VU kviečia užsienio lietuvių jaunimą studijuoti magistrantūroje

Publikuota: 2014 m. balandžio 30 d. trečiadienis

Užsienio lietuvių jaunimas, baigęs pirmosios pakopos (bakalauro) studijas užsienio šalių mokslo ir studijų institucijose, kviečiamas studijuoti pagal antrosios pakopos (magistrantūros) studijų programas Vilniaus universitete.

Lietuvių kilmės užsieniečiai, stojantys į VU magistrantūros studijas, galės gauti finansinę paramą. Švietimo ir mokslo ministras 2014 m. kovo 12 d. patvirtino 2014 m. teikiamų stipendijų ir išmokų (studijų kainai sumokėti) skaičių magistrantūros studijoms Lietuvoje. Į šią paramą taip pat gali pretenduoti ir lietuvių kilmės užsieniečiai.

Norintieji gauti paramą VU magistrantūros studijoms iki 2014 m. liepos 15 d. turi pateikti reikiamus dokumentus Švietimo ir mokslo ministerijai (A. Volano g. 2/7, LT-01516 Vilnius, Lietuva). Pateikdamas nurodytus dokumentus, asmuo jau turi būti priimtas į magistrantūros studijas Vilniaus universitete.

Lietuvių kilmės užsieniečiams, norintiems studijuoti magistrantūroje Vilniaus universitete kita (anglų, rusų) kalba ir (arba) nesantiems iš Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės, taikomas Užsienio šalių (nesančių Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės) piliečių priėmimo į VU tvarkos aprašas. Šiame apraše atitinkamai nurodomos galimos studijuoti VU studijų programos kita kalba, taip pat priėmimo sąlygos ir reikalavimai, dokumentų pateikimo terminai ir kt.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VDU ir LEU pasirašys integracijos sutartį

Vasario 6 d., pirmadienį, 11.30 val. bus pasirašyta VDU ir LEU integracijos sutartis. skaityti »

Kviečiame susipažinti su LEU studentų ir dėstytojų sukurtais interaktyviais žemėlapiais

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentai ir dėstytojai aktyviai taiko geografines informacines sistemas (GIS), kuria ir viešina interaktyvius žemėlapius skaityti »

VU genetikai siūlo naują vėžio diagnostikos metodą

„Vėžio prigimtį, vystymosi mechanizmus tyrinėju daugelį metų, bet molekuliniu lygmeniu pradėjome dirbti ne taip ir seniai“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė Sonata Jarmalaitė. skaityti »

VGTU studento komanda sukūrė virtualų „Tesla Motors“ gigafabriką

Vilniuje fejerverkais ir perkirpta raudona juostele pažymėtas JAV elektromobilių gamintojo „Tesla Motors“ gigafabriko atidarymas. skaityti »

VU Gyvybės mokslų centras – tarp geriausių pasaulio architektūros projektų

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro projektas susilaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio – prestižinio architektūros žurnalo „ArchDaily” konkurse jis nominuotas geriausio 2017 m. kultūros objekto kategorijoje. skaityti »

Kauno studentai sukūrė autonominio vežimėlio oro uostui prototipą

Oro uostą, kuriame skubančių žmonių – mažiau, eilės – trumpesnės, o kelioniniai lagaminai patys pasiekia bagažo atidavimo punktą, šiandien įsivaizduoti sunku. skaityti »

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

2017 m. sausio 26 d., VGTU inžinerijos licėjaus 1-4 klasių mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą – sužaidė didžiausiame šachmatų turnyre Lietuvoje. skaityti »

Stojantiesiems į aukštąsias mokyklas keliama priėmimo kartelė

Kaip numatyta 2016 m. priimtame Mokslo ir studijų įstatyme, Švietimo ir mokslo ministerija pirmą kartą nustato mažiausią konkursinį balą stojantiesiems į valstybės finansuojamas vietas. skaityti »

KTU subūrė Europos inovatyvių universitetų vadovus

Kauno technologijos universitetas (KTU) dalinasi patirtimi su giminingomis užsienio aukštojo mokslo įstaigomis. skaityti »

Kurdami skiauteručius mokslininkai garsina Lietuvą

Aleksandro Stulginskio universiteto profesoriai Simas Gliožeris ir Alfonsas Sigitas Tamošiūnas, kurdami naujas dekoratyvinių augalų veisles, garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. skaityti »