Tarptautiniai ekspertai įvertino KTU Maisto mokslo ir technologijų studijų programas

Publikuota: 2014 m. liepos 23 d. trečiadienis

KTU Cheminės technologijos fakulteto (CTF) bakalauro ir magistro studijų programos – labai gerai suprojektuotos, o studentams siūlomos specializacijos yra itin aktualios ir yra vienos stipriausių Europoje tarp panašaus pobūdžio studijų daugelyje Europos šalių. Tokias išvadas pateikė tarptautiniai ekspertai atlikę vertinimą, kurį užsakė Studijų kokybės vertinimo centras.

Jie vertino bakalauro studijų programą „Maisto mokslas ir technologija“ ir magistro studijų programą „ Maisto mokslas ir sauga“ šešiose srityse: programos tikslai ir numatomi studijų rezultatai, programos sandara, personalas, materialieji ištekliai, studijų eiga ir jos vertinimas, programos vadyba.

Kaip teigė šių programų koordinatorė, Kauno technologijos universiteto (KTU) CTF Maisto mokslo ir technologijos katedros vedėja prof. Daiva Leskauskaitė, visos sritys buvo įvertintos palankiai.

„Šioms programoms vykdyti sutelktas personalas iš tiesų yra kvalifikuotas ir tinkamas dėstyti įvairias maisto mokslo ir technologijų disciplinas, tad studentai gali pasiekti gerų ir apčiuopiamų rezultatų. Personalo žinios ir kompetencijos yra nuolat tobulinamos, tad vykdomi moksliniai tyrimai yra aukštos kokybės ir praturtina studijų procesą“, – sakė ji.

Vertinimo metu akcentuota gausiai vykdomų mokslinių tyrimų svarba ir teigiama jų įtaka minėtoms programoms.

„Ekspertai puikiai atsiliepė ir apie mūsų turimus materialinius išteklius, skirtus studijoms ir mokslinei veiklai užtikrinti – modernias laboratorijas, jose esančią įrangą. Mes galime pasidžiaugti ir pirmuoju Lietuvoje įrengtu Maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centru, kuriame tiek mokslininkai, tiek studentai, tiek verslininkai gali išbandyti inovatyvias idėjas“, – paminėjo profesorė.

Kaip vieną privalumų vertintojai išskyrė mokslo renginių ir mokslinės veiklos į kurią gali įsitraukti studentai įvairovę, o taip pat puikiai įvertino ir studentams teikiamą pagalbą universitete.

„Stengiamės įvairiomis formomis bendrauti tiek su studentais, tiek su jų būsimaisiais darbdaviais – palaikome glaudų ryšį su verslu. Taip didėja mūsų programų kokybė ir patrauklumas“, – akcentavo D. Leskauskaitė.

 

Šaltinis: ktu.edu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »