VU studentas – Lietuvos galiūnų elito viršūnėje

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 3 d. trečiadienis

Pakruojyje baigėsi ilgai trukęs Lietuvos galiūnų čempionatas. Šios varžybos prasidėjo pavasarį – jose startavo visi geriausi Lietuvos sportininkai. Dalyvių gretose rikiavosi ir du Vilniaus universiteto studentai: Kęstutis Daugėla (MIF absolventas) ir Mindaugas Jaras (MIF).

Čempionatas buvo suskirstytas į keturis etapus. Aštuoni galiūnai, pasiekę geriausius rezultatus etapuose, varžėsi finale. Visą vasarą negailėdami jėgų ir laiko Kęstutis ir Mindaugas treniravosi ir dalyvavo etapų varžybose. Pasibaigus etapams, rezultatai buvo ir džiugūs, ir liūdinantys. Mindaugas nesunkiai pateko į elito aštuntuką, o Kęstučiui Pakruojyje teko būti tik žiūrovų gretose.

Finalinėse varžybose iš viso buvo aštuonios rungtys, o pradiniai svoriai neretai sunkiai suvokiami: penkiolikos tonų vilkiko tempimas arba 360 kg sveriančių naščių nešimas, lengvojo automobilio, sveriančio 350 kg, atkėlimas, 135 kg svorio rąsto kėlimas ir pan. Nors varžybos buvo ilgos ir varginančios, tačiau žiūrovams suteikė daug emocijų. Mindaugas iš aštuonių rungčių dviejose buvo trečias, o vienoje (120 kg sveriančio luito nešimas) – antras.

Susumavus aštuonių rungčių rezultatus, Lietuvos galiūnų čempionu pirmą kartą tapo Vidas Blekaitis. Antrą vietą iškovojo Marius Lalas, bronzos medalis atiteko Mariui Beniušiui. Mindaugas Jaras liko ketvirtas, taigi atsidūrė Lietuvos galiūnų elito viršūnėje.

Šaltinis: vu.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Prezidentė Suomijoje domėsis aukštojo mokslo reforma

Tęsdama oficialų vizitą Suomijoje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, spalio 19 dieną, lankysis Alto universitete, kur domėsis šios šalies patirtimi pertvarkant aukštojo mokslo sistemą. skaityti »

Anglijos ir Lietuvos vidurinių mokyklų skirtumai

Tai, kas mūsų šalyje pristatoma kaip švietimo naujovė, daugelyje šalių tai yra nusistovėjusi sistema. skaityti »

M. Mažvydo biblioteka Europos Parlamente pristatys virtualiosios realybės biblioteką

Spalio 18–19 dienomis Europos Parlamente Briuselyje vyks tarptautinė bibliotekų paroda „Generation Code: Born at the Library“. skaityti »

Kinijos universitetai atveria naujas galimybes VGTU

Pekine vyko Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių universitetų konsorciumo partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė. skaityti »

Moksliniams tyrimams iš verslo skirta per 1 mln. eurų

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skyrė daugiau kaip 1 mln. eurų mokslo ir studijų institucijoms už užsakomųjų darbų pagal verslo poreikius atlikimą. skaityti »

Lietuvos žurnalistikos centras atnaujino žiniasklaidos ir ryšių su visuomene studijų programas

Lietuvos žurnalistikos centras (LŽC) 2016-2017 mokslo metų sezoną pasitinka atnaujinęs pagrindines studijų programas ir sustiprinęs vadovų bei lektorių komandą. skaityti »

Mokslininkai diskutuoja apie teisinės pagalbos kokybę

Lietuvos teisės instituto mokslininkė Agnė Limantė kartu su bendraautoriumi Manfredu Limantu Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto mokslo žurnale „Teisė“ publikavo mokslo straipsnį „Teisė į teisinę pagalbą Europoje“. skaityti »

VU Teisės fakultetas pasitinka 375 metų jubiliejų

Spalio 11 d. Vilniaus universiteto Teisės fakultetas mini 375-ąsias įsteigimo metines. skaityti »

Nobelio premija pagerbta sutarčių teorija

Šiemet Nobelio ekonomikos mokslų premija skirta Oliveriui Hartui iš Harvardo universiteto ir Bengtui Holmströmui iš Masačusetso technologijos instituto už indėlį į sutarčių teoriją. skaityti »

MRU įvyko Korėjietiškos abėcėlės diena

Spalio 10 d. Karaliaus Sedžiongo institutas kvietė studentus ir akademinę bendruomenę kartu švęsti Hanguel (Korėjietiškos abėcėlės dieną) ir 2-ąjį instituto gimtadienį. skaityti »