Už gamtos tausojimą KTU įteiktas „Ekonomiškiausios lapės“ apdovanojimas

Publikuota: 2015 m. sausio 23 d. penktadienis

KTU projektui „Žaliasis universitetas“ konkurse „PR Lapės 2015“ skirtas „Ekonomiškiausios lapės“ apdovanojimas už ilgalaikę, gamtai draugišką ir ekonomišką iniciatyvą, puikiai integruotą į bendrą organizacijos veiklos strategiją, įtraukiant visą universiteto bendruomenę.

„Žaliojo universiteto“ iniciatyva KTU vykdoma nuo 2012 metų, pradėjus kurti popieriaus rūšiavimo sistemą. Jau po metų buvo pradėtas įgyvendinti ir kitų antrinių žaliavų surinkimas, inicijuotos įvairios akcijos, strategijos, renginiai, kūrybiniai projektai, skatinantys ekologinę mąstyseną ir gyvenseną. Darni raida, skatinanti atsakingą, aplinką tausojančią elgseną ir formuojanti ekologinę kultūrą, yra vienas iš KTU veiklos prioritetų.

„Tokia iniciatyva kaip „Žaliasis universitetas“ ne tik didina visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą, bet ir padeda Universitetui sutaupyti finansinių išteklių. Džiaugiamės, kad ši iniciatyva ir jos paskatintos veiklos buvo pastebėtos visuomenėje ir sulaukė pripažinimo“, – sakė „Žaliojo universiteto“ koordinatorius Antanas Staškevičius.

„PR Lapės 2015“ konkurso organizatoriai sulaukė 22 projektų paraiškų iš įvairių įmonių ir organizacijų, praėjusiais metais vykdžiusių projektus, kuriais puoselėta socialinė atsakomybė, tausojant ir rūpinantis gamta.

Ekspertų komisija, kurioje dirbo žurnalistai, ryšių su visuomene ekspertai, ekologijos ir aplinkosaugos specialistai bei verslo analitikai, išrinko 6 laimėtojus, nominuotus sumanią ekologiją atspindinčiose kategorijose: „Aplinkai draugiškiausia lapė“, „Ekonomiškiausia lapė“, „Startuolė lapė“ „Kūrybiškiausia lapė“, „Inovatyviausia lapė“ ir „Išmaniausia lapė“. 

„Šiųmečio konkurso tema – sumani ekologija, kurią mes apibrėžėme ne tik kaip ekologiškų, bet ir inovatyvių, atsakingų, o svarbiausia – pritaikomų idėjų sąveiką. Norėjome, kad šis konkursas netaptų tik įmonių ir organizacijų apdovanojimais, bet ir susitikimo vieta, kur būtų galima pasidalinti gerąja patirtimi ir rasti idėjų, kaip pereiti prie žalio, ekologiško ir atsakingo verslo“, – apdovanojimų ceremonijos metu kalbėjo viena iš konkurso organizatorių Kristina Kazlauskaitė.

Šaltinis: ktu.edu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »