Tarptautiniai ekspertai įvertino KTU Maisto mokslo ir technologijų studijų programas

Publikuota: 2014 m. liepos 23 d. trečiadienis

KTU Cheminės technologijos fakulteto (CTF) bakalauro ir magistro studijų programos – labai gerai suprojektuotos, o studentams siūlomos specializacijos yra itin aktualios ir yra vienos stipriausių Europoje tarp panašaus pobūdžio studijų daugelyje Europos šalių. Tokias išvadas pateikė tarptautiniai ekspertai atlikę vertinimą, kurį užsakė Studijų kokybės vertinimo centras.

Jie vertino bakalauro studijų programą „Maisto mokslas ir technologija“ ir magistro studijų programą „ Maisto mokslas ir sauga“ šešiose srityse: programos tikslai ir numatomi studijų rezultatai, programos sandara, personalas, materialieji ištekliai, studijų eiga ir jos vertinimas, programos vadyba.

Kaip teigė šių programų koordinatorė, Kauno technologijos universiteto (KTU) CTF Maisto mokslo ir technologijos katedros vedėja prof. Daiva Leskauskaitė, visos sritys buvo įvertintos palankiai.

„Šioms programoms vykdyti sutelktas personalas iš tiesų yra kvalifikuotas ir tinkamas dėstyti įvairias maisto mokslo ir technologijų disciplinas, tad studentai gali pasiekti gerų ir apčiuopiamų rezultatų. Personalo žinios ir kompetencijos yra nuolat tobulinamos, tad vykdomi moksliniai tyrimai yra aukštos kokybės ir praturtina studijų procesą“, – sakė ji.

Vertinimo metu akcentuota gausiai vykdomų mokslinių tyrimų svarba ir teigiama jų įtaka minėtoms programoms.

„Ekspertai puikiai atsiliepė ir apie mūsų turimus materialinius išteklius, skirtus studijoms ir mokslinei veiklai užtikrinti – modernias laboratorijas, jose esančią įrangą. Mes galime pasidžiaugti ir pirmuoju Lietuvoje įrengtu Maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centru, kuriame tiek mokslininkai, tiek studentai, tiek verslininkai gali išbandyti inovatyvias idėjas“, – paminėjo profesorė.

Kaip vieną privalumų vertintojai išskyrė mokslo renginių ir mokslinės veiklos į kurią gali įsitraukti studentai įvairovę, o taip pat puikiai įvertino ir studentams teikiamą pagalbą universitete.

„Stengiamės įvairiomis formomis bendrauti tiek su studentais, tiek su jų būsimaisiais darbdaviais – palaikome glaudų ryšį su verslu. Taip didėja mūsų programų kokybė ir patrauklumas“, – akcentavo D. Leskauskaitė.

 

Šaltinis: ktu.edu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

6 gyvenimo pamokos, kurių išmokstama po paskaitų

Nors gyvenimo aprašyme skiltis „kita veikla“ yra paskutinė ir atrodo nereikšminga, būtent ji suteikia darbdaviui informacijos apie tai, koks žmogus siekia prisijungti prie komandos. Neretai būtent šios, asmeninės savybės, nulemia sprendimą – atsivers ar užsitrenks svajonių karjeros durys. skaityti »

Stereotipai lūžta: programavimas – moterims vis patrauklesnė sritis

Tik ~30 proc. visų IT srityje dirbančių specialistų pasaulyje yra moterys. skaityti »

Kokių specialistų reikės ateities mados versle?

Mados verslas neatpažįstamai keičiasi, todėl keičiasi ir reikalavimai čia dirbantiems specialistams. skaityti »

Lietuvos inovacijų progresui skatinti – 2,5 mln. eurų

Inovatyvios įmonės, bendradarbiaujančios ar norinčios bendradarbiauti su mokslininkais, vėl gali teikti paraiškas gauti inovacinių čekių. skaityti »

Mokyklose siūloma išjungti skambutį

Aktorius, kuriantis praktikas mokykloje, mokytojas Paulius Tamolė sako – išjunkite mokyklose skambutį. skaityti »

Rašytojai Rutai Sepetys įteikta garbinga Jungtinės Karalystės literatūros premija

Birželio 19 d. Londone lietuvių kilmės rašytojai Rutai Sepetys įteiktas garbingiausias, 80-metį minintis Jungtinės Karalystės apdovanojimas už literatūrą vaikams ir jaunimui – Carnegie medalis. skaityti »

Vis daugiau studentų Lietuvos universitetuose nori studijuoti anglų kalba

Sunku įsivaizduoti sėkmingą verslininką, nekalbantį anglų kalba. Netolimoje ateityje anglų kalba taps privaloma visų profesijų atstovams. skaityti »

Informacinių technologijų egzaminą laiko rekordinis skaičius abiturientų

Specialistai teigia, kad po 10 – 15 metų visos verslo įmonės bus susijusios su informacinėmis technologijomis, taigi nebestebina tai, jog savo ateitį su šia sritimi sieja vis daugiau jaunuolių. skaityti »

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvies knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. skaityti »

VU rektorius Artūras Žukauskas susitikime su LEU bendruomene: „LEU turi stiprių dalyko didaktikos mokslininkų“

Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko susitikimas dėl aukštųjų mokyklų tinklo pertvarkos. Diskusijoje dalyvavo LEU bendruomenės nariai, kurie galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus Vilniaus universiteto (VU) rektoriui prof. Artūrui Žukauskui. skaityti »