Nuo rugsėjo 1 d. gerės apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 13 d. trečiadienis

Nuo rugsėjo 1 d. mokytojams, dirbantiems gausesnėse klasėse, bus daugiau sumokama už mokinių darbų tikrinimą. Tai numatyta švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio rugpjūčio 7 d. įsakymu pakeistame Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše.

Mokytojams, kurie klasėje dirba su 23 ir daugiau mokinių, mokinių darbų tikrinimui numatyta daugiau laiko, už kurį bus papildomai apmokama: lietuvių kalbos, tautinių mažumų gimtosios kalbos, užsienio kalbos, matematikos, pradinių klasių mokinių darbų tikrinimui papildomai bus skiriama 0,5 valandos, socialinio, gamtamokslinio ugdymo ir informacinių technologijų dalykų mokinių darbų tikrinimui – 0,25 valandos (už 18 kontaktinių valandų per savaitę).

Iki šiol ir už 12, ir už 23 ar didesnės mokinių klasės darbų tikrinimą mokytojai gaudavo tą patį atlygį. Siekiant, kad mokytojų darbo apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą būtų labiau susietas su šio darbo apimtimis (tikrinamų darbų skaičiumi), numatytas papildomas apmokėjimas, kai mokinių skaičius klasėje yra 23 ir daugiau.

Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše nuo rugsėjo numatyta ir kitų pakeitimų: aiškiau atskiriamas kūno kultūros mokytojų ir trenerių darbo apmokėjimas, tikslinamos kitos nuostatos.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Los Andželo mokyklos vietoj vadovėlių renkasi „iPad“

Los Andželo mokyklos perveda visus moksleivius prie planšečių „iPad“. skaityti »

Lietuvos edukologijos universiteto rektoriumi tapo akad. Algirdas Gaižutis

Birželio 19 d. Lietuvos edukologijos universiteto taryba viešame posėdyje vienbalsiai išrinko Lietuvos edukologijos universiteto rektorių. Juo tapo akad. Algirdas Gaižutis. skaityti »

Ekonomistų susitikime Vilniuje – reklamos tyrėjas ir eksperimentatorius iš „Google“

Birželio 25 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įvyks bendrai su Lietuvos Banku organizuojamas ekonomikos tyrėjų susitikimas, kuriame susiburs įvairiuose pasaulio universitetuose dirbantys bei studijuojantys lietuviai ekonomistai. skaityti »

LVAT sprendimas dėl lietuvių kalbos egzamino laikiusiųjų rezultatams jokios įtakos neturi

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad teismo sprendimas, kad palengvintas lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas tautinių mažumų mokyklų abiturientams prieštarauja Konstitucijoje įtvirtintam lygybės principui, 2013 m. brandos egzaminų sesijos rezultatams jokios įtakos neturi. skaityti »

VGTU priima pirmuosius studentus į mechatronikos ir robotikos studijas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), atsižvelgdamas į rinkos poreikius, sostinėje pradėjo rinkti pirmąją plataus profilio mechatronikos ir robotikos bakalaurų grupę. skaityti »

Prevencinėje „Mentor Lietuva“ stovykloje prasmingai laiką leido 77 vaikai

„Mentor Lietuva“ šiemet organizavo prevencinę stovyklą Švenčionių rajone, kur praėjusią savaitę stovyklavo 77 12–14 metų vaikai iš keturių Aukštaitijos savivaldybių. skaityti »

Mokslininkai įspėja dėl balso komandų keliamo pavojaus

Grupė Amerikos automobilių asociacijos (AAA) tyrėjų, atlikusi daugybę eksperimentų, perspėja dėl balso komandų keliamo pavojaus vairuojant automobilį. skaityti »

Lietuvos studentai laukiami NASA stažuotėse

Kauno technologijos universiteto studentai kviečiami stažuotis Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ames tyrimų centre. skaityti »

Sukurtas brangus žaidimas, padedantis vaikams mokytis matematikos

„Sokikom“ – tai nauja programa, skirta mokytojams padėti motyvuoti vaikus mokytis, naudojant žaidimus. Šiam projektui buvo skirti 2 milijonai dolerių, kurių pusę suteikė JAV Švietimo departamentas, kitą dalį paaukojo buvęs „Intel“ pirmininkas ir generalinis direktorius dr. Craig Barrett bei vienas iš „Zynga“ įkūrėjų Steve Schoettler. skaityti »

Akademinis nesąžiningumas – ne tik studento problema

Birželio 11 – 12 d. ISM Vadybos ir ekonomikos bei Kauno technologijos universitetuose vykusiuose renginiuose „Akademinis sąžiningumas: suinteresuotų šalių požiūris“ į nesąžiningumo problemą švietimo sistemoje žvelgta iš aukštųjų mokyklų administracijų, studentų savivaldų, moksleivių ir verslo sektoriaus atstovų perspektyvų. skaityti »