Siekiant stiprinti tarpsektorinę partnerystę tarp aukštojo mokslo institucijų ir įmonių, skatinti sisteminį bendradarbiavimą keičiantis patirtimi Šiaurės ir Baltijos šalyse, kovo 20 d. Rygoje, Latvijos universiteto Didžiojoje auloje, vyks tarptautinė konferencija „NUO RYŠIŲ IKI SĖKMĖS. Universitetų ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijos“.
Siekiant stiprinti tarpsektorinę partnerystę tarp aukštojo mokslo institucijų ir įmonių, skatinti sisteminį bendradarbiavimą keičiantis patirtimi Šiaurės ir Baltijos šalyse, kovo 20 d. Rygoje, Latvijos universiteto Didžiojoje auloje, vyks tarptautinė konferencija „NUO RYŠIŲ IKI SĖKMĖS. Universitetų ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijos“. Konferencija yra NORDPLUS projekto „Universitetų ir įmonių bendradarbiavimo sėkmės istorijos“, kuriame dalyvauja institucijos iš Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Norvegijos ir Švedijos, dalis.
Asamblėjoje bus pristatyti sėkmingi universitetų ir verslo bendradarbiavimo atvejai skirtingose teminėse srityse, numatytos prielaidos sėkmingam bendradarbiavimui ir perspektyvos tolimesniems pokyčiams universitetų ir verslo bendradarbiavimo kontekste. Konferencijoje susirinks atstovai iš aukštojo mokslo institucijų, vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, darbdavių asociacijų, pramonės ir verslo įmonių.
Knowledge Triangle Network (nevyriausybinė organizacija iš Latvijos), Stavangerio universitetas (Norvegija), Turku universitetas (Suomija), Latvijos universitetas (Latvija), Vilniaus universitetas (Lietuva) ir SMK kolegija (Lietuva) kartu su Latvijos darbdavių konfederacija (LDDK) pagal projektą surinko universitetų ir verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijas 6 srityse: mokslinių tyrimų ir taikomosios plėtros, mobilumo, komercinimo, studijų programų kūrimo ir plėtros, viso gyvenimo mokymosi ir valdymo.
Konferenciją atidarys Latvijos universiteto rektorius prof. Mārcis Auziņis, Darbdavių konfederacijos Latvijoje pirmininkas Vitalijas Gavrilovas ir Europoje plačiai žinomas futurologas Ray‘us Hammondas iš Jungtinės Karalystės, kuris žada kalbėti apie tendencijas, lemsiančias verslo ateitį per ateinančius dešimt metų.
Verslininkai, universitetų valdymo personalas, dėstytojai ir mokslininkai, taip pat politikai ir verslo asociacijų atstovai yra kviečiami dalyvauti konferencijoje. Dalyvavimas nemokamas.