VU studentas – Lietuvos galiūnų elito viršūnėje

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 3 d. trečiadienis

Pakruojyje baigėsi ilgai trukęs Lietuvos galiūnų čempionatas. Šios varžybos prasidėjo pavasarį – jose startavo visi geriausi Lietuvos sportininkai. Dalyvių gretose rikiavosi ir du Vilniaus universiteto studentai: Kęstutis Daugėla (MIF absolventas) ir Mindaugas Jaras (MIF).

Čempionatas buvo suskirstytas į keturis etapus. Aštuoni galiūnai, pasiekę geriausius rezultatus etapuose, varžėsi finale. Visą vasarą negailėdami jėgų ir laiko Kęstutis ir Mindaugas treniravosi ir dalyvavo etapų varžybose. Pasibaigus etapams, rezultatai buvo ir džiugūs, ir liūdinantys. Mindaugas nesunkiai pateko į elito aštuntuką, o Kęstučiui Pakruojyje teko būti tik žiūrovų gretose.

Finalinėse varžybose iš viso buvo aštuonios rungtys, o pradiniai svoriai neretai sunkiai suvokiami: penkiolikos tonų vilkiko tempimas arba 360 kg sveriančių naščių nešimas, lengvojo automobilio, sveriančio 350 kg, atkėlimas, 135 kg svorio rąsto kėlimas ir pan. Nors varžybos buvo ilgos ir varginančios, tačiau žiūrovams suteikė daug emocijų. Mindaugas iš aštuonių rungčių dviejose buvo trečias, o vienoje (120 kg sveriančio luito nešimas) – antras.

Susumavus aštuonių rungčių rezultatus, Lietuvos galiūnų čempionu pirmą kartą tapo Vidas Blekaitis. Antrą vietą iškovojo Marius Lalas, bronzos medalis atiteko Mariui Beniušiui. Mindaugas Jaras liko ketvirtas, taigi atsidūrė Lietuvos galiūnų elito viršūnėje.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

VDU ir LEU pasirašys integracijos sutartį

Vasario 6 d., pirmadienį, 11.30 val. bus pasirašyta VDU ir LEU integracijos sutartis. skaityti »

Kviečiame susipažinti su LEU studentų ir dėstytojų sukurtais interaktyviais žemėlapiais

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentai ir dėstytojai aktyviai taiko geografines informacines sistemas (GIS), kuria ir viešina interaktyvius žemėlapius skaityti »

VU genetikai siūlo naują vėžio diagnostikos metodą

„Vėžio prigimtį, vystymosi mechanizmus tyrinėju daugelį metų, bet molekuliniu lygmeniu pradėjome dirbti ne taip ir seniai“, – sako Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro profesorė Sonata Jarmalaitė. skaityti »

VGTU studento komanda sukūrė virtualų „Tesla Motors“ gigafabriką

Vilniuje fejerverkais ir perkirpta raudona juostele pažymėtas JAV elektromobilių gamintojo „Tesla Motors“ gigafabriko atidarymas. skaityti »

VU Gyvybės mokslų centras – tarp geriausių pasaulio architektūros projektų

Vilniaus universiteto (VU) Gyvybės mokslų centro projektas susilaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio – prestižinio architektūros žurnalo „ArchDaily” konkurse jis nominuotas geriausio 2017 m. kultūros objekto kategorijoje. skaityti »

Kauno studentai sukūrė autonominio vežimėlio oro uostui prototipą

Oro uostą, kuriame skubančių žmonių – mažiau, eilės – trumpesnės, o kelioniniai lagaminai patys pasiekia bagažo atidavimo punktą, šiandien įsivaizduoti sunku. skaityti »

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

2017 m. sausio 26 d., VGTU inžinerijos licėjaus 1-4 klasių mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą – sužaidė didžiausiame šachmatų turnyre Lietuvoje. skaityti »

Stojantiesiems į aukštąsias mokyklas keliama priėmimo kartelė

Kaip numatyta 2016 m. priimtame Mokslo ir studijų įstatyme, Švietimo ir mokslo ministerija pirmą kartą nustato mažiausią konkursinį balą stojantiesiems į valstybės finansuojamas vietas. skaityti »

KTU subūrė Europos inovatyvių universitetų vadovus

Kauno technologijos universitetas (KTU) dalinasi patirtimi su giminingomis užsienio aukštojo mokslo įstaigomis. skaityti »

Kurdami skiauteručius mokslininkai garsina Lietuvą

Aleksandro Stulginskio universiteto profesoriai Simas Gliožeris ir Alfonsas Sigitas Tamošiūnas, kurdami naujas dekoratyvinių augalų veisles, garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. skaityti »