„Microsoft“ atidaro nuosavą universitetą

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

Techninių specialistų su solidžia patirtimi paieška šiuo metu yra darbdaviams nemenkas iššūkis. Tuo pat metu standartinis akademinis išsilavinimas vertinamas vis mažiau ir užleidžia savo pozicijas įvairiems kursams bei mokymams.

Bendrovė „Microsoft“ nusprendė kitu kampu pažvelgti į šios problemos sprendimą ir sukūrė nuosavą mokymo programą. Šiuo metu įmonėje veikia specialistų ruošimo ir perkvalifikavimo sistema, kurią jau išbandė apie tūkstantis darbuotojų. 90 proc. iš jų sėkmingai baigė kursą ir gavo dokumentus, kurie, beje, vertinami ne tik įmonės viduje, bet ir visoje darbo rinkoje.  

Naujoji mokymo programa jau gali pasigirti ir pirmaisiais rezultatais. Socialinio tinklo „LinkedIn“ duomenimis, „Microsoft“ sertifikatus turinčių specialistų dairomasi aktyviau – juos darbdaviai peržiūri dažniau nei kitus panašius darbuotojus. Norinčių mokytis sąrašą nuolat papildo potencialūs studentai iš kitų įmonių, tad tai virsta ir papildomu verslu, ir galimybe peržengti korporatyvinio mokymo programos ribas.

Planuojama, kad sistema veiks internetinių seminarų principu. Prieigą prie jų bus galima gauti visiems norintiems. Mokymams reikalingu turiniu studentus aprūpins specialiai suburtas techninis personalas, o lektoriais taps geriausi „Microsoft“ specialistai bei kviestiniai ekspertai.

 

 

Šaltinis: trendymen.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

SMK pristatė naujausią nacionalinio masto iniciatyvą Lietuvos jaunimui „Kūrėjų karta“

Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“ SMK pristatė naujausią nacionalinio masto iniciatyvą Lietuvos jaunimui „Kūrėjų karta“. skaityti »

Ekspertai: Lietuvos mokslo taryba diskriminuoja socialinius mokslus

Lietuvos mokslo tarybos (LMT) keliami reikalavimai eliminuoja šalies socialinių mokslų atstovus iš mokslo tyrimų finansavimo. skaityti »

KTU studijų prorektorė J. Šiugždinienė: konkuruodami tarpusavyje, pralaimime kovą tarptautinėje aukštojo mokslo erdvėje

Jau visi pavargo nuo diskusijų apie universitetų susijungimus – belieka laukti Vyriausybės politinės valios kuo greičiau priimti racionalius sprendimus. skaityti »

Didžiausioje Lietuvos mokslinių tyrimų įstaigoje tobulinamas atominių jėgų mikroskopas

Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) mokslininkai sukūrė unikalų būdą didesne sparta gauti atominių jėgų mikroskopo vaizdus. skaityti »

SMK plečia tarptautinį bendradarbiavimą

Socialinių mokslų kolegija, siekdama suteikti SMK bendruomenės nariams kuo įvairesnės globalios patirties, užmezgė ryšius su žinomomis ir gerai vertinamomis institucijomis Lotynų Amerikoje, Azijoje, Balkanų ir kitose Europos šalyse. skaityti »

Ar lengva būti jaunuoju mokslininku Lietuvoje?

Viešojoje erdvėje nuolat pasigirsta diskusijos apie į užsienį „nutekančius“ jaunuosius Lietuvos protus. skaityti »

Aukštųjų mokyklų tinklo pertvarka leis efektyviau panaudoti mokslui ir studijoms skiriamas lėšas

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiko su Lietuvos studentų sąjungos tarybos atstovais. skaityti »

Bus tariamasi dėl mokytojų rengimo koncepcijos

Švietimo ir mokslo ministerijoje bus aptariami ir apibendrinti šiuo metu akademinėje aplinkoje bei švietimo visuomenėje diskutuojami siūlymai dėl Nacionalinės mokytojų rengimo koncepcijos nuostatų. skaityti »

Paskirtos šešios Lietuvos mokslo premijos

Geriausiems mokslininkams paskirtos šešios 2016 m. Lietuvos mokslo premijos. skaityti »

Kodėl ambicingiems studentams reikalingi karjeros mentoriai?

Kiekvieno asmens karjeroje mentoriaus vaidmuo kuria didžiulę vertę. Žmogus savo gyvenime turėjęs mentorių yra labiau motyvuotas, daug greičiau ir sėkmingiau adaptuojasi darbo rinkoje, jam lengviau sekasi užmegzti naujas pažintis. skaityti »