VGTU pradedami rengti verslo logistikos specialistai

Publikuota: 2014 m. liepos 3 d. ketvirtadienis

Verslo logistika sprendžia verslo procesų optimizavimo ir valdymo klausimus, kurie itin svarbūs siekiant organizacijų veiklos efektyvumo, darnios plėtros, resursų ir aplinkos tausojimo. Siekiant paskatinti šios srities vystymąsi bei pozityvius pokyčius Lietuvos kompanijose, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) pradedami rengti verslo logistikos specialistai.

Verslo logistikos bakalauro studijų programa rengs logistikos procesų žinovus, kurie geba  įvertinti, planuoti ir organizuoti logistinę veiklą šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Studijose suteikiama daug žinių apie sandėlių valdymą, transportinį aptarnavimą, gamybos logistiką, atliekų perdirbimą ir grįžtamąją logistiką, informacijos logistiką, tiekimo grandinės valdymą ir kt.

Baigę šią studijų programą, studentai galės sėkmingai dirbti logistikos vadybininkais ir padalinių vadovais gamybos įmonėse, prekybos įmonėse, valstybinėse institucijose bei kitose verslo įmonėse, kurių veikloje būtini įvairūs verslo logistikos sprendimai. Tikimasi, kad dalis absolventų sukurs ir plėtos savuosius logistikos verslus.

Siekiant užtikrinti praktinių įgūdžių ugdymą, studijų programoje numatytos praktikos, kurias galima atlikti įvairiose Lietuvos kapitalo bei tarptautinėse kompanijose Lietuvoje ir užsienyje. Studentai galės rinktis praktiką bei gilinti žinias logistikos centruose, kurjerių ar pašto paslaugas teikiančiose įmonėse, gamybos ar prekybos įmonėse, e-prekyba užsiimančiose įmonėse ir kitur.

Iki šiol Lietuvoje buvo organizuojamos studijų programos, kuriose specialistai įgyja žinių apie sandėlių valdymą ir transporto logistiką, o šioje studijų programoje žinios apjungiamos ir pateikiamos kompleksiškai, akcentuojant ir kitus gamybos bei prekybos procesų logistikos aspektus.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kiekvienoje Vilniaus mokykloje – atviros mikrokompiuterių erdvės

Kovo 20 d. sostinės savivaldybės Jaunimo informacijos centre „Genio“ progimnazijos penktokai mikrokompiuteriais matavo patalpos temperatūrą, kūrė šviesoforo algoritmą ir eksperimentavo. skaityti »

Ateitis priklausys miestuose gyvenantiems kūrybingiems žmonėms

Pasak R. Dargio, į darbo rinką jau ateina naujos kartos darbuotojai, kurių prioritetai skiriasi nuo rinkos senbuvių. skaityti »

Skelbiamas 2017 metų Kalbos premijos konkursas

Seimo Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, vadovaudamasi 2016 m. gruodžio 22 d. Seimo nutarimu Nr. XI-186, skelbia 2017 metų Kalbos premijos konkursą. skaityti »

Švietimo ir mokslo komitetas nagrinėjo tarptautinių švietimo tyrimų rezultatus

Švietimo ir mokslo komitetas kovo 15 d. posėdyje išklausė Švietimo ir mokslo ministerijos pranešimą apie 2015 metų tarptautinių švietimo tyrimų – Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos PISA ir Švietimo pasiekimų vertinimo tarptautinės asociacijos TIMSS rezultatus. skaityti »

Ar buhalteriai išnyks kaip dinozaurai?

Sparčiai vystantis technologijoms, vis dažniau viešojoje erdvėje pasigirsta nuogąstavimų, kad buhalteriai yra viena iš tų profesijų, kurios poreikis artimiausiu dešimtmečiu smarkiai sumažės. skaityti »

Lietuviškas vadovėlis – geriausia mokymosi priemonė pasaulyje

Ekonomikos vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą”, kurį parengė ir išleido Lietuvos laisvosios rinkos institutas paskelbtas geriausia edukacine priemone pasaulyje. skaityti »

Ateities IT: programavimo įgūdžių nebepakaks

Ateities IT specialistams, kurie tikisi ne tik atlikti paskirtas užduotis, bet ir kurti IT sprendimus, reikės papildomų kompetencijų. skaityti »

Bibliotekomis naudojasi daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų

Lietuvos bibliotekų durys 2016 m. buvo atvertos 22,8 milijono kartų. skaityti »

Ar IT specialistui būtinas diplomas?

Bendraujant su moksleiviais ar žmonėmis, ieškančiais naujo karjeros kelio, dažnai tenka išgirsti abejonę, kam tas universitetas, jei galima iš karto pradėti savo verslą. skaityti »

VU komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio” – geriausia Baltijos šalyse

Vilniaus universiteto komunikacijos kampanija „Belaukiant Nobelio”, kurios metu buvo pristatyta VU Gyvybės mokslų centro profesoriaus Virginijaus Šikšnio atrasta genomo redagavimo technologija CRISPR-Cas9 – „DNR žirklės” – buvo įvertinta kaip geriausia viešojo sektoriaus įvaizdinė kampanija Baltijos šalyse konkurse „Mi:t&links. Baltic Communication Awards 2017”. skaityti »