Moksleiviai vėl galės pabūti studentais

Publikuota: 2014 m. vasario 11 d. antradienis

Jau ketvirtą kartą 10–12 klasių moksleiviai kviečiami savaitei tapti universiteto studentais ir dalyvauti unikaliame projekte „Moksleivi, pabūk studentu“. Savo ateičiai neabejingas jaunimas čia gali pamatyti studijas iš arti: įvertinti jų kokybę, susirasti draugų iš įvairių šalies kampelių, pasisemti neįkainojamos patirties bei įgūdžių ir galbūt išsirinkti dominančią studijų programą.

Šis kaskart didelio dėmesio sulaukiantis Vytauto Didžiojo universiteto projektas šiemet dalyviams pasiūlys naujovių – susitikimus su įvairių organizacijų vadovais, verslo sektoriaus atstovais, kurie baigė mokinius dominančias studijų programas arba dirba pagal šias specialybes. Kiekvieną savaitę moksleiviams bus suteikta galimybė aplankyti 1–2 įmones, kurių darbo specifika tiesiogiai susijusi su konkrečia studijų programa. Tai – proga projekto dalyviams susipažinti su savo sričių profesionalais bei išsiaiškinti atsakymus į dominančius klausimus.

Išliks ir tradicinės, jau įprastos projekto veiklos – paskaitų ir seminarų lankymas, dalyvių pažintys tarpusavyje bei su VDU Studentų atstovybės nariais, moksleiviams skirta ekskursija po universiteto erdves ir Kauno miestą bei įvairios pramogos.

Projekto „Moksleivi, pabūk studentu“ dalyviai bus atrinkti pagal registracijos anketoje parašytą motyvacinį laišką, mokslo, sporto, meno pasiekimus, aktyvią visuomeninę veiklą bei galimybę skirti projektui visą dieną. Viso projekto metu su moksleiviais draugaus mentoriai, kurie atsakinės į iškilusius klausimus bei padės nepasiklysti universiteto erdvėse.

Registruotis į projektą galima užpildant anketas internete iki vasario 23 d. „Moksleivi, pabūk studentu“ vyks dvi savaites pavasario semestro metu – kovo 3–7 ir kovo 17-21 dienomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »