„Microsoft“ atidaro nuosavą universitetą

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

Techninių specialistų su solidžia patirtimi paieška šiuo metu yra darbdaviams nemenkas iššūkis. Tuo pat metu standartinis akademinis išsilavinimas vertinamas vis mažiau ir užleidžia savo pozicijas įvairiems kursams bei mokymams.

Bendrovė „Microsoft“ nusprendė kitu kampu pažvelgti į šios problemos sprendimą ir sukūrė nuosavą mokymo programą. Šiuo metu įmonėje veikia specialistų ruošimo ir perkvalifikavimo sistema, kurią jau išbandė apie tūkstantis darbuotojų. 90 proc. iš jų sėkmingai baigė kursą ir gavo dokumentus, kurie, beje, vertinami ne tik įmonės viduje, bet ir visoje darbo rinkoje.  

Naujoji mokymo programa jau gali pasigirti ir pirmaisiais rezultatais. Socialinio tinklo „LinkedIn“ duomenimis, „Microsoft“ sertifikatus turinčių specialistų dairomasi aktyviau – juos darbdaviai peržiūri dažniau nei kitus panašius darbuotojus. Norinčių mokytis sąrašą nuolat papildo potencialūs studentai iš kitų įmonių, tad tai virsta ir papildomu verslu, ir galimybe peržengti korporatyvinio mokymo programos ribas.

Planuojama, kad sistema veiks internetinių seminarų principu. Prieigą prie jų bus galima gauti visiems norintiems. Mokymams reikalingu turiniu studentus aprūpins specialiai suburtas techninis personalas, o lektoriais taps geriausi „Microsoft“ specialistai bei kviestiniai ekspertai.

 

 

Šaltinis: trendymen.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

LEU dalyvaus konferencijoje-festivalyje „Studfestas“

Spalio 14 d. „Siemens“ arenoje (Vilnius) vyks konferencija-festivalis „Studfestas“, padėsiantis moksleiviams atsakyti į klausimus apie studijas ir karjerą. Ką daryti baigus mokyklą, kokias studijas rinktis? skaityti »

Vilniaus universiteto profesoriui V. Šikšniui įteikta elitinė „Warren Alpert” premija

Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto profesoriui Virginijui Šikšniui Harvardo universiteto (JAV) Medicinos mokykloje oficialiai įteikta elitine laikoma „Warren Alpert” fondo premija už reikšmingą indėlį į bakterijų CRISPR antivirusinės apsaugos sistemos pažinimą. skaityti »

KTU gimnazistams – moderniausia mokymosi bazė

Kauno technologijos universiteto gimnazijoje (KTUG) pamokos nuo šiol bus dar įtaigesnės ir įdomesnės. Šią savaitę duris atvėrė naujos fizikos, biologijos, informatikos ir chemijos klasės, kuriose įdiegtos išmaniosios technologijos, bei įrengta chemijos laboratorija. skaityti »

VDU daugiafunkcis centras – atviras Lietuvai ir pasauliui

Vytauto Didžiojo universitetas atidarė naują, darnaus vystymo principus atitinkantį daugiafunkcį mokslo ir studijų centrą, kuris atviras ne tik visai akademinei bendruomenei, mokslo ir inovacijų kūrėjams, bet ir pasaulio lietuviams bei plačiajai visuomenei. skaityti »

Vilniaus universitetas Nobelio premijos lūkesčius atideda netolimai ateičiai

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje tiek žmonių gyvai stebėjo transliaciją iš Švedijos karališkosios mokslų akademijos, kur buvo skelbiami Chemijos premijos laureatai. skaityti »

Gyvybės mokslų studijoms VU – naujos „Thermo Fisher Scientific“ investicijos

Spalio 5 d. Jungtiniame gyvybės mokslų centre (JGMC) įvyko „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo diena. Šią dieną „Thermo Fisher Scientific“ pažymėjo dovanodama Vilniaus universitetui (VU) naujausią tyrimų įrangą už 220 tūkst. eurų. skaityti »

Ar dirbtinis intelektas pakeis šiandienos pedagogą?

Kokius iššūkius, reaguodamas į naujosios mokinių kartos mokymosi poreikius, turi būti pasirengęs sutikti šiandienos mokytojas? skaityti »

Keisis mokytojų darbo sąlygos

Per ateinančius kelerius metus bus siekiama įvesti etatinį mokytojų darbo apmokėjimą, mokytojus, dirbančius nedidelėse mokyklose ar turinčius mažą darbo krūvį, skatinti įgyti papildomą kvalifikaciją. skaityti »

JAV ambasada kviečia teikti paraiškas FLEX moksleivių mainų programai

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje ir Amerikos Tarptautinio švietimo taryba kviečia visus moksleivius dalyvauti FLEX programos konkurse. skaityti »

Nobelio fizikos premijos vertas atradimas atveria kelius naujoms medžiagų būsenoms

Nobelio fizikos premiją pasidalijo trys JAV mokslininkai: Davidas J. Thoulessas, F. Duncanas M. Haldane‘as ir J. Michaelas Kosterlitzas už atrastus topologinius fazinius virsmus medžiagoje. Mokslininkai pasiūlė modelius, kaip šie virsmai galėtų pasireikšti. skaityti »