Per pavasario atostogas – Kūrybos ir veiksmo dienos pedagogams

Publikuota: 2014 m. balandžio 2 d. trečiadienis

2014 m. balandžio 14–16 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) rengia „Kūrybos ir veiksmo dienas“ – praktinius kvalifikacijos tobulinimo seminarus pedagogams, kuriuose išbandomi aktyvieji bei kūrybiški vaikų ugdymo metodai, aptariamos jų taikymo galimybės bei ypatumai skirtingo amžiaus, galimybių ir poreikių vaikų grupėse. 

„Vaikų taip mėgstamose menų ir sporto veiklose, pasitelkus aktyviuosius metodus, galima suteikti gebėjimų, įgūdžių, praverčiančių gyvenime: pasitikėjimo savimi ir supančia aplinka, atsakingumo, sveikos gyvensenos, bendravimo ir lyderystės įgūdžių – pasakoja „Kūrybos ir veiksmo dienų“ organizatorė, LVJC atstovė Diana Petkūnienė. – „Kūrybos ir veiksmo dienose“ stengsimės perteikti mokytojams kuo daugiau jiems taip trūkstamų praktinių metodų bei jų taikymo subtilybių. Padėsime per muziką, teatrą, šokį, įvairius sportinius žaidimus, vaizduojamuosius ir Rytų kovos menus atskleisti mokinių gebėjimus.

Visi „Kūrybos ir veiksmo dienų“ lektoriai – praktikai, turintys vertingos patirties vaikų ir paauglių ugdyme bei seminarų vedimo įgūdžių.

 „Veiksmo dienos“ (balandžio 14 d.) dalyviai gilinsis į bendrųjų kompetencijų ugdymą, naudojant teatro, muzikos ir šokio metodus. Teatro pedagogė, mimas Silvijana Bilskytė supažindins su judesio stilistika, kuriant personažų charakterius bei su vaikų judesio, žodžio ir emocinės raiškos ypatumais. Muzikos edukologė Giedrė Juzėnienė pateiks žaidybinių metodų vaikų muzikos klausymo ir atlikimo gebėjimams vystyti, kūrybai skatinti. Choreografė Monika Baubonytė parodys, kaip lavinti vaikų gebėjimą reikšti save judesiu, šokiu.

„Kūrybos dieną“ (balandžio 15 d.), kartu su dailininke Vilija Galdikaite, praktinio seminaro dalyviai kurs vitražus ir sužinos, kaip šią techniką perduoti vaikams. Dailininkė Virginija Stakionienė pateiks Velykiniams darbeliams ir interjero papuošimams kurti bei kiaušiniams marginti tinkančių netradicinių dailės technikų. Dizainerė ir mozaikos specialistė Rasa Zdanovičienė supažindins su paprasta ir įdomia šaltosios emalės technika bei jos panaudojimo galimybėmis.

 „Judesio dieną“ (balandžio 16 d.) kartu su vaikų neformaliojo švietimo konsultante dr. Birute Pernaravičiūte seminaro dalyviai gilinsis į šiuolaikinius sveikos gyvensenos ugdymo metodus bei aptars jų taikymo galimybes skirtingo amžiaus vaikų grupėse. Rytų kovos menų meistras Andrius Zaidovas pateiks žaidimų, kurių pagalba ugdomas ne tik pastabumas, vikrumas, koordinacija, bet ir bendravimo įgūdžiai, pasitikėjimas savimi ir supančia aplinka. Plaukimo trenerė ir „Nykštukų mokyklėlės“ pedagogė Irena Janeckaja pateiks naujų ir įdomių sportinių žaidimų vaikams.

„Kūrybos ir veiksmo dienos“ vyks balandžio 14–16 d. 10.00–15.30 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius). 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

KTU Studentų miestelio ateitis – be aplinką teršiančio transporto

Kauno technologijos universitetas (KTU) žengia dar vieną žingsnį pateisindamas žaliojo universiteto vardą. skaityti »

Seime jaunieji lyderiai aptarė darbo parlamente specifiką

Spalio 13–15 dienomis Seime vyko tarptautinė jaunųjų lyderių akademija „Jaunimo dalyvavimas politinėje veikloje: iššūkiai ir galimybės“. skaityti »

Tekstilės parodoje bus pasirašyta sutartis dėl specialistų rengimo

Spalio 16 d. 12 val. Lietuvos parodų ir konferencijų centro „ Litexpo „ 4-oje salėje vyksiančio renginio „Vilnius Fashion & Textile Avenue 2014“ oficialaus atidarymo metu švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos prezidentas Aurimas Palevičius pasirašys bendradarbiavimo sutartį. skaityti »

Ateities universitetai – nebe tokie akademiški

Spalio 10 d. tarptautinėje konferencijoje „The University in a Single Place: Uniqueness Lies in Diversity“ mokslininkai iš visos Europos diskutavo apie universitetų „pabaigos pradžią“, studijų mobilumo politiką Europoje, jungtinių tarptautinių programų patirtis ir ateitį, aukštojo mokslo tarptautiškumo iššūkius bei perspektyvas. skaityti »

KTU tapo didžiausios pasaulyje virtualios dizaino bibliotekos partneriu

KTU Dizaino centras tapo ambicingo projekto „Digital Design Library” partneriu. Projekto tikslas – sukurti didžiausią pasaulyje virtualią skaitmeninę dizaino biblioteką, sudarytą iš 2 mln. puslapių ir nuotraukų. skaityti »

Bus finansuojami šeši Lietuvos ir Prancūzijos mokslininkų projektai

Spalio 13 d. Švietimo ir mokslo ministerijos delegacija, vadovaujama viceministrės Svetlanos Kauzonienės, dalyvavo Paryžiuje surengtame Lietuvos ir Prancūzijos mokslinio bendradarbiavimo programos „Žiliberas“ posėdyje. skaityti »

Vilniuje atidaromas modernus Geležinkelio transporto specialistų rengimo centras

Spalio 14 d. Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykloje bus atidarytas Geležinkelio transporto specialistų rengimo sektorinis praktinio mokymo centras, sudarysiantis geresnes galimybes geležinkelio specialistams konkuruoti Lietuvos ir ES darbo rinkoje. skaityti »

VGTU mokslininkui – Latvijos universiteto garbės daktaro vardas

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Informacinių sistemų profesoriui dr. Olegui Vasilecui už nuopelnus mokslui ir kultūrai suteiktas Latvijos universiteto (LU) garbės daktaro vardas. skaityti »

VGTU studentai galės naudotis bepiločiu orlaiviu tyrimams atlikti

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) savo studentams jų baigiamųjų darbų rengimui, moksliniams tyrimams, studijų projektams ar teorinių žinių pritaikymui praktikoje suteikė dar vieną inovatyvią priemonę – bepilotį orlaivį. skaityti »

Tarptautinė jaunųjų lyderių akademija suburs Lietuvos ir Europos Rytų partnerystės šalių jaunuosius lyderius

Spalio 13–15 dienomis Seimo Konstitucijos salėje vyks jau trečioji tarptautinė jaunųjų lyderių akademija „Jaunimo dalyvavimas politinėje veikloje: iššūkiai ir galimybės“. skaityti »