Tarptautinėje vasaros mokykloje – mokymai karjeros siekiantiems

Publikuota: 2014 m. rugpjūčio 19 d. antradienis

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasideda Tarptautinė vasaros mokykla „Social Face“. Aštuonias dienas techniniame universitete mokysis 17 Lietuvos ir užsienio studentų iš Čekijos, Danijos, Turkijos, Pietų Korėjos bei Taivano.

Į mokyklą susirinks tarptautinė grupė studentų, norinčių išmokti informacinių technologijų naujovių, pasipraktikuoti, kaip jos pritaikomos udgant verslumą bei kuriant naują verslą. Vasaros mokyklos studentai mokysis įvertinti bei aprašyti įgytas asmenines bei profesines kompetencijas, gaus patarimų, kaip jas auginti, aiškinsis, kuo svarbus mokymasis visą gyvenimą, kaip tikslingai įsidarbinti.

Mokykloje dalyvaus socialinio marketingo, verslumo, kompetencijos kėlimo specialistai. Tarp jų – Neringa Kurapkienė (VšĮ „Duku“ įkūrėja), Mindaugas Danys („Hub Vilnius“ įkūrėjas), Ingrida Mažonavičiūtė (Vilniaus jaunimo informacijos centro koordinatorė), Aurimas Dapkevičius („draugas.lt“ projekto plėtros vadovas) ir kiti. Jie pasakos, kaip rasti savo kelią pas darbdavį, kaip vystyti socialinį verslą ir kaip mąstyti netipiškai, kaip analizuoti ir pasiekti tikslinę auditoriją per socialines medijas, kaip skatinti verslumą.

Kaip pasakojo VGTU Tarptautinių programų grupės vedėja Justina Pluktaitė, „Social Face“ apims keturias pagrindines tematikas: savęs pažinimas ir asmeninės karjeros projektavimas, tarpkultūrinė komunikacija: kaip būti sėkmingam tarptautinėje darbo rinkoje, socialinių medijų taikymas asmeninio pristatymo internetinėje erdvėje ir tokių įrankių taikymas versle, marketingo proceso sudedamųjų dalių pažinimas ir integravimas į asmeninių iniciatyvų/projektų vystymą ir viešinimą.

Tai – vasaros projektas, prie kurio kviečiami jungtis ir būsimieji pirmo kurso studentai: „Džiaugiamės galėdami pasiūlyti progą susitikti su daugeliu praktikų–ekspertų, galėsiančių perduoti neįkainojamą patirtį versle, žinias, kaip plačiai paskleisti savo idėjas naudojantis naujausiomis technologijomis“, – sakė J. Pluktaitė.

Vasaros mokykla organizuojama rugpjūčio 18 d., jos uždarymas – rugpjūčio 26 d.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »