VDU absolventams – susitikimai ir džiazo vakarai

Publikuota: 2012 m. spalio 31 d. trečiadienis

Lapkričio 8–15 dienomis Vytauto Didžiojo universitetas kvies į jau penktus metus organizuojamas „VDU Absolventų dienas“. Šiomis dienomis universiteto absolventai galės susitikti su savo fakultetų, katedrų bendruomenėmis, studijų draugais, kolegomis, dalintis prisiminimais, naujomis idėjomis bei dalyvauti tradiciniuose „VDU Jazz Jungčių“ koncertuose. Šventės tema šiemet – „Improvizuok su VDU!“.

„Kaip ir kasmet, lapkričio mėnesį nekantriai laukiame į universiteto erdves sugrįžtančių absolventų ir Artes liberales dvasia alsuojančių džiazo garsų“, – džiaugėsi VDU rektorius prof. Zigmas Lydeka. „Improvizacijos temą šiemet pasirinkome neatsitiktinai. Kviečiame visus – mūsų absolventus, studentus, dėstytojus ir darbuotojus, visą Kauno miesto bendruomenę – nepasiduoti niūriai rudens nuotaikai ir nebijoti improvizuoti: kurti, atrasti, skleisti savo idėjas ir jomis dalintis“, – ragino universiteto vadovas.

Absolventų ir VDU bendruomenės susitikimai vyks atskiruose fakultetuose: „Daug jaukiau sugrįžti į savo fakultetą ar katedrą, kur daugiau pažįstamų, lengviau palaikyti ryšį su universitetu – mažesnėje, artimesnėje bendruomenėje nebus jokio dirbtinumo ar pompastikos, bendravimas bus nuoširdus“, – paaiškino VDU rektorius.

Kaip jau tapo įprasta, VDU absolventams katedrose bus dovanojami specialūs kvietimai į aktualaus džiazo festivalį „VDU Jazz Jungtys“. Tarptautinio garso atlikėjų iš viso pasaulio pritraukęs festivalis, pasiūlysiantis daug originalaus, naujų išraiškų formų ieškančio laisvojo džiazo, vyks lapkričio 8–11 dienomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »