VU Tarybos pirmininke išrinkta Ingrida Šimonytė

Publikuota: 2014 m. gruodžio 17 d. trečiadienis

Gruodžio 16 d. Vilniaus universiteto Tarybos nariai, iškilmingame Senato posėdyje pasirašę įsipareigojimą seniausiai šalies Alma Mater, susirinko į pirmąjį posėdį, kuriame rinko Tarybos pirmininką.

Vilniaus universiteto Tarybos pirmininke išrinkta Ingrida Šimonytė.

„Esu dėkinga kolegoms, kurie iškėlė mano kandidatūrą. Į Tarybą atėjau šiek tiek atsitiktinai, bet su tikslu. Matau galimybę įgyvendinti tuos pokyčius, kurie, mano galva, mano Alma Mater padarytų ne šiaip geriausiu universitetu Lietuvoje, bet iš tikrųjų ta vieta, iš kurios išeina aukščiausios kokybės Lietuvos Respublikos piliečiai. Norėdami gyventi šalyje, kurioje žmonės geriau supranta kitų bendrus tikslus, iš tikrųjų turime padėti labai daug pastangų ir ugdyti tokius žmones pirmiausia Vilniaus universitete“, – sakė naujoji Tarybos pirmininkė.

I. Šimonytė, dėkodama už pasitikėjimą, pasidžiaugė, kad Vilniaus universitete mato visą būrį bendraminčių. „Žinoma, mes visi čia būsime vienodai svarbūs todėl, kad Tarybos pirmininkas yra galbūt daugiau Tarybos atstovas bendraujant su kitais, taip pat tam tikras darbo organizatorius, tačiau tam tikra prasme „garvežys“. Tikiuosi būti tuo geru garvežiu, kuris mūsų visų bendrą traukinį nuveš ten, kur nuoširdžiai norime būti“, – sakė I. Šimonytė.

I. Šimonytė yra Vilniaus universiteto alumnė, 1996 m. baigusi verslo administravimo bakalauro, o 1998 m. – ekonomikos (finansų) magistro studijas.  Buvusi Lietuvos Respublikos finansų ministrė (2009–2012 m.). Šiuo metu ji dirba Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Vilniaus universiteto mokslininkams – apdovanojimai už nuopelnus Vilniaus miestui

Jau devynioliktąjį kartą įteikti garbingiausi Vilniaus miesto apdovanojimai – Šv. Kristoforo statulėlės, teikiamos už nuopelnus švietimo, mokslo, kultūros, meno bei kitus darbus. skaityti »

KTU ir LSMU sukūrė unikalią technologiją vestibulinės funkcijos sutrikimams tirti

Kauno technologijos (KTU) ir Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) universitetai apjungė jėgas bendram tikslui – vestibulinio aparato sutrikimams tirti ir jų diagnostikai tobulinti. skaityti »

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo sidabro ir bronzos medalius

Tarptautinėje jaunių gamtos mokslų olimpiadoje, gruodžio 2–11 dienomis vykusioje Indonezijoje, Balyje, sidabro medalius pelnė Ignas Šakuro ir Ernestas Ramanauskas. skaityti »

LEU IF prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje

Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto (LEU IF) prof. Benediktas Šetkus lankėsi Nursultano Nazarbajevo intelektinėje mokykloje Almatoje (Kazachstanas). skaityti »

„Mokslo pusryčiai“ – kaip mokslas gali kurti pridėtinę vertę verslui?

Antradienį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotoje konferencijoje „Mokslo pusryčiai“ pristatyta nauja iniciatyva – „Mokslo ir tyrimų atvira prieiga“, kuri, kaip planuojama, padės mokslininkams pritraukti daugiau verslo užsakymų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. skaityti »

VU studentai pateko į pasaulinės programavimo olimpiados finalą

Pasaulinės studentų programavimo olimpiados Šiaurės Rytų Europos regiono atrankos turnyre Vilniaus universitetui atstovaujanti Matematikos ir informatikos fakulteto (MIF) studentų komanda užėmė 10 vietą iš 228 ir pirmą kartą VU istorijoje iškovojo kelialapį į finalą. skaityti »

VU tyrėjus pripažinę CERN specialistai Lietuvoje ieškos naujų idėjų pasaulinio mokslo pažangai

Gruodžio 13–14 d. mokslinėse dirbtuvėse „CERN CMS Computing and Technology Workshop“ Vilniaus universiteto ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos Kompaktiškojo miuonų solenoido (CMS) mokslininkai aptars aktualiausius iššūkius, su kuriais susiduria geriausi pasaulio tyrėjai. skaityti »

VGTU mokslininkai rado praktišką būdą, kaip panaudoti avių vilnos atliekas

Lietuvoje šiuo metu auginama daugiau nei 180 tūkst. avių. Iš jų vilnos gaminant verpalus susidaro itin daug vilnos atliekų, kurios yra netinkamos pakartotinei verpalų gamybai. skaityti »

Prevencines programas įgyvendino daugiau nei 60 proc. Lietuvos mokyklų

2015–2016 m. m. bent vieną prevencinę programą įgyvendino 730 bendrojo ugdymo mokyklų, tai sudaro 62,8 proc. visų šalies mokyklų. skaityti »

Vilniaus universitetas bendradarbiaus su Generaline prokuratūra

Vilniaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos Respublikos generaline prokuratūra. Šią sutartį inicijavo VU Filosofijos fakultetas. skaityti »