – „Atnaujinome interneto tinklalapį, dalinamės informacija socialiniuose tinkluose, mobilioji programėlė buvo tarsi trūkstama grandis tų naujovių, kuriomis mielai naudojasi jaunimas“. Programėlė, skirta MRU studentams, dėstytojams, visiems norintiems daugiau sužinoti apie Universitetą, veikia išmaniuosiuose telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Mobiliąją programėlę galima nemokamai siųstis iš „Google Play“, ir iš Apple „App Store“, ją akimirksniu išmėgino ir puikiai įvertino Universiteto studentai ir dėstytojai.

Paskelbus MRU socialiniame tinkle „Facebook“ apie galimybę parsisiųsti programėlę, studentai ypač džiaugiasi skelbiamais studijų tvarkaraščiais. Juk nuo šiol jie keliais piršo paspaudimais mobiliajame išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje gali peržiūrėti paskaitų tvarkaraštį norimą dieną. Pasirinkus paskaitą ir bakstelėjus dėstytojo pavardę, galima peržiūrėti ir jo dienotvarkę.

Naujoje Mykolo Romerio universiteto programėlėje lietuvių ir anglų kalbomis galima perskaityti šios aukštosios mokyklos naujienas, informaciją apie renginius, susirasti žemėlapyje paskaitų vietą, sužinoti jų tvarkaraščius, pasinaudoti reikiamais kontaktais.

S. Vaitkevičius šypsosi, kad universitetą sparčiai keistis verčia visų pirma studentas, noras atitikti ar numatyti jo poreikius.: „Visos permainos vyksta vardan studijuojančio jaunimo patogumo ir noro vykdyti kokybiškas bei sykiu efektyvias studijas. Esame susikoncentravę artimiausiu metu visus įmanomus dalykus pasiūlyti studijuoti nuotoliniu elektroniniu būdu, vystome informacines ir duomenų bazes. Be to, universitetas netrukus visose srityse visiškai atsisakys popierinės dokumentų apyvartos“. Tampame e. universitetu, nes kitaip efektyviai veikti šiuolaikinėje studijų ir mokslo erdvėje tiesiog neįmanoma, pabrėžia MRU plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorius.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universitetas laukia pusantro tūkstančio archeologų

Vilniaus universitete (VU) rugpjūčio 31–rugsėjo 4 d. vyks Europos archeologų asociacijos kongresas. skaityti »

SMK įgyvendina projektą Afrikoje

Š. m. rugpjūčio 08–12 d. Socialinių mokslų kolegijos Tarptautinių studijų vadovas Marius Zalieckas, strateginės plėtros vadovė Reda Mikalauskaitė bei projekto „Atrask save“ jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė Inga Kulikauskė vedė mokymus Ganos, Ugandos bei Kenijos jaunimo darbuotojams apie karjeros konsultavimo paslaugų teikimą vietiniam jaunimui. skaityti »

Profesines mokyklas jau pasirinko tūkstančiu daugiau jaunuolių nei pernai

Auga besirenkančių profesines mokyklas skaičius: rugpjūčio vidurio duomenimis, šiemet mokymąsi profesinėse mokyklose jau yra pasirinkę 14,3 tūkst. mokinių, t. y. sulaukta per tūkstantį arba 7 proc. daugiau priėmimo prašymų nei pernai tuo pat metu. skaityti »

Rugsėjo pirmajai artėjant: programėlės padėsiančios greičiau sugrįžti į mokslus

Programos „Samsung Mokykla ateičiai“ kūrėjai moksleiviams rekomenduoja nemokamas edukacines programėles. skaityti »

VDU studentėms – vardinės „Thermo Fisher Scientific“ stipendijos

Stipendijos tikslas – gabius bei motyvuotus VDU studentus, studijuojančius su biotechnologijomis ar UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ veikla susijusius mokslus ir kryptingai gilinančius šių sričių žinias, skatinti dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir siekti karjeros. skaityti »

Mokyklose populiarėjančios elektroninės pratybos lengvina vaikų kuprines

Elektroninių pratybų kūrėjai skaičiuoja, kad šiemet Lietuvoje elektronines pratybas naudos 4 kartus daugiau mokyklų, nei praėjusiais mokslo metais. Prekybininkai pastebi, kad mokymosi skaitmenizavimas daro įtaką ir apsipirkimui prieš rugsėjo pirmąją. skaityti »

Vėžio registras leis efektyviau vykdyti mokslinius tyrimus ir kovoti su onkologinėmis ligomis

Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymu Vyriausybė įsteigė Vėžio registrą. Nacionalinė duomenų bazė sudarys sąlygas Lietuvos mokslininkams efektyviau tirti onkologinius susirgimus ir siūlyti naujus problemų sprendimo būdus. skaityti »

Į mokyklinuko kuprinę – ne tik sąsiuvinis, bet ir kompiuteris

Artėjant mokslo metų pradžiai, į mokyklas vaikus išleidžiantys tėvai skirstosi į dvi barikadų puses. Vieni skuba mokyklinuko kuprinę sukrauti iki rugsėjo 1-osios, kiti kantriai laukia, kol praėjus bumui mokykliniams reikmenims bus pradėtos taikyti nuolaidos, tad prieš mokyklą įsigyja tik pačias būtiniausias priemones. skaityti »

Iš Sibiro grįžęs VDU doktorantas: istoriniai įvykiai padeda perprasti dabartį

Ekspedicija „Misija Sibiras“ reiškia daugiau nei dviejų savaičių trukmės išbandymą tvarkant Lietuvos tremtinių kapavietes – tai pilietinės raiškos būdas, skatinantis diskusijas apie istorinės atminties svarbą ir ugdantis sąmoningumą istoriją vertinti su didele atsakomybe bei pagarba. skaityti »

Magistrantūra naujai: šiandien nebereikia vienodas kompetencijas turinčių specialistų

„Šiandien problemos tokios kompleksinės, kad jų neįmanoma išspręsti turint tik siaurą išsilavinimą“, – teigia Jurgita Šiugždinienė, Kauno technologijos universiteto (KTU) studijų prorektorė. Pasak jos, tyrimai ir pasaulinės tendencijos rodo, kad rinkai nebereikia daug vienodas kompetencijas turinčių specialistų, kuriems sunku išsiskirti iš kitų. skaityti »