Už gamtos tausojimą KTU įteiktas „Ekonomiškiausios lapės“ apdovanojimas

Publikuota: 2015 m. sausio 23 d. penktadienis

KTU projektui „Žaliasis universitetas“ konkurse „PR Lapės 2015“ skirtas „Ekonomiškiausios lapės“ apdovanojimas už ilgalaikę, gamtai draugišką ir ekonomišką iniciatyvą, puikiai integruotą į bendrą organizacijos veiklos strategiją, įtraukiant visą universiteto bendruomenę.

„Žaliojo universiteto“ iniciatyva KTU vykdoma nuo 2012 metų, pradėjus kurti popieriaus rūšiavimo sistemą. Jau po metų buvo pradėtas įgyvendinti ir kitų antrinių žaliavų surinkimas, inicijuotos įvairios akcijos, strategijos, renginiai, kūrybiniai projektai, skatinantys ekologinę mąstyseną ir gyvenseną. Darni raida, skatinanti atsakingą, aplinką tausojančią elgseną ir formuojanti ekologinę kultūrą, yra vienas iš KTU veiklos prioritetų.

„Tokia iniciatyva kaip „Žaliasis universitetas“ ne tik didina visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą, bet ir padeda Universitetui sutaupyti finansinių išteklių. Džiaugiamės, kad ši iniciatyva ir jos paskatintos veiklos buvo pastebėtos visuomenėje ir sulaukė pripažinimo“, – sakė „Žaliojo universiteto“ koordinatorius Antanas Staškevičius.

„PR Lapės 2015“ konkurso organizatoriai sulaukė 22 projektų paraiškų iš įvairių įmonių ir organizacijų, praėjusiais metais vykdžiusių projektus, kuriais puoselėta socialinė atsakomybė, tausojant ir rūpinantis gamta.

Ekspertų komisija, kurioje dirbo žurnalistai, ryšių su visuomene ekspertai, ekologijos ir aplinkosaugos specialistai bei verslo analitikai, išrinko 6 laimėtojus, nominuotus sumanią ekologiją atspindinčiose kategorijose: „Aplinkai draugiškiausia lapė“, „Ekonomiškiausia lapė“, „Startuolė lapė“ „Kūrybiškiausia lapė“, „Inovatyviausia lapė“ ir „Išmaniausia lapė“. 

„Šiųmečio konkurso tema – sumani ekologija, kurią mes apibrėžėme ne tik kaip ekologiškų, bet ir inovatyvių, atsakingų, o svarbiausia – pritaikomų idėjų sąveiką. Norėjome, kad šis konkursas netaptų tik įmonių ir organizacijų apdovanojimais, bet ir susitikimo vieta, kur būtų galima pasidalinti gerąja patirtimi ir rasti idėjų, kaip pereiti prie žalio, ekologiško ir atsakingo verslo“, – apdovanojimų ceremonijos metu kalbėjo viena iš konkurso organizatorių Kristina Kazlauskaitė.

Šaltinis: ktu.edu
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VGTU studentai kels Vilnių į virtualią realybę

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) jau trečią kartą vieši Žilvinas Lilas – Kelno (Vokietija) medijų meno akademijos profesorius, vienas iš Paidia instituto Kelne įkūrėjų, ketverius metus dirbęs kompanijoje „Disney“, nuo 2004 m. dėstantis akademinei bendruomenei, verslo ir vyriausybinėms institucijoms daugiau nei dešimtyje šalių. skaityti »

7 patarimai abiturientams, kaip pasirinkti tinkamas studijas

Jau greitai Lietuvos abiturientai ne tik laikys brandos egzaminus, bet ir darys vieną svarbiausių sprendimų savo gyvenime – rinksis studijas ir kartu ir būsimą karjeros kelią. skaityti »

„LOGO“ olimpiada atskleidė tendenciją: vis daugiau merginų renkasi IT mokslus

Programavimą renkasi vis daugiau merginų. Tokią tendenciją išryškino šių metų „LOGO“ konkursas ir olimpiada, kurioje dalyvavo 106 antrų-aštuntų klasių mergaitės. skaityti »

Garsiniai skaitymai supažindins su geriausiomis 2016 m. knygomis vaikams

Pasakos prieš miegą – įprastas dalykas. O jei pasaka pradėtume rytą? skaityti »

Vaikų knygos dieną bus apdovanoti labiausiai nusipelnę vaikų literatūros kūrėjai

Nacionaliniame dramos teatre, iškilmingai bus apdovanoti 2016 m. labiausiai nusipelnę vaikų literatūros kūrėjai: rašytojai, iliustruotojai, vertėjai, taip pat skaitymo skatinimo specialistai ir tyrinėtojai. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kaip pedagogai žada sudominti šiuolaikinį mokinį

Skaitmeninės technologijos skinasi kelią į mokyklas ir gali atverti daugiau galimybių tiek mokiniams, tiek mokytojams, rodo bendrovės „Samsung“ vykdyta mokytojų apklausa Vokietijoje. skaityti »

VDU bus įkurtas pirmasis Lietuvoje Kūrybinių ir kultūrinių inovacijų kompetencijos centras

Bendradarbiaujant su italų mokslininkais ir sekant Australijos, D. Britanijos ir kitų šalių pavyzdžiu, Lietuvoje bus steigiamas pirmasis Kūrybinių ir kultūrinių inovacijų kompetencijos centras – Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) laimėjo šio centro kūrimui skirtą Europos Komisijos (EK) remiamą projektą, finansuojamą pagal Europos tyrimų ir inovacijų programą „Horizon 2020“. skaityti »

VU profesorius – pirmasis Lietuvos mokslininkas, gavęs prestižinę Europos mokslo tarybos dotaciją

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro Biotechnologijos instituto profesoriui Sauliui Klimašauskui paskirta prestižinė, 2,5 mln. eurų siekianti Europos mokslo tarybos (EMT) dotacija patyrusiems mokslininkams (angl. European Research Council Advanced Grant). skaityti »

Vilniaus universitete gimsta tradicija teikti Atminties diplomus

„Grįžtanti atmintis – Recovering Memory“. Taip pavadintas Vilniaus universiteto (VU) projektas, kuriuo siekiama prisiminti ir pagerbti tuos bendruomenės narius, studentus ir darbuotojus, kurie dėl permainingos Lietuvos istorijos, totalitarinių režimų ar vietos žmonių kolaboravimo buvo pašalinti iš universiteto, neteko galimybės baigti studijas, įgyti išsilavinimą, tęsti mokslinius tyrimus, pedagoginę ar kitą su universitetu susijusią veiklą. skaityti »

Tautinių mažumų departamentas skelbia baigiamųjų mokslo darbų konkursą

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės skelbia baigiamųjų mokslo darbų Lietuvos tautinių mažumų tematika konkursą. skaityti »