VGTU pradedami rengti verslo logistikos specialistai

Publikuota: 2014 m. liepos 3 d. ketvirtadienis

Verslo logistika sprendžia verslo procesų optimizavimo ir valdymo klausimus, kurie itin svarbūs siekiant organizacijų veiklos efektyvumo, darnios plėtros, resursų ir aplinkos tausojimo. Siekiant paskatinti šios srities vystymąsi bei pozityvius pokyčius Lietuvos kompanijose, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) pradedami rengti verslo logistikos specialistai.

Verslo logistikos bakalauro studijų programa rengs logistikos procesų žinovus, kurie geba  įvertinti, planuoti ir organizuoti logistinę veiklą šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Studijose suteikiama daug žinių apie sandėlių valdymą, transportinį aptarnavimą, gamybos logistiką, atliekų perdirbimą ir grįžtamąją logistiką, informacijos logistiką, tiekimo grandinės valdymą ir kt.

Baigę šią studijų programą, studentai galės sėkmingai dirbti logistikos vadybininkais ir padalinių vadovais gamybos įmonėse, prekybos įmonėse, valstybinėse institucijose bei kitose verslo įmonėse, kurių veikloje būtini įvairūs verslo logistikos sprendimai. Tikimasi, kad dalis absolventų sukurs ir plėtos savuosius logistikos verslus.

Siekiant užtikrinti praktinių įgūdžių ugdymą, studijų programoje numatytos praktikos, kurias galima atlikti įvairiose Lietuvos kapitalo bei tarptautinėse kompanijose Lietuvoje ir užsienyje. Studentai galės rinktis praktiką bei gilinti žinias logistikos centruose, kurjerių ar pašto paslaugas teikiančiose įmonėse, gamybos ar prekybos įmonėse, e-prekyba užsiimančiose įmonėse ir kitur.

Iki šiol Lietuvoje buvo organizuojamos studijų programos, kuriose specialistai įgyja žinių apie sandėlių valdymą ir transporto logistiką, o šioje studijų programoje žinios apjungiamos ir pateikiamos kompleksiškai, akcentuojant ir kitus gamybos bei prekybos procesų logistikos aspektus.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Pasaulyje mokytojų trūkumas

Jungtinės tautos praėjusiais metais paskelbė, kad pasaulyje trūksta beveik 8 milijonų mokytojų. skaityti »

Inžinerija – ateities specialybė, kuria vis labiau domisi ir merginos

Kokią sritį rinktis studijoms? Ar tikslieji mokslai išliks populiarūs ateityje? skaityti »

100 reikšmingiausių vaikų knygų: sąrašo viršūnėje Nėris, Geda ir Maironis

Paskelbtas Lietuvos šimtmečiui skirtas geriausių vaikiškų knygų sąrašas „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. skaityti »

M.Mažvydo biblioteka kviečia Motinos dieną sutikti su knyga

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka atvers duris visoms mamoms, močiutėms ir šeimoms su mažaisiais skaitytojais. skaityti »

Vilniaus dailės akademijos studentai sukūrė pirmąją grojančią sieną Lietuvoje

Du Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai, panaudoję inovatyvias technologijas, sukūrė specialią grojančią sieną, simbolizuojančią vandenyno būgnus. skaityti »

Išskirtiniam pokalbiui apie meno ir mokslo jungtis susiburs Šveicarijos ir Lietuvos ekspertai

Meno ir edukacijos centras Rupert kviečia į trečiąjį edukacinės paskaitų serijos „Pažintis su šiuolaikiniu menu“ pokalbį. skaityti »

VU Fizikos fakultetas plėtoja bendradarbiavimą su „Huawei“

Vilniaus universiteto Fizikos fakultete lankėsi garbūs svečiai iš kompanijos „Huawei“. skaityti »

Penktokai mikrokompiuteriais jau kuria švieslentes, žingsniamačius ir nuotoliniu būdu valdo planšetes

Vilniuje gimusi idėja visiems vaikams padovanoti po mikrokompiuterį labai sparčiai artėja prie realybės – 110 micro:bit kompiuteriukų jau išdalinta, o vos per mėnesį penktokai jais prikūrė netikėčiausių projektų. skaityti »

Programuotojų stygius nemažėja: jų poreikis Lietuvoje dar išaugs kone du kartus

Šiuo metu šalyje veikiančios įmonės į darbą iš karto galėtų priimti per 3 tūkst. informacinių technologijų specialistų, o per artimiausius trejus metus jų poreikis rinkoje išaugs 83 procentais. skaityti »

Panevėžio studentui robotų entuziastui – kelialapis į prestižinį renginį Japonijoje

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto magistrantas Giedrius Liaučys, sukonstravęs robotą „Ciongs“, laimėjo nacionalinį kelialapį į Japoniją. skaityti »