Prasideda išankstinis priėmimas į LEU

Publikuota: 2015 m. gegužės 4 d. pirmadienis

Gegužės 4 d. prasideda išankstinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas bakalauro studijas, kuris tęsis iki gegužės 22 d. Išankstinis priėmimas į nuolatines ir ištęstines bakalauro studijas skirtas tik tiems, kurie numato studijuoti savo lėšomis. Šis priėmimas vykdomas atskirai nuo LAMA BPO.

Dokumentų registravimas vyks gegužės 4–22 d. (darbo dienomis – 10–16 val., šeštadieniais – 10–13 val.) Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) centrinių rūmų 119 kabinete (Studentų g. 39, Vilnius). Prašymų dalyvauti konkurse priėmimas, pageidavimų prašymuose koregavimas ir dokumentų registravimas – asmeniškai, per įgaliotą asmenį arba elektroniniu paštu stojimas@leu.lt.

LEU Priėmimo komisija pabrėžia, kad dalyvavimas išankstiniame priėmimo etape (tiek priimtiems, tiek nepriimtiems į universitetą studijuoti asmenims) neatima galimybės dalyvauti ir bendrajame priėmime.

Jeigu ketinate dalyvauti išankstiniame priėmime, jums reikalingi šie dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelė,  brandos atestatas ir jo priedas(-ai) arba kitas(-i) vidurinį išsilavinimą liudijantis(-ys) dokumentas(-ai), 2 nuotraukos (3x4 cm), į universiteto banko sąskaitą sumokėtos stojamosios įmokos (stojant į vieną studijų programą – 10 Eur dydžio įmoka, į kiekvieną papildomą studijų programą arba koreguojant anksčiau nurodytus pageidavimus – po 5 Eur) kvitas (stojamąją įmoką galima sumokėti Priėmimo komisijoje), dokumentas, patvirtinantis pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

Informaciją apie konkursinio balo sandarą, priėmimo vykdymą, reikalingus dokumentus, studijų kainas, prašymo pavyzdį rasite čia

Šaltinis: leu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »