Prasideda išankstinis priėmimas į LEU

Publikuota: 2015 m. gegužės 4 d. pirmadienis

Gegužės 4 d. prasideda išankstinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas bakalauro studijas, kuris tęsis iki gegužės 22 d. Išankstinis priėmimas į nuolatines ir ištęstines bakalauro studijas skirtas tik tiems, kurie numato studijuoti savo lėšomis. Šis priėmimas vykdomas atskirai nuo LAMA BPO.

Dokumentų registravimas vyks gegužės 4–22 d. (darbo dienomis – 10–16 val., šeštadieniais – 10–13 val.) Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) centrinių rūmų 119 kabinete (Studentų g. 39, Vilnius). Prašymų dalyvauti konkurse priėmimas, pageidavimų prašymuose koregavimas ir dokumentų registravimas – asmeniškai, per įgaliotą asmenį arba elektroniniu paštu stojimas@leu.lt.

LEU Priėmimo komisija pabrėžia, kad dalyvavimas išankstiniame priėmimo etape (tiek priimtiems, tiek nepriimtiems į universitetą studijuoti asmenims) neatima galimybės dalyvauti ir bendrajame priėmime.

Jeigu ketinate dalyvauti išankstiniame priėmime, jums reikalingi šie dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelė,  brandos atestatas ir jo priedas(-ai) arba kitas(-i) vidurinį išsilavinimą liudijantis(-ys) dokumentas(-ai), 2 nuotraukos (3x4 cm), į universiteto banko sąskaitą sumokėtos stojamosios įmokos (stojant į vieną studijų programą – 10 Eur dydžio įmoka, į kiekvieną papildomą studijų programą arba koreguojant anksčiau nurodytus pageidavimus – po 5 Eur) kvitas (stojamąją įmoką galima sumokėti Priėmimo komisijoje), dokumentas, patvirtinantis pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

Informaciją apie konkursinio balo sandarą, priėmimo vykdymą, reikalingus dokumentus, studijų kainas, prašymo pavyzdį rasite čia

Šaltinis: leu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »