Studentai kviečiami į LEU magistrantūros studijų mugę

Publikuota: 2014 m. gegužės 5 d. pirmadienis

2014 m. gegužės 8 d. (11.30–13.00 val.) Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) centrinių rūmų III aukšto fojė vyks LEU magistrantūros studijų mugė. Visi, kam liko tik žingsnis iki bakalauro diplomo, kviečiami ateiti ir sužinoti  ne tik apie priėmimo į magistrantūros studijas sąlygas ir procedūras,  bet ir gauti atsakymus į visus kitus rūpimus klausimus.

Dažnas studentas, turėdamas bakalauro laipsnį patvirtinantį diplomą rankose, klausia savęs: „Ką daryti toliau?“. Ne visi studentai, ketverius metus praleidę universitete, dega noru dar bent metus tęsti mokslus. LEU Studijų rinkodaros ir karjeros skyriaus vedėjas Justinas Monkevičius sako, jog gyvenimo praktika rodo, kad visi be išimties esame besimokančios žinių visuomenės dalis, todėl mokymąsi reikia priimti kaip natūralų procesą.

 „Studentas, kuris laiku suprato ir pasirinko magistro studijas, padeda sau greičiau pasiekti norimą ar būtinai reikalingą žinių ir patyrimo kiekį, leidžiantį sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje“, – teigia LEU Studijų rinkodaros ir karjeros skyriaus vedėjas J. Monkevičius. Jo nuomone, magistrantūros studijos padeda atskleisti asmenines būsimo aukštos kvalifikacijos specialisto savybes.

Magistro studijų mugėje kiekvienas, kuris nori tęsti žinių ir pažinimo kelią, galės susipažinti su LEU siūlomomis programomis, susitiks su specialistais. Jie išsamiai pristatys programų turinį. Tai labai puiki galimybė išsamiai sužinoti apie magistrantūros galimybes LEU.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »