Prasideda išankstinis priėmimas į LEU

Publikuota: 2015 m. gegužės 4 d. pirmadienis

Gegužės 4 d. prasideda išankstinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas bakalauro studijas, kuris tęsis iki gegužės 22 d. Išankstinis priėmimas į nuolatines ir ištęstines bakalauro studijas skirtas tik tiems, kurie numato studijuoti savo lėšomis. Šis priėmimas vykdomas atskirai nuo LAMA BPO.

Dokumentų registravimas vyks gegužės 4–22 d. (darbo dienomis – 10–16 val., šeštadieniais – 10–13 val.) Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) centrinių rūmų 119 kabinete (Studentų g. 39, Vilnius). Prašymų dalyvauti konkurse priėmimas, pageidavimų prašymuose koregavimas ir dokumentų registravimas – asmeniškai, per įgaliotą asmenį arba elektroniniu paštu stojimas@leu.lt.

LEU Priėmimo komisija pabrėžia, kad dalyvavimas išankstiniame priėmimo etape (tiek priimtiems, tiek nepriimtiems į universitetą studijuoti asmenims) neatima galimybės dalyvauti ir bendrajame priėmime.

Jeigu ketinate dalyvauti išankstiniame priėmime, jums reikalingi šie dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelė,  brandos atestatas ir jo priedas(-ai) arba kitas(-i) vidurinį išsilavinimą liudijantis(-ys) dokumentas(-ai), 2 nuotraukos (3x4 cm), į universiteto banko sąskaitą sumokėtos stojamosios įmokos (stojant į vieną studijų programą – 10 Eur dydžio įmoka, į kiekvieną papildomą studijų programą arba koreguojant anksčiau nurodytus pageidavimus – po 5 Eur) kvitas (stojamąją įmoką galima sumokėti Priėmimo komisijoje), dokumentas, patvirtinantis pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

Informaciją apie konkursinio balo sandarą, priėmimo vykdymą, reikalingus dokumentus, studijų kainas, prašymo pavyzdį rasite čia

Šaltinis: leu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Mokslo virusu vaikus užkrečia ne tik bandymai, bet ir šansas pademonstruoti išradimus viešai

Vienas iš būdų motyvuoti jaunuosius išradėjus kurti – didelio populiarumo JAV sulaukiančios išradimų mugės bei konkursai. Tokioje mokslo mugėje šių metų rugsėjį jaunimą kviečia sudalyvauti ir technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! skaityti »

Mechatronikos ir robotikos specialistai – be jų neįsivaizduojama ateitis

Kompiuterio spausdintuvas, oro temperatūros termostatas, šaldytuvas su skaitmeniniu valdymu – visa tai yra mechatronikos įrenginiai. skaityti »

Šiemet – rekordinis skaičius stojančiųjų į pedagogikos krypties profesines studijas

Pedagogikos krypties profesinėms studijoms, sulaukusioms itin didelio aukštųjų mokyklų absolventų susidomėjimo, Švietimo ir mokslo ministerija papildomai skyrė 30 valstybės finansuojamų vietų. skaityti »

V. Sutkus: būsimų bedarbių rengimą stabdo rinka

Pristatome Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdas Sutkaus mintis apie Lietuvos švietimo pertvarką. skaityti »

Tarptautiniai studentų mainai: investicija į save ir profesinę ateitį

Naujausi „Erasmus+“ poveikio tyrimo duomenys rodo, kad daugelyje šalių studentų mainų programos dalyviams po studijų baigimo įsidarbinti darbo rinkoje pavyksta net 14 proc. lengviau ir greičiau. skaityti »

Jaunimo susidomėjimas šalies aukštosiomis mokyklomis nemažėja

Stojančiųjų susidomėjimas Lietuvos aukštosiomis mokyklomis nemažėja. Kaip ir pernai, į universitetus ir kolegijas pretenduoja 68 proc. brandos atestatus turinčių bendrojo ugdymo mokyklų abiturientų. skaityti »

Trečdalis stojančiųjų į universitetus renkasi Vilniaus universitetą

5 230 visų stojančiųjų į Lietuvos universitetus pirmuoju prioritetu pageidavo studijuoti geriausiai tarptautiniuose reitinguose tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų vertinamame Vilniaus universitete. skaityti »

„Baltoji žynė“ – įtraukianti maginė fantastika net ir tiems, kurie nemėgsta fantastikos

Australų kilmės rašytoją Trudi Canavan nuo pat mažumės domino senovės mitologija ir jos pritaikymas fantastikos pasaulyje. skaityti »

Švietimo ministrė: Lietuva turi visas sąlygas tapti informacinių technologijų centru

Europos komisijos teigimu, net 40% darbdavių Europoje neranda darbuotojų, kurių įgūdžiai įmonei leistų atsinaujinti ir sparčiai judėti į priekį. skaityti »

JTO dirbanti lietuvė: „Didžioji mano darbo dalis – įtikinti kitus, kad viskas yra įmanoma“

„Nelaikau savęs emigrante“, – šypsosi Ieva Lazarevičiūtė, jau 11 metų gyvenanti Brazilijoje. skaityti »