VU studentas – Lietuvos galiūnų elito viršūnėje

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 3 d. trečiadienis

Pakruojyje baigėsi ilgai trukęs Lietuvos galiūnų čempionatas. Šios varžybos prasidėjo pavasarį – jose startavo visi geriausi Lietuvos sportininkai. Dalyvių gretose rikiavosi ir du Vilniaus universiteto studentai: Kęstutis Daugėla (MIF absolventas) ir Mindaugas Jaras (MIF).

Čempionatas buvo suskirstytas į keturis etapus. Aštuoni galiūnai, pasiekę geriausius rezultatus etapuose, varžėsi finale. Visą vasarą negailėdami jėgų ir laiko Kęstutis ir Mindaugas treniravosi ir dalyvavo etapų varžybose. Pasibaigus etapams, rezultatai buvo ir džiugūs, ir liūdinantys. Mindaugas nesunkiai pateko į elito aštuntuką, o Kęstučiui Pakruojyje teko būti tik žiūrovų gretose.

Finalinėse varžybose iš viso buvo aštuonios rungtys, o pradiniai svoriai neretai sunkiai suvokiami: penkiolikos tonų vilkiko tempimas arba 360 kg sveriančių naščių nešimas, lengvojo automobilio, sveriančio 350 kg, atkėlimas, 135 kg svorio rąsto kėlimas ir pan. Nors varžybos buvo ilgos ir varginančios, tačiau žiūrovams suteikė daug emocijų. Mindaugas iš aštuonių rungčių dviejose buvo trečias, o vienoje (120 kg sveriančio luito nešimas) – antras.

Susumavus aštuonių rungčių rezultatus, Lietuvos galiūnų čempionu pirmą kartą tapo Vidas Blekaitis. Antrą vietą iškovojo Marius Lalas, bronzos medalis atiteko Mariui Beniušiui. Mindaugas Jaras liko ketvirtas, taigi atsidūrė Lietuvos galiūnų elito viršūnėje.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »