Nuo rugsėjo 1 d. gerės apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 13 d. trečiadienis

Nuo rugsėjo 1 d. mokytojams, dirbantiems gausesnėse klasėse, bus daugiau sumokama už mokinių darbų tikrinimą. Tai numatyta švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio rugpjūčio 7 d. įsakymu pakeistame Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše.

Mokytojams, kurie klasėje dirba su 23 ir daugiau mokinių, mokinių darbų tikrinimui numatyta daugiau laiko, už kurį bus papildomai apmokama: lietuvių kalbos, tautinių mažumų gimtosios kalbos, užsienio kalbos, matematikos, pradinių klasių mokinių darbų tikrinimui papildomai bus skiriama 0,5 valandos, socialinio, gamtamokslinio ugdymo ir informacinių technologijų dalykų mokinių darbų tikrinimui – 0,25 valandos (už 18 kontaktinių valandų per savaitę).

Iki šiol ir už 12, ir už 23 ar didesnės mokinių klasės darbų tikrinimą mokytojai gaudavo tą patį atlygį. Siekiant, kad mokytojų darbo apmokėjimas už mokinių darbų tikrinimą būtų labiau susietas su šio darbo apimtimis (tikrinamų darbų skaičiumi), numatytas papildomas apmokėjimas, kai mokinių skaičius klasėje yra 23 ir daugiau.

Švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos apraše nuo rugsėjo numatyta ir kitų pakeitimų: aiškiau atskiriamas kūno kultūros mokytojų ir trenerių darbo apmokėjimas, tikslinamos kitos nuostatos.

Šaltinis: smm.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Moderniose įmonėse – profesijos mokytojų stažuotės

Šešiolika mokytojų ir du dėstytojai profesinio mokymo įstaigose ir kolegijose mokantys inžinerinės pramonės technologijų, stažuojasi Vilniaus, Kauno įmonėse. skaityti »

Aukštosios mokyklos toliau lobsta studentų sąskaita

Gegužės 6–8 dienomis Lietuvos studentų sąjunga (LSS) atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad dalis aukštųjų mokyklų neteisėtai renka lėšas už bakalauro ar magistro diplomo, jo priedėlio parengimą, atspausdinimą ant dokumentams skirto popieriaus ar kietą diplomo viršelį, iš studentų prašoma nuo 30 iki 100 litų. skaityti »

Europos studentija išrinko naują vadovybę

64–ojo Europos studentų sąjungos (European Students’ Union – ESU) Valdybos posėdžio metu slovėnas Rokas Primožičas (Rok Primozic) tapo naujuoju organizacijos pirmininku. skaityti »

Nuo 2015 m. valstybės finansuojamoms studijoms įvedamas lietuvių ir užsienio kalbų slenkstis

Dabartiniai dešimtokai, 2015 m. stosiantys į valstybės finansuojamas studijų vietas universitetuose, turės būti išlaikę valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą. Norintiems gauti studijų krepšelį universitetuose ir kolegijose taip pat bus privaloma mokėti užsienio kalbą. skaityti »

Vilniuje vyks konferencija „Profesinio mokymo patrauklumo ir įvaizdžio gerinimas“

Gegužės 10 d. 10 val. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre vyks respublikinė konferencija „Profesinio mokymo patrauklumo ir įvaizdžio gerinimas“. skaityti »

2013 m. Kalbos premijos laureatas – Gintautas Grigas

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Signatarų namuose Vilniuje surengtuose dešimtuosiuose Spaudos pusryčiuose buvo paskelbtas Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisijos sprendimas dėl 2013 metų Kalbos premijos laureato. skaityti »

Mokinių raštingumas – ne tik lituanistų rūpestis

Pagerinti raštingumo kokybę ir sukurti lituanistinį ugdymą palaikantį visuomenės požiūrį – tokių tikslų siekia švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio patvirtintas Lietuvių kalbos ir kultūrinio raštingumo mokymo gerinimo priemonių planas 2013–2016 m. skaityti »

Lietuvos bankas ir Švietimo ir mokslo ministerija sutarė moksleivių finansinį raštingumą ugdyti kartu

Lietuvos bankas ir Švietimo ir mokslo ministerija pasirašė bendradarbiavimo dėl finansinio ir ekonominio mokinių švietimo susitarimą. Institucijos bendradarbiaus rengdamos mokomąją medžiagą ir organizuodamos mokymus, taip pat atlikdamos finansinio raštingumo tyrimus ir keisdamosi informacija apie pažangius ekonominio švietimo metodus. skaityti »

Orangutanų tyrėja prof. B. Galdikas dalysis patirtimi

Gegužės 6 d., pirmadienį, 15 val. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) pasaulinio garso gamtosaugininkė, universiteto garbės daktarė prof. Birutė Galdikas skaitys paskaitą apie savanorystę Indonezijoje. skaityti »

Į neformalią Konkurencingumo tarybą susirinkę ES mokslo ministrai pabrėžia inovacijų svarbą naujų darbo vietų kūrimui ir ekonomikos augimui

Šiandien ES šalių narių mokslo ministrai susirinko į Dubline vykstančią neformalią Konkurencingumo tarybą. skaityti »