MRU stiprina bendradarbiavimą su Pietų Korėja

Publikuota: 2015 m. lapkričio 6 d. penktadienis

Lapkričio 5 d. Mykolo Romerio universitete (MRU) lankėsi Korėjos ambasados delegacija, vadovaujama nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvai J.E. Ji-in Hong, reziduojančio Varšuvoje (Lenkija), kuri susitiko su MRUrektoriumi doc. dr. Algirdu Monkevičiumi. 

Prieš tai mokslo ir tarptautinių ryšių prorektorė dr. Inga Žalėnienė supažindino svečius – ambasadorių J. E. Ji-in Hong bei ambasados kanclerį Jung-ha Kim su Universitetu, naujuoju MRU LAB korpusu. P. Korėjos atstovai linkėjo sėkmės darbo grupei, rengiančiai naująją MRU strategiją. 

Mykolo Romerio universitetas sėkmingai bendradarbiauja su Pietų Korėjos aukštosiomis mokyklomis. Vyksta intensyvūs studentų mainai su Ajou (Ajou University) ir Dongseo (Dongseo University) universitetais.

Kartu su Dongseo universitetu sukurta ir veikia dvigubo diplomo bakalauro studijų programa „Informatika ir skaitmeninės turinys“ („Informatics and Digital Contents“), kuriama dvigubo diplomo magistro studijų programa „Informatika ir vizualinis turinys“ („Informatics and Visual Contents“). Pagal šias studijų programas studentai turi galimybę įgyti dvigubus Mykolo Romerio ir Dongseo universitetų diplomus.

Kartu su Dongseo universitetu taip pat įkurta Skaitmeninių ir kūrybinių industrijų laboratorija, kurios vadovas doc.dr. Tadas Limba spalio 25–30 d. lankėsi P. Korėjoje ir diskutavo tolimesnio bendradarbiavimo bei bendros veiklos plėtros su Dongseo universitetu klausimais. 

Nuo 2014 m. spalio 10 d. MRU sėkmingai veikia įkurtas Karaliaus Sedžiongo institutas (King Sejong Institute.Vilnius), kuriame korėjiečių kalbos ir kultūros mokosi per 100 studentų. Šių metų pavasarį buvo įteikti 54 sertifikatai asmenims, sėkmingai baigusiems korėjiečių kalbos ir kultūros kursus.

2015 m. rudens semestre startavo nauja bakalauro studijų programa Dalykinė (teisės,verslo) anglų kalba ir kita užsienio kalba, kur studentai turi galimybę pasirinkti korėjiečių kalbą kaip pasirenkamą dalyką.

Šaltinis: mruni.eu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

LEU dalyvaus konferencijoje-festivalyje „Studfestas“

Spalio 14 d. „Siemens“ arenoje (Vilnius) vyks konferencija-festivalis „Studfestas“, padėsiantis moksleiviams atsakyti į klausimus apie studijas ir karjerą. Ką daryti baigus mokyklą, kokias studijas rinktis? skaityti »

Vilniaus universiteto profesoriui V. Šikšniui įteikta elitinė „Warren Alpert” premija

Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto profesoriui Virginijui Šikšniui Harvardo universiteto (JAV) Medicinos mokykloje oficialiai įteikta elitine laikoma „Warren Alpert” fondo premija už reikšmingą indėlį į bakterijų CRISPR antivirusinės apsaugos sistemos pažinimą. skaityti »

KTU gimnazistams – moderniausia mokymosi bazė

Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (KTUG) pamokos nuo šiol bus dar įtaigesnės ir įdomesnės. Šią savaitę duris atvėrė naujos fizikos, biologijos, informatikos ir chemijos klasės, kuriose įdiegtos išmaniosios technologijos, bei įrengta chemijos laboratorija. skaityti »

VDU daugiafunkcis centras – atviras Lietuvai ir pasauliui

Vytauto Didžiojo universitetas atidarė naują, darnaus vystymo principus atitinkantį daugiafunkcį mokslo ir studijų centrą, kuris atviras ne tik visai akademinei bendruomenei, mokslo ir inovacijų kūrėjams, bet ir pasaulio lietuviams bei plačiajai visuomenei. skaityti »

Vilniaus universitetas Nobelio premijos lūkesčius atideda netolimai ateičiai

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje tiek žmonių gyvai stebėjo transliaciją iš Švedijos karališkosios mokslų akademijos, kur buvo skelbiami Chemijos premijos laureatai. skaityti »

Gyvybės mokslų studijoms VU – naujos „Thermo Fisher Scientific“ investicijos

Spalio 5 d. Jungtiniame gyvybės mokslų centre (JGMC) įvyko „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo diena. Šią dieną „Thermo Fisher Scientific“ pažymėjo dovanodama Vilniaus universitetui (VU) naujausią tyrimų įrangą už 220 tūkst. eurų. skaityti »

Ar dirbtinis intelektas pakeis šiandienos pedagogą?

Kokius iššūkius, reaguodamas į naujosios mokinių kartos mokymosi poreikius, turi būti pasirengęs sutikti šiandienos mokytojas? skaityti »

Keisis mokytojų darbo sąlygos

Per ateinančius kelerius metus bus siekiama įvesti etatinį mokytojų darbo apmokėjimą, mokytojus, dirbančius nedidelėse mokyklose ar turinčius mažą darbo krūvį, skatinti įgyti papildomą kvalifikaciją. skaityti »

JAV ambasada kviečia teikti paraiškas FLEX moksleivių mainų programai

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje ir Amerikos Tarptautinio švietimo taryba kviečia visus moksleivius dalyvauti FLEX programos konkurse. skaityti »

Nobelio fizikos premijos vertas atradimas atveria kelius naujoms medžiagų būsenoms

Nobelio fizikos premiją pasidalijo trys JAV mokslininkai: Davidas J. Thoulessas, F. Duncanas M. Haldane‘as ir J. Michaelas Kosterlitzas už atrastus topologinius fazinius virsmus medžiagoje. Mokslininkai pasiūlė modelius, kaip šie virsmai galėtų pasireikšti. skaityti »