Nuo rugsėjo 1 d. gerės apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 13 d. trečiadienis

Nuo rugsėjo 1 d. mokytojams, dirbantiems gausesnėse klasėse, bus daugiau sumokama už mokinių darbų tikrinimą. Tai numatyta švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio rugpjūčio 7 d. įsakymu pakeistame Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše.

Mokytojams, kurie klasėje dirba su 23 ir daugiau mokinių, mokinių darbų tikrinimui numatyta daugiau laiko, už kurį bus papildomai apmokama: lietuvių kalbos, tautinių mažumų gimtosios kalbos, užsienio kalbos, matematikos, pradinių klasių mokinių darbų tikrinimui papildomai bus skiriama 0,5 valandos, socialinio, gamtamokslinio ugdymo ir informacinių technologijų dalykų mokinių darbų tikrinimui – 0,25 valandos (už 18 kontaktinių valandų per savaitę).

Iki šiol ir už 12, ir už 23 ar didesnės mokinių klasės darbų tikrinimą mokytojai gaudavo tą patį atlygį. Siekiant, kad mokytojų darbo apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą būtų labiau susietas su šio darbo apimtimis (tikrinamų darbų skaičiumi), numatytas papildomas apmokėjimas, kai mokinių skaičius klasėje yra 23 ir daugiau.

Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše nuo rugsėjo numatyta ir kitų pakeitimų: aiškiau atskiriamas kūno kultūros mokytojų ir trenerių darbo apmokėjimas, tikslinamos kitos nuostatos.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

KTU kilo mobiliųjų aplikacijų bumas

Prieš pusę metų Kauno technologijos universiteto (KTU) kartu su partneriais įkurta viena didžiausių mobiliųjų aplikacijų laboratorijų Lietuvoje jau gali pasigirti net 34 KTU studentų darbais. skaityti »

ISM rengs tarptautinio lygio inovacijų vadybos specialistus

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas praplėtė programų pasiūlą – nuo rudens bus pradėta dėstyti pirma Lietuvoje pagal užsienio modelį parengta Inovacijų vadybos ir technologijų perdavimo magistrantūros programa. skaityti »

Vilniaus verslo kolegijoje į studijų procesą įsitrauks ir verslo įmonės

Nuo naujųjų mokslo metų Vilniaus verslo kolegijoje į verslo vadybos ir marketingo studijų programos vykdymą įsitrauks ir verslo įmonės. skaityti »

Neformaliojo švietimo plėtros politika suaugusiųjų mokytis neskatina

Valstybės kontrolės atliktas auditas parodė, kad neformaliojo suaugusiųjų švietimo (asmens bendrosios kultūros ugdymo ir profesinei veiklai reikalingų žinių įgijimo, gebėjimų lavinimo ir tobulinimo) organizavimas ir koordinavimas yra nepakankamas, o jo plėtra neduoda lauktų rezultatų. skaityti »

Baltijos šalių universitetai ir branduolinės energetikos įmonės vienija pajėgas

Liepos 9 d., antradienį, 16 val. Vilniaus universitete (Universiteto g. 3, Vilnius) bus pasirašomas ketinimų memorandumas dėl bendradarbiavimo ir jungtinių branduolinės energetikos tyrimų Baltijos regione. skaityti »

Paskelbti fizikos ir chemijos egzaminų rezultatai

Paskelbti valstybinių chemijos ir fizikos brandos egzaminų rezultatai. Fizikos šįmet neišlaikė dukart daugiau abiturientų, tuo metu chemija sekėsi geriau. skaityti »

VU studentas pagamino rekordinio našumo polimerinį šviestuką

Vilniaus universiteto magistrantas Steponas Raišys, dirbantis Taikomųjų mokslų instituto Organinės elektronikos grupėje, pagamino rekordinio našumo (23.7 cd/A, išorinis kvantinis našumas 10.4 proc.) mėlynai spinduliuojantį polimerinį šviestuką. Rezultatai publikuoti prestižiniame žurnale „Chemistry of Materials“. skaityti »

Netradicinis geografijos mokymas

David Hunter vidurinėje mokykloje mokinius moko geografijos, naudodamas zombiais pagrįstą mokymą. Dauguma žmonių neprisimena vidurinėje mokykloje buvusių geografijos pamokų ir ko jose išmoko. Pagrindinė to priežastis – nuobodus mokymas. skaityti »

Vytauto Didžiojo universitetas skatina išeivius studijuoti Lietuvoje

VDU siekia tapti viso pasaulio lietuvių akademiniu branduoliu – universiteto projektas „Pasaulio lietuvių universitetas“ buria lietuvių diasporą, skatina išeivijos ir Lietuvos mokslininkų bei studentų bendradarbiavimą akademiniuose projektuose, pritraukia besidominčius Lietuva ir jos kultūra. skaityti »

Pasaulio programavimo čempionate nugalėjo Rusijos komanda

Sankt Peterburge vykusiame pasaulio ICPC (angl. International Collegiate Programming Contest) programavimo čempionate pirmąją vietą laimėjo Sankt Peterburgo komanda. skaityti »