„Nuo ryšių iki sėkmės. Universitetų ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijos“

Publikuota: 2014 m. kovo 13 d. ketvirtadienis

Siekiant stiprinti tarpsektorinę partnerystę tarp aukštojo mokslo institucijų ir įmonių, skatinti sisteminį bendradarbiavimą keičiantis patirtimi Šiaurės ir Baltijos šalyse, kovo 20 d. Rygoje, Latvijos universiteto Didžiojoje auloje, vyks tarptautinė konferencija „NUO RYŠIŲ IKI SĖKMĖS. Universitetų ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijos“. Konferencija yra NORDPLUS projekto „Universitetų ir įmonių bendradarbiavimo sėkmės istorijos“, kuriame dalyvauja institucijos iš Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Norvegijos ir Švedijos, dalis.

Asamblėjoje bus pristatyti sėkmingi universitetų ir verslo bendradarbiavimo atvejai skirtingose teminėse srityse, numatytos prielaidos sėkmingam bendradarbiavimui ir perspektyvos tolimesniems pokyčiams universitetų ir verslo bendradarbiavimo kontekste. Konferencijoje susirinks atstovai iš aukštojo mokslo institucijų, vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, darbdavių asociacijų, pramonės ir verslo įmonių.

Knowledge Triangle Network (nevyriausybinė organizacija iš Latvijos), Stavangerio universitetas (Norvegija), Turku universitetas (Suomija), Latvijos universitetas (Latvija), Vilniaus universitetas (Lietuva) ir SMK kolegija (Lietuva) kartu su Latvijos darbdavių konfederacija (LDDK) pagal projektą surinko universitetų ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijas 6 srityse: mokslinių tyrimų ir taikomosios plėtros, mobilumo, komercinimo, studijų programų kūrimo ir plėtros, viso gyvenimo mokymosi ir valdymo.

Konferenciją atidarys Latvijos universiteto rektorius prof. Mārcis Auziņis, Darbdavių konfederacijos Latvijoje pirmininkas Vitalijas Gavrilovas ir Europoje plačiai žinomas futurologas Ray‘us Hammondas iš Jungtinės Karalystės, kuris žada kalbėti apie tendencijas, lemsiančias verslo ateitį per ateinančius dešimt metų.

Verslininkai, universitetų valdymo personalas, dėstytojai ir mokslininkai, taip pat politikai ir verslo asociacijų atstovai yra kviečiami dalyvauti konferencijoje. Dalyvavimas nemokamas.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »