VGTU mokslininkas tapo Amerikos tyrėjų asociacijos nariu

Publikuota: 2014 m. vasario 6 d. ketvirtadienis

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Įmonių ekonomikos ir vadybos katedros profesorius Kęstutis Peleckis šiemet gavo kvietimą tapti tarptautinės Amerikos tyrėjų asociacijos (AAIR) nariu. Profesorius, įvertintas už straipsnius verslo derybų tema, yra pirmasis į asociaciją priimtas VGTU mokslininkas.

Amerikos tyrėjų asociacija – viena didžiausių tarptautinių mokslinių asociacijų pasaulyje. Narystė joje suteikia galimybes įsilieti į tarpkultūrines mokslininkų grupes bei gauti stipendijas. Prof. K. Peleckiui asociacija taip pat pasiūlė išleisti monografiją verslo derybų tema, kurią mokslininkas tikisi išleisti per kelis artimiausius metus.

„Asociacija jau turi daugiau nei 2000 narių iš viso pasaulio ir orientuojasi į tarptautinių, tarpkultūrinių mokslo grupių kūrimą bendrų projektų vykdymui. Jos dėmesio centre – fundamentiniai ir taikomieji moksliniai tyrimai, mokslo ir akademinių tyrimų integracija, mokymasis visą gyvenimą“, – sakė prof. dr. Kęstutis Peleckis.

Amerikos tyrėjų asociacija yra įsteigusi ir savo institutą, leidžiantį daugiau nei 50 mokslinių žurnalų. Į dviejų žurnalų – „Journal of Management Policies and Practices“ ir „Journal of International Business and Economics“ – redkolegijas buvo įtrauktas ir VGTU mokslininkas.

„Tai man suteikia galimybę nemokamai šiuose žurnaluose spausdinti savo mokslinius straipsnius, be to, galiu rekomenduoti ir savo kolegų straipsnius“, – apie atsivėrusias galimybes pasakojo profesorius.

Institutas kasmet skiria po 50 stipendijų nuo 200  iki 2000 JAV dolerių per mėnesį tarpkultūrinius tyrimus vykdantiems mokslininkams, doktorantams. Institutas taip pat teikia stipendijas tyrėjams, ieškantiems atskirų šalių problemų sprendimo.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »