Tarptautiniai ekspertai įvertino KTU Maisto mokslo ir technologijų studijų programas

Publikuota: 2014 m. liepos 23 d. trečiadienis

KTU Cheminės technologijos fakulteto (CTF) bakalauro ir magistro studijų programos – labai gerai suprojektuotos, o studentams siūlomos specializacijos yra itin aktualios ir yra vienos stipriausių Europoje tarp panašaus pobūdžio studijų daugelyje Europos šalių. Tokias išvadas pateikė tarptautiniai ekspertai atlikę vertinimą, kurį užsakė Studijų kokybės vertinimo centras.

Jie vertino bakalauro studijų programą „Maisto mokslas ir technologija“ ir magistro studijų programą „ Maisto mokslas ir sauga“ šešiose srityse: programos tikslai ir numatomi studijų rezultatai, programos sandara, personalas, materialieji ištekliai, studijų eiga ir jos vertinimas, programos vadyba.

Kaip teigė šių programų koordinatorė, Kauno technologijos universiteto (KTU) CTF Maisto mokslo ir technologijos katedros vedėja prof. Daiva Leskauskaitė, visos sritys buvo įvertintos palankiai.

„Šioms programoms vykdyti sutelktas personalas iš tiesų yra kvalifikuotas ir tinkamas dėstyti įvairias maisto mokslo ir technologijų disciplinas, tad studentai gali pasiekti gerų ir apčiuopiamų rezultatų. Personalo žinios ir kompetencijos yra nuolat tobulinamos, tad vykdomi moksliniai tyrimai yra aukštos kokybės ir praturtina studijų procesą“, – sakė ji.

Vertinimo metu akcentuota gausiai vykdomų mokslinių tyrimų svarba ir teigiama jų įtaka minėtoms programoms.

„Ekspertai puikiai atsiliepė ir apie mūsų turimus materialinius išteklius, skirtus studijoms ir mokslinei veiklai užtikrinti – modernias laboratorijas, jose esančią įrangą. Mes galime pasidžiaugti ir pirmuoju Lietuvoje įrengtu Maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centru, kuriame tiek mokslininkai, tiek studentai, tiek verslininkai gali išbandyti inovatyvias idėjas“, – paminėjo profesorė.

Kaip vieną privalumų vertintojai išskyrė mokslo renginių ir mokslinės veiklos į kurią gali įsitraukti studentai įvairovę, o taip pat puikiai įvertino ir studentams teikiamą pagalbą universitete.

„Stengiamės įvairiomis formomis bendrauti tiek su studentais, tiek su jų būsimaisiais darbdaviais – palaikome glaudų ryšį su verslu. Taip didėja mūsų programų kokybė ir patrauklumas“, – akcentavo D. Leskauskaitė.

 

Šaltinis: ktu.edu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »