VGTU Verslo vadybos fakulteto atstovai apdovanoti tarptautiniame konkurse

Publikuota: 2014 m. gegužės 23 d. penktadienis

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakulteto atstovai – du studentai ir dekanė Jelena Stankevičienė, buvo apdovanoti Europos savaitėje (European Week Conference Euroweek), šiemet vykusioje Švedijos Mälardaleno universitete. Tarptautinė lietuvių, graikų ir švedų komanda pristatė projektą „Managing the Date Overflow in Smart Cities“, kuris pripažintas geriausiu projektu.

20-ojoje Europos savaitėje tarptautinės studentų ir dėstytojų komandos iš devyniolikos šalių turėjo parengti projektą „Smart Cities“ tema. VGTU atstovavo Ekonomikos inžinerijos studentai Laura Umaraitė ir Andrius Kaupys. Prie jų komandos projekto metu prisijungė po du studentus iš Rytų Makedonijos ir Trakijos technologijos instituto (Graikija), bei Mälardaleno universiteto (Švedija). Trijų šalių studentai projektą rengė nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio.

Vertinimo komisija sudaryta iš Norvegijos, Čekijos, Belgijos ir Italijos mokslo institucijų atstovų įvertino darbo inovatyvumą, aukštą mokslinį ir metodologinį lygį, studentų išskirtinį komandinį darbą.

Tai jau ne pirmasis VGTU Verslo vadybos fakulteto studentų įvertinimas šiame konkurse – 2011 metais projektas, kurį ruošė ir lietuviai, buvo apdovanotas kaip geriausias, o pati komanda užėmė pirmąją vietą.

Kita Europos savaitė vyks Karolio Adamieckio ekonomikos universitete (Lenkija) 2015 m. balandį.

Europos savaitė – viena iš aukštųjų mokyklų tinklo „PRIME Networking“ veiklos krypčių. PRIME tinklas – tarptautinė nepelno siekianti asociacija, kurios tikslas skatinti tarptautinio lygmens studijas, mokslą ir praktinį parengimą.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »