Nuo rugsėjo 1 d. gerės apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 13 d. trečiadienis

Nuo rugsėjo 1 d. mokytojams, dirbantiems gausesnėse klasėse, bus daugiau sumokama už mokinių darbų tikrinimą. Tai numatyta švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio rugpjūčio 7 d. įsakymu pakeistame Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše.

Mokytojams, kurie klasėje dirba su 23 ir daugiau mokinių, mokinių darbų tikrinimui numatyta daugiau laiko, už kurį bus papildomai apmokama: lietuvių kalbos, tautinių mažumų gimtosios kalbos, užsienio kalbos, matematikos, pradinių klasių mokinių darbų tikrinimui papildomai bus skiriama 0,5 valandos, socialinio, gamtamokslinio ugdymo ir informacinių technologijų dalykų mokinių darbų tikrinimui – 0,25 valandos (už 18 kontaktinių valandų per savaitę).

Iki šiol ir už 12, ir už 23 ar didesnės mokinių klasės darbų tikrinimą mokytojai gaudavo tą patį atlygį. Siekiant, kad mokytojų darbo apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą būtų labiau susietas su šio darbo apimtimis (tikrinamų darbų skaičiumi), numatytas papildomas apmokėjimas, kai mokinių skaičius klasėje yra 23 ir daugiau.

Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše nuo rugsėjo numatyta ir kitų pakeitimų: aiškiau atskiriamas kūno kultūros mokytojų ir trenerių darbo apmokėjimas, tikslinamos kitos nuostatos.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

IBM atstovas su VU studentais dalysis mintimis apie technologijų ateitį

Rugsėjo 24 d., antradienį, 16 val. VU Matematikos ir informatikos fakultete (103 aud., Didlaukio g. 47, Vilnius) lankysis IBM atstovas dr. Bijanas Davari – vyks susitikimas su studentais. Jame bus kalbama apie IT naujoves, ateitį, kur link juda technologijų pasaulis. skaityti »

VU – pirmasis pasaulio universitetas, įgijęs HERITY sertifikatą

Vilniaus universitetui (VU) suteiktas pasaulinio HERITY kultūros paveldo objektų valdymo kokybės sertifikatas. VU yra pirmasis universitetas pasaulyje, gavęs šį sertifikatą. skaityti »

VDU kviečia moksleivius pabūti studentais

Jau trečius metus iš eilės VDU Studentų atstovybė organizuoja projektą „Moksleivi, pabūk studentu!“, kuris kviečia moksleivius susipažinti su studentišku gyvenimu – lankyti paskaitas, dalyvauti universiteto organizacijų veikloje, įvertinti gyvenimą bendrabučiuose ir galbūt apsispręsti, kokią studijų programą pasirinkti. skaityti »

Paskirtos Švietimo ir mokslo ministerijos Mokslo premijos užsienio lietuviams

Paskirtos keturios premijos Lietuvos ir pasaulio mokslui nusipelniusiems užsienio lietuviams: biomedikui Feliksui Bukauskui ir fizikui Jonui Žmuidzinui iš JAV, Vokietijoje gyvenančiai kalbotyrininkei Jolantai Gelumbeckaitei ir technologijos mokslų daktarei Vidai Malienei, dirbančiai Jungtinėje Karalystėje. skaityti »

Švietimo, mokslo ir kultūros komitetui pristatyti valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas rugsėjo 18 dienos posėdyje svarstė klausimą dėl 2013 m. valstybinių brandos egzaminų rezultatų ir išvadų. skaityti »

VGTU leidykla „Technika“ mokys naudotis elektroninėmis knygomis

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) leidykla „Technika“ spalį pradės rengti užsiėmimus, kurių metu supažindins Aukštaitijos regiono skaitytojus su elektroninėmis knygomis, jų formatais, funkcijomis, pranašumais ir paieška. skaityti »

Prestižiniame leidinyje VU mokslininkai pristatė originalų DNR modifikacijos profilių analizės metodą

Elektroninis žurnalas „Nature Communications“ vasarą paskelbė Vilniaus universiteto (VU) mokslininkų straipsnį „DNA unmethylome profiling by covalent capture of CpG sites" („Nemetilintų DNR sričių profiliavimas kovalentiškai surišant CpG sekas“). skaityti »

VGTU bibliotekoje studentų laukia paskaitos ir el. mokymai

VGTU bibliotekos darbuotojos kasmet pirmo kurso studentams organizuoja informacinio raštingumo paskaitas. Jų metu pirmakursiai gali susipažinti su bibliotekos teikiamomis paslaugomis, išmokti ieškoti informacijos bibliotekos el. kataloge, daugiau sužinoti apie vis populiarėjančias el. knygas ir pan. skaityti »

Lietuvos mokiniai pagal informacinių technologijų naudojimą – tarp pirmaujančių ES

Lietuvos mokiniai dažniau nei vidutinis Europos mokinys naudoja informacines ir komunikacines technologijas (IKT) ugdymo tikslais. skaityti »

Užsienio studentai Lietuvoje mokosi kurti mobiliąsias programėles

Kauno technologijos universitete (KTU) įkurtoje Mobilių aplikacijų laboratorijoje gimė pirma tarptautinė mobilioji programėlė, kurią sukūrė Turkijos studentai, studijuojantys pagal ERASMUS studijų mainų programą. skaityti »