VDU absolventams – susitikimai ir džiazo vakarai

Publikuota: 2012 m. spalio 31 d. trečiadienis

Lapkričio 8–15 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kvies į jau penktus metus organizuojamas „VDU Absolventų dienas“. Šiomis dienomis universiteto absolventai galės susitikti su savo fakultetų, katedrų bendruomenėmis, studijų draugais, kolegomis, dalintis prisiminimais, naujomis idėjomis bei dalyvauti tradiciniuose „VDU Jazz Jungčių“ koncertuose. Šventės tema šiemet – „Improvizuok su VDU!“.

„Kaip ir kasmet, lapkričio mėnesį nekantriai laukiame į universiteto erdves sugrįžtančių absolventų ir Artes liberales dvasia alsuojančių džiazo garsų“, – džiaugėsi VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka. „Improvizacijos temą šiemet pasirinkome neatsitiktinai. Kviečiame visus – mūsų absolventus, studentus, dėstytojus ir darbuotojus, visą Kauno miesto bendruomenę – nepasiduoti niūriai rudens nuotaikai ir nebijoti improvizuoti: kurti, atrasti, skleisti savo idėjas ir jomis dalintis“, – ragino universiteto vadovas.

Absolventų ir VDU bendruomenės susitikimai vyks atskiruose fakultetuose: „Daug jaukiau sugrįžti į savo fakultetą ar katedrą, kur daugiau pažįstamų, lengviau palaikyti ryšį su universitetu – mažesnėje, artimesnėje bendruomenėje nebus jokio dirbtinumo ar pompastikos, bendravimas bus nuoširdus“, – paaiškino VDU rektorius.

Kaip jau tapo įprasta, VDU absolventams katedrose bus dovanojami specialūs kvietimai į aktualaus džiazo festivalį „VDU Jazz Jungtys“. Tarptautinio garso atlikėjų iš viso pasaulio pritraukęs festivalis, pasiūlysiantis daug originalaus, naujų išraiškų formų ieškančio laisvojo džiazo, vyks lapkričio 8–11 dienomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »