VGTU pristatytas studijų parodoje Brazilijoje

Publikuota: 2014 m. kovo 27 d. ketvirtadienis

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studijos kovo viduryje pristatytos tarptautinėje studijų parodoje „Salao do Estudante“ ir keliuose seminaruose-susitikimuose San Paulo mieste, Brazilijoje.

VGTU Tarptautinių studijų centro direktorė Birutė Tamulaitienė kartu su kitų penkių Lietuvos aukštųjų mokyklų ir Švietimo mainų paramos Fondo atstovais „Study in Lithuania“ stende  pristatė galimybes studijuoti Lietuvoje.

Lietuvių delegacija lankėsi San Paulo universiteto (USP) politechnikos mokykloje, susipažino su jos eksperimentine moksline laivavedybos laboratorija, kurioje išbandė kompiuterinį laivų valdymo simuliatorių. USP inžinerijos mokykla praėjusiais metais tapo antruoju VGTU partneriu Pietų Amerikoje.

USP laikomas geriausiu universitetu Lotynų Amerikoje, 2013 metų QS reitinguose jis užėmė 127-ąją vietą. Čia studijuoja 89 tūkstančiai studentų, dirba 5 800 dėstytojų ir 16 tūkstančių kitų darbuotojų. USP mokslinės publikacijos sudaro 28% visos Brazilijos mokslinių publikacijų.

Vizito metu aplankyta lietuvių bendruomenė, įsikūrusi San Paulo rajone Vila Zelina, vyko susitikimai su Argentinos ir Brazilijos lietuvių mokytojais ir mokiniais, kuriems pristatytos studijų perspektyvos bei galimybės atvykti studijuoti į Lietuvą ir į VGTU.

Tikimasi, kad šie susitikimai padės VGTU dar labiau išplėsti studentų tautybių spektrą. Dalyvavimas studijų parodoje Brazilijoje buvo projekto „Lietuvos aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtra“ dalis, jį finansavo Europos socialinis fondas.

Šaltinis: vgtu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vasara gabiems moksleiviams – puikus laikas tobulėti

Nacionalinė moksleivių akademija (NMA) nuolat siekia sudaryti sąlygas talentingiems vaikams tobulėti. Šiuo tikslu kasmet rengia vasaros sesijas, kurių metu moksleiviai susitinka su šalyje gerai žinomais bei pripažintais savo sričių specialistais. skaityti »

Vilniaus universiteto mokslininkai tobulins Ukrainos doktorantūros sistemą

Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos instituto mokslininkai kartu su kolegomis iš Suomijos, Airijos, Prancūzijos ir Ukrainos bus atsakingi už Ukrainos doktorantų rengimo sistemos tobulinimą. skaityti »

Jaunieji mokslininkai pristatys žarnyno bakterijų programavimo metodą

Vilniaus universiteto (VU) studentų komanda kuria metodą žarnyno bakterijų programavimui, kuris palengvins įgimta liga sergančių vaikų gydymą. skaityti »

Pasirinkusiesiems tikslinį studijų finansavimą: nemokamos studijos ir garantuota darbo vieta

Į tikslines studijų vietas įstoję studentai galės atsikvėpti lengviau. Mat tokį studijų finansavimą gavusiems jau nuo rugsėjo bus suteikta ne tik galimybė studijuoti paklausiausias specialybes Lietuvoje, bet ir iš karto po studijų lauks garantuota darbo vieta. skaityti »

Šiemet – didesnė parama mokinio reikmenims

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad jau galima teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams. skaityti »

Mokymąsi profesinėse mokyklose renkasi daugiau mokinių nei pernai

Liepos pabaigos duomenimis, mokymąsi profesinėse mokyklose jau yra pasirinkę daugiau nei 9,2 tūkst. mokinių, t. y. sulaukta per 700 daugiau priėmimo prašymų nei pernai tuo pat metu. skaityti »

„Webometrics“ lyderiai – VU ir VGTU

Paskelbti naujausi pasaulio aukštųjų mokyklų reitingai „Webometrics“ parodė, jog jau kelintus metus iš eilės pirmąsias dvi lyderių pozicijas užima tie patys universitetai. skaityti »

Lietuvių kuriama technologija padės mažinti Parkinsono ligos simptomus

Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusi įmonė „Fidens“ kartu su Kauno technologijos universiteto (KTU) studentais kuria rankų drebėjimą mažinantį aparatą sergantiems Parkinsono liga. skaityti »

DNR revoliucija mokslininkams atveria naujas galimybes apsaugoti žmoniją

Nauja revoliucinė CRISPR technologija suteikia neregėtą galią valdyti gamtą. Pirmąsyk istorijoje mokslininkai geba greitai ir tiksliai pakeisti, pašalinti arba pertvarkyti beveik visų gyvų organizmų, įskaitant mus, žmones, DNR. skaityti »

Interviu su MRU rektoriumi doc. dr. A. Monkevičiumi apie stojimo į MRU rezultatus

Paskelbti pirmieji šių metų stojimo į aukštąsias mokyklas rezultatai. Apie situaciją mūsų universitete kalbamės su rektoriumi doc. dr. Algirdu Monkevičiumi. skaityti »