MRU stiprina bendradarbiavimą su Pietų Korėja

Publikuota: 2015 m. lapkričio 6 d. penktadienis

Lapkričio 5 d. Mykolo Romerio universitete (MRU) lankėsi Korėjos ambasados delegacija, vadovaujama nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvai J.E. Ji-in Hong, reziduojančio Varšuvoje (Lenkija), kuri susitiko su MRUrektoriumi doc. dr. Algirdu Monkevičiumi. 

Prieš tai mokslo ir tarptautinių ryšių prorektorė dr. Inga Žalėnienė supažindino svečius – ambasadorių J. E. Ji-in Hong bei ambasados kanclerį Jung-ha Kim su Universitetu, naujuoju MRU LAB korpusu. P. Korėjos atstovai linkėjo sėkmės darbo grupei, rengiančiai naująją MRU strategiją. 

Mykolo Romerio universitetas sėkmingai bendradarbiauja su Pietų Korėjos aukštosiomis mokyklomis. Vyksta intensyvūs studentų mainai su Ajou (Ajou University) ir Dongseo (Dongseo University) universitetais.

Kartu su Dongseo universitetu sukurta ir veikia dvigubo diplomo bakalauro studijų programa „Informatika ir skaitmeninės turinys“ („Informatics and Digital Contents“), kuriama dvigubo diplomo magistro studijų programa „Informatika ir vizualinis turinys“ („Informatics and Visual Contents“). Pagal šias studijų programas studentai turi galimybę įgyti dvigubus Mykolo Romerio ir Dongseo universitetų diplomus.

Kartu su Dongseo universitetu taip pat įkurta Skaitmeninių ir kūrybinių industrijų laboratorija, kurios vadovas doc.dr. Tadas Limba spalio 25–30 d. lankėsi P. Korėjoje ir diskutavo tolimesnio bendradarbiavimo bei bendros veiklos plėtros su Dongseo universitetu klausimais. 

Nuo 2014 m. spalio 10 d. MRU sėkmingai veikia įkurtas Karaliaus Sedžiongo institutas (King Sejong Institute.Vilnius), kuriame korėjiečių kalbos ir kultūros mokosi per 100 studentų. Šių metų pavasarį buvo įteikti 54 sertifikatai asmenims, sėkmingai baigusiems korėjiečių kalbos ir kultūros kursus.

2015 m. rudens semestre startavo nauja bakalauro studijų programa Dalykinė (teisės,verslo) anglų kalba ir kita užsienio kalba, kur studentai turi galimybę pasirinkti korėjiečių kalbą kaip pasirenkamą dalyką.

Šaltinis: mruni.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universiteto mokslininkams – apdovanojimai už nuopelnus Vilniaus miestui

Jau devynioliktąjį kartą įteikti garbingiausi Vilniaus miesto apdovanojimai – Šv. Kristoforo statulėlės, teikiamos už nuopelnus švietimo, mokslo, kultūros, meno bei kitus darbus. skaityti »

KTU ir LSMU sukūrė unikalią technologiją vestibulinės funkcijos sutrikimams tirti

Kauno technologijos (KTU) ir Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) universitetai apjungė jėgas bendram tikslui – vestibulinio aparato sutrikimams tirti ir jų diagnostikai tobulinti. skaityti »

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, gruodžio 2–11 dienomis vykusioje Indonezijoje, Balyje, sidabro medalius pelnė Ignas Šakuro ir Ernestas Ramanauskas. skaityti »

LEU IF prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje

Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto (LEU IF) prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje (Kazachstanas). skaityti »

„Mokslo pusryčiai“ – kaip mokslas gali kurti pridėtinę vertę verslui?

Antradienį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotoje konferencijoje „Mokslo pusryčiai“ pristatyta nauja iniciatyva – „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga“, kuri, kaip planuojama, padės mokslininkams pritraukti daugiau verslo užsakymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. skaityti »

VU studentai pateko į pasaulinės programavimo olimpiados finalą

Pasaulinės studentų programavimo olimpiados Šiaurės Rytų Europos regiono atrankos turnyre Vilniaus universitetui atstovaujanti Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentų komanda užėmė 10 vietą iš 228 ir pirmą kartą VU istorijoje iškovojo kelialapį į finalą. skaityti »

VU tyrėjus pripažinę CERN specialistai Lietuvoje ieškos naujų idėjų pasaulinio mokslo pažangai

Gruodžio 13–14 d. mokslinėse dirbtuvėse „CERN CMS Computing and Technology Workshop“ Vilniaus universiteto ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos Kompaktiškojo miuonų solenoido (CMS) mokslininkai aptars aktualiausius iššūkius, su kuriais susiduria geriausi pasaulio tyrėjai. skaityti »

VGTU mokslininkai rado praktišką būdą, kaip panaudoti avių vilnos atliekas

Lietuvoje šiuo metu auginama daugiau nei 180 tūkst. avių. Iš jų vilnos gaminant verpalus susidaro itin daug vilnos atliekų, kurios yra netinkamos pakartotinei verpalų gamybai. skaityti »

Prevencines programas įgyvendino daugiau nei 60 proc. Lietuvos mokyklų

2015–2016 m. m. bent vieną prevencinę programą įgyvendino 730 bendrojo ugdymo mokyklų, tai sudaro 62,8 proc. visų šalies mokyklų. skaityti »

Vilniaus universitetas bendradarbiaus su Generaline prokuratūra

Vilniaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Respublikos generaline prokuratūra. Šią sutartį inicijavo VU Filosofijos fakultetas. skaityti »