„Microsoft“ atidaro nuosavą universitetą

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

Techninių specialistų su solidžia patirtimi paieška šiuo metu yra darbdaviams nemenkas iššūkis. Tuo pat metu standartinis akademinis išsilavinimas vertinamas vis mažiau ir užleidžia savo pozicijas įvairiems kursams bei mokymams.

Bendrovė „Microsoft“ nusprendė kitu kampu pažvelgti į šios problemos sprendimą ir sukūrė nuosavą mokymo programą. Šiuo metu įmonėje veikia specialistų ruošimo ir perkvalifikavimo sistema, kurią jau išbandė apie tūkstantis darbuotojų. 90 proc. iš jų sėkmingai baigė kursą ir gavo dokumentus, kurie, beje, vertinami ne tik įmonės viduje, bet ir visoje darbo rinkoje.  

Naujoji mokymo programa jau gali pasigirti ir pirmaisiais rezultatais. Socialinio tinklo „LinkedIn“ duomenimis, „Microsoft“ sertifikatus turinčių specialistų dairomasi aktyviau – juos darbdaviai peržiūri dažniau nei kitus panašius darbuotojus. Norinčių mokytis sąrašą nuolat papildo potencialūs studentai iš kitų įmonių, tad tai virsta ir papildomu verslu, ir galimybe peržengti korporatyvinio mokymo programos ribas.

Planuojama, kad sistema veiks internetinių seminarų principu. Prieigą prie jų bus galima gauti visiems norintiems. Mokymams reikalingu turiniu studentus aprūpins specialiai suburtas techninis personalas, o lektoriais taps geriausi „Microsoft“ specialistai bei kviestiniai ekspertai.

 

 

Šaltinis: trendymen.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VDU ir LEU pasirašys integracijos sutartį

Vasario 6 d., pirmadienį, 11.30 val. bus pasirašyta VDU ir LEU integracijos sutartis. skaityti »

Kviečiame susipažinti su LEU studentų ir dėstytojų sukurtais interaktyviais žemėlapiais

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentai ir dėstytojai aktyviai taiko geografines informacines sistemas (GIS), kuria ir viešina interaktyvius žemėlapius skaityti »

VU genetikai siūlo naują vėžio diagnostikos metodą

„Vėžio prigimtį, vystymosi mechanizmus tyrinėju daugelį metų, bet molekuliniu lygmeniu pradėjome dirbti ne taip ir seniai“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė Sonata Jarmalaitė. skaityti »

VGTU studento komanda sukūrė virtualų „Tesla Motors“ gigafabriką

Vilniuje fejerverkais ir perkirpta raudona juostele pažymėtas JAV elektromobilių gamintojo „Tesla Motors“ gigafabriko atidarymas. skaityti »

VU Gyvybės mokslų centras – tarp geriausių pasaulio architektūros projektų

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro projektas susilaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio – prestižinio architektūros žurnalo „ArchDaily” konkurse jis nominuotas geriausio 2017 m. kultūros objekto kategorijoje. skaityti »

Kauno studentai sukūrė autonominio vežimėlio oro uostui prototipą

Oro uostą, kuriame skubančių žmonių – mažiau, eilės – trumpesnės, o kelioniniai lagaminai patys pasiekia bagažo atidavimo punktą, šiandien įsivaizduoti sunku. skaityti »

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

2017 m. sausio 26 d., VGTU inžinerijos licėjaus 1-4 klasių mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą – sužaidė didžiausiame šachmatų turnyre Lietuvoje. skaityti »

Stojantiesiems į aukštąsias mokyklas keliama priėmimo kartelė

Kaip numatyta 2016 m. priimtame Mokslo ir studijų įstatyme, Švietimo ir mokslo ministerija pirmą kartą nustato mažiausią konkursinį balą stojantiesiems į valstybės finansuojamas vietas. skaityti »

KTU subūrė Europos inovatyvių universitetų vadovus

Kauno technologijos universitetas (KTU) dalinasi patirtimi su giminingomis užsienio aukštojo mokslo įstaigomis. skaityti »

Kurdami skiauteručius mokslininkai garsina Lietuvą

Aleksandro Stulginskio universiteto profesoriai Simas Gliožeris ir Alfonsas Sigitas Tamošiūnas, kurdami naujas dekoratyvinių augalų veisles, garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. skaityti »